Pár příběhových klišé tam je. Nemlátí sice do xichtu jako u Green Arrowa od CW (který to ze začátku taky dost příjemně napálil, ale pak šel celkem do průměru), ale některá zápletka mi tak trochu zaskřípala. Každopádně trumfy v rukou seriál má, je si jich vědom a se spoustou věcí se prostě nesere. Postavy fungují všechny (Raven vypadá trochu jak mladá Stevie Shae a já mám z padesáti procent chuť pustit si její porno a z padesáti procent uvědomělou potřebu nechat se vykastrovat) a to prosím pěkně u týmovky, která mívá v názvu "teen". Je to rozhodně svěží - furt je to teda teen, ale je to krvavě temnopřísně hororově teen. Druhá sérka mě asi nemine, ale co mě nemine určitě je chystaný Bažináč, protože ten by s tímhle nastoleným přístupem sakra mohl fungovat!(22.1.2019)

"That's the coolest part about being Robin: wearing a mask. I can do whatever the fuck I want! Do you want to know the real difference between us? I know who I am, man. I kick ass with Batman and I fucking love it!" Titans jsou obrovské překvapení. Z původních příbězích o týmu teenagerů DC udělalo dospělý, temný, místy i brutální a hororový příběh ve stylu a s atmosférou prvních dvou Snyderových DCEU filmů. To vše je zasazeno do širokého světa DC – seriál je plný odkazů na Batmana a další hrdiny. Titans proto nepůsobí povrchně a uměle jako jiné komiksové seriály, ale dává divákovi pocit, že svět žije i mimo příběh hlavních hrdinů. Herecké obsazení je výborné, akční scény rychlé a drsné, realismus a komiksovost správně promíchané,… Tohle se skutečně povedlo!(27.12.2018)

1.Série: Od titans jsem moc nečekal, ale nakonec jsem opravdu rád, že jsem prvotní počin nové streamovací služby DC viděl. Nejvíce mě uhranul začátek seriálu, kdy pro mě nečekaně temný seriál, zejména v prvních dílech skvěle vykreslil hlavní postavy a přidal k tomu i výbornou realistickou akci. Konkrétně akce k mému naprostému nepochopení byla v dalším průběhu seriálu, díl od dílu horší a kvůli špatným vizuálním efektům, jsem málem mlátil hlavou o zeď. Ale to platilo bohužel i pro příběh, kdy zhruba od pátého dílu, byly díly horší a horší a konkrétně sedmý díl odehrávající se ve výzkumném domě (nebo co to vlastně bylo) byl vyloženě špatný. Ale po něm seriál zase trochu ožil a závěr byl sice zvláštní, ale dorovnával svou kvalitou první díly. Co se týče hlavních postav, tak ty byly vykresleny opravdu dobře a téměř neznámé herce jsem si brzy oblíbil a našel si k jejich postavám cestu. Líbilo se mi i to, že se tvůrci nebáli experimentovat a klidně celý díl věnovali pouze jedné postavě a rozjetý příběh zcela upozadili, což sice ne vždy neslo ovoce, ale alespoň seriál nabídl originálněji uspořádáný příběh a způsob prohlubování citů k postavám. No a jako zhodnocení řeknu, že Titans je milé překvapení, které má sice spoustu much, ale celkově funguje dobře a už se opravdu těším na blížící se druhou sérii, ale i další seriály od studia DC, které se třeba v podobě Doom Patrol nezadržitelně blíží. 75%(15.2.2019)

Robin pro mě byl vždycky to přiteplalé nutné zlo, které se drželo Batmanova pláště, takže k Titans jsem byl trochu skeptický. O to víc měl ale tenhle teenagerský mix akce, fantasy a hororu dostal. Čekal jsem spíš něco na způsob marveláckého barevného blbnutí, ale tohle je temná jízda s brutální akcí, která klade velký důraz na charakteristiku postav, v čemž si nezadá s Daredevilem a spol.. Samozřejmě v některých dílech to občas zaskřípe, ale že vyjde všechno na první dobrou, to snad ani nikdo nečekal. Problém jsem neměl ani s herci, ale pokud si něco budu pamatovat, tak je to Nuclear family. Nechápu, že je nikdo nepoužil dřív. 80% a věřím, že po druhé řadě půjdu s hodnocením ještě výše.(30.12.2018)

• Ondra.T

Další ze seriálů, kde jde vývoj zápletky od špatné pro hrdiny ještě k horšímu jen pro to, aby si seriál udržel diváky na další sérii. Bohužel to mě odradilo, protože proč bych měl čekat, že dobro bude vítězit, když je výhodnější si záporným vývojem udržet diváky i pro další série? Jiné seriály sibumí diváka udržet i když série skončí dobře, bohužel u tohoto seriálu by pak už nezbylo nic, proč se dál dívat.(23.12.2018)

• - Mezi zabitými chovanci v Arkham Asylum můžeme vidět komiksové záporáky Two Face, Riddlera a Adama Weskera / Ventriloquista. (NiWi)

• - Jason Todd (Curran Walters) zmiňuje, že komisař Gordon byl unesen, mučen a zabit Jokerem. V komiksech to byl právě Jason, kdo tímto způsobem zemřel v komiksové sérii „Batman: A death in the family“. (Martin.Tokos)

• - V epizodě se Rachel (Teagan Croft) dívá na seriál Hra o trůny (od r. 2011). Dawn (Minka Kelly) později nazve Khaleesi, což lze chápat jako odkaz na podobný vzhled vlasů jaký má v GoT Deanerys Targaryen (Emilia Clarke). (NiWi)