Holidays

Komedie / Horor / Povídkový
USA, 2016, 105 min

Snímek Holidays je filmovou antologií, která přináší neobyčejně temný a originální pohled na některé z nejznámějších a milovaných svátků všech dob. Film zpochybňuje náš folklor, tradice a předpoklady tím, že dělá z Holidays oslavu hrůzy v těchto neobyčejných každoročních svátcích. Na režii se podílely některé výrazné osobnosti Hollywoodu, například Kevin Smith (Mroží muž), Gary Shore (Drákula: Neznámá legenda), Scott Stewart (Temné nebe), Sarah Adina Smith (The Midnight Swim) nebo Adam Egypt Mortimer (Some Kind of Hate). (noelcoward73)

Martin29

Prej žánr komedie no nezasmál jsem se ani jednou budiž. Většina těch povídek jsou rychlokvašky (hned ta první třeba) a vyloženě dobrá je jen poslední a ten Halloween. Normálně je to na 2 hvězdy po přečtení komentáře TheDona zvyšuji s radostí na 3 ()

Hellen666 odpad!

Dle mě byl tenhle povídkový film nudný, skoro až nezajímavý, defacto bez pointy.. Čekala jsem od toho teda víc.. ()

Dalajlada

Povídky nejsou zle udělané, ale problém je, že nejsou dodělané. Některé mi absolutně nedávaly smysl, zůstalo po nich příliš mnoho otázek nebo byly prostě úplně mimo mísu. ()