Titans

• USA Titans
USA, (2018–2023), 36 h 50 min (Minutáž: 40–53 min)

Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Ryan Potter, Minka Kelly, Jarreth J. Merz, Sherilyn Fenn, Martin Roach, Phillip Jarrett (více)

Série(4) / Epizody(49)

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele. (Netflix)

Recenze uživatele Lenka.Vilka k tomuto seriálu (52)

Lex Luthor (2022) (S04E01)

Všude dobře, tak proč být doma? Ok. Zatím to vypadá na docela drsný výlet do Metropolis. Brrr... ()

Mother Mayhem (2022) (S04E02)

Jako ke konci solidně děsivý psycho. A potom jsem viděla v titulcích, že díl napsal Bryan Edward Hill a hned to dávalo větší smysl  :)  jeho díly jsou prostě top  :) ()

Jinx (2022) (S04E03)

Taková "přehazovačka", aby se představila Jinx a přestože to bylo fajn, tak doufám, že příště k tomu fajn přibude mnohem větší temná zábava  ;) ()

Super Super Mart (2022) (S04E04)

Začátek sice nenápadný, ale konec byl neskutečný. Hustý zombíci, hlavně ten jeden. Jako vtipný to bylo dostatečně  :O ()

Inside Man (2022) (S04E05)

Celý to bylo takový táhlý a ve výsledku záchrana zvláštní. Nechci si něco domýšlet, ohledně obecného hodnocení epizody. Ale na 62% to není. To je kvůli, že na sebe chlapci už přestali pouze koukat? :O ()

Brother Blood (2022) (S04E06)

Ok, tak tohle byla zajímavá vědecká epizoda. Conner má PST a odvrací se na stranu toho "špatnýho taťky", druhej synáček bojuje s minulostí a zda být zlý. A chudák Dick si opět zažívá humor na téma "Proč ti říkají Dick, když víš, co to znamená.", protože Conner s tím oholením hlavy asi přišel i o mozek. Prostě super  :) ()

Caul's Folly (2023) (S04E07)

Asi takhle...dvě věci...mám moc ráda použití pointy tohohle dílu a Bernard je s každým dílem větší a větší zlatíčko. Perfektní! :) ()

Dick & Karol & Ted & Kory (2023) (S04E08)

Naprosto rozkošné zakončení tématu magického městečka. A podle názvu dílu je snad víc než jasné, o co ve skutečnosti šlo doopravdy a co byla ta druhá podvěc. Tak snad to bude tímhle směrem ok. Bylo by to moc fajn :) ()

Dude, Where's My Gar? (2023) (S04E09)

A že prej jenom Flash umí rozesrat celý DC vesmír! Ze začátku jsem si říkala, že je to normální díl, kdy Gar konečně pozná sám sebe. Ale ne, ke konci se stalo tolik šílených věcí! A kdy to začalo dávat smysl? Když jsem v titulcích viděla, kdo za tím stojí. Jo, jo, tenhle díl napsal Geoff Johns. Jenom on se v podobných věcech zvládne neztratit. A samozřejmě připomenutí, že je je tady nějaký spin-off a že jsem teprve na začátku třetí série  :( ()

Game Over (2023) (S04E10)

To bylo tak vtipný! Na jedné straně vážnost situace jedné grupy, na druhé straně odlehčenost druhý grupy. Scénu hraní tenisu a Cliffovo štěstí, že konečně přišel na řadu z hlavy nedostanu ještě dlouho :) ()

Project Starfire (2023) (S04E11)

Klid před bouří finále nebyl zase tak klidný  :) všichni konečně všechno odhalí, ale stejně byl nejlepší výlet Tima do Gothamu na "školení", jak být správný Robin :) ()

Titans Forever (2023) (S04E12)

Povedené finále, které jsem si naprosto užila a je škoda, že to je už za námi. Ale bylo to krásné rozloučení  :)  děkuji   :) ()

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)

Bažináč se vrátí v novém seriálu

Bažináč se vrátí v novém seriálu

03.05.2018

Největšími hvězdami DC jsou bezpochyby Superman, Batman a Wonder Woman. Hollywood ale strávil spoustu času i s Bažináčem, který už se dočkal dvou filmů a dvou seriálů. Doktor Alec Holland, z něhož… (více)