Reklama

Reklama

Titans

(seriál)
  • USA Titans
Trailer 1
Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, (2018–2023), 36 h 50 min (Minutáž: 40–53 min)

Hrají:

Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Ryan Potter, Minka Kelly, Jarreth J. Merz, Sherilyn Fenn, Martin Roach, Phillip Jarrett (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(49)

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele. (Netflix)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (55)

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Jsem sice docela nadšený a fakt mě to bavilo, ale za ty roky už jsem dost opatrný s oslavováním DCčkovských seriálů (těch hraných, v animácích zklamou fakt málokdy).. Zatím se budu držet s hodnocením při zemi a jestli i další série ukáže, že tady nešlo o náhodu, tak rád časem zvednu... Jinak teda, rezervy tam jsou hlavně v tricích (tam by to chtělo nalít pár dolarů navíc) a komiksové fandy ty příběhové peripetie asi úplně nesrazí ze židle, ale jinak to má díky stylizaci neuvěřitelně chytlavou atmosféru. Umí to být vtipné i až horrorově temné. Casting je neuvěřitelný (já se platonicky zakoukal snad do každé ženské, a chtěl bych být kámoš snad každého chlapa co se v tom seriálu prošli před kamerou :D ). Působivá je i kamera a práce se světlem.. sice to vytváří i jakýsi kontraefekt kdy ten svět nepůsobí že by žil svým životem i mimo záběr, ale zrovna u komiksovky se to dá tolerovat..... Trošku mě nasral ten příliš otevřený konec první série (kdo na to má čekat?), ale co se dá dělat. ()

Ratemus 

všechny recenze uživatele

Rozhodně to nejlepší, co nabízí DC seriály, je to dospělé, inteligentní, akční, příjemné, místy celkem drsné, krásě se tam naráží na další věci DC a další postavy (Wonder girl, Alfred, Batman, Jason Todd) a rozhodně to utíká. Za Doom Patrol jsem také rád....snad jen poslední díl, bych vytkl, protože to byl pěkný flusanec do kschtu, hlavě samotný závěr serie...každopádně jak řikám, nejlepší DC seriál a moc příjemné překvapení ()

Reklama

LUKICKK 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Od tohoto seriálu jsem neměl téměř žádné očekávání, šel jsem se na něj podívat pouze protože mám rád komiksové záležitosti a chtěl jsem dát šanci DC projektu, který není součástí Arrowversu, který v posledních letech hodně upadá. Každopádně jsem byl po zhlédnutí obou sérií, které jsou momentálně dostupné mile překvapen. Tato Rková záležitost mne chytla natolik že jsem jí celou zkoukl za pár dní. Všechny postavy mne velmi zaujaly, avšak nejvíce postava bývalého Robina(Dick Grayson), kterou jsem si prostě zamiloval. Těším na další podobné DC projekty, jelikož mají velký potenciál. ()

katmandzoo 

všechny recenze uživatele

Úvod a finiš seriálu na kvalitnej úrovni, prostredné epizódy však boli dosť hluché, natiahnuté a pomaly sa vliekli bez akejkoľvek dávky akcie či prekvapivých zvratov. Obsadenie seriálových postáv bolo tiež také polovičaté, niektoré boli zaujímavo spracované s vlastným príbehom, neprítomnosť iných by som pokojne oželel. Potešila ma epizóda venovaná postavám zo seriálu Doom Patrol, ktorá ma namotivovala k jeho zhliadnutiu. Titans teda hodnotím ako priemerný seriál. Videl som síce iba prvú sériu, no akosi ma neláka pozerať to ďalej. Najbližšie si asi zo sveta fantasy pustím už spomínaný Doom Patrol či Watchmen. 3/5 ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,JE NAČASE ZLIKVIDOVAT SVĚT“… „NE, DOKUĎ NEBUDE MÍT ZLOMENÉ SRDCE...“ /// DC má svůj superhrdinskej seroš. Někdy mám pocit, že je tady přesuperhrdinováno, ale Amerika už je hold taková… Je fajn, že je to drsnějšího ražení se solidní akcí a Robin není žádná buzna. Příběh je taková klasika vo konci světa, jen tady v něm jede celá rodina. Ale má tempo a baví. Samozřejmě, je to týnejdžrovina, takže něco mě zase tolik nebere. Dávám 4*, ale mám dojem, že skutečná síla se ukáže až ve druhý sérii. Počkám si na ni… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že dva Robini jsou víc než jeden. 2.) Mám v telefonu kontakt na Bruce Wayna. 3.) Thx za titule „Zira.“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

Galerie (574)

Zajímavosti (37)

  • V epizodě vůbec poprvé máme možnost vidět hranou verzi komiksového týmu Doom Patrol. (NiWi)
  • V epizodě je zmíněno jméno Harveyho Denta, státního zástupce, který se po kyselinovém útoku mafií stane padouchem a kriminálním bossem Dvě tváře (Two-Face), jenž osud svých protivníků rozhoduje hodem mincí. (NiWi)
  • Seriál vznikl jako jeden z prvních projektů pro novou streamovací službu DC Universe, která začala své služby poskytovat od roku 2018. Mezinárodně Titans distribuoval Netflix. (JORDY)

Související novinky

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Jak je zvykem i letos došlo na seznam nejpirátěnějších (nelegálně stažených) seriálů za rok 2018 a díky absenci fantasy hitu Hra o trůny od HBO se žebříček tentokrát dočkal několika změn. Poprvé za… (více)

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)

Bažináč se vrátí v novém seriálu

Bažináč se vrátí v novém seriálu

03.05.2018

Největšími hvězdami DC jsou bezpochyby Superman, Batman a Wonder Woman. Hollywood ale strávil spoustu času i s Bažináčem, který už se dočkal dvou filmů a dvou seriálů. Doktor Alec Holland, z něhož… (více)

Reklama

Reklama