Titans

(TV seriál)
  • USA Titans
Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, (2018–2021), 27 h 42 min (Minutáž: 40–53 min)

Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Ryan Potter, Minka Kelly, Jarreth J. Merz, Sherilyn Fenn, Martin Roach, (více)

Série(3) / Epizody(37)

Mladičká Rachel disponuje tajemnou a pro ni strašlivou a ničivou silou. Když je její nevlastní matka zavražděna, rozhodne se dívka utéct a zjistit, kým doopravdy je. Osud jí do cesty přivede Dicka, mladého policistu, jehož vídala ve snech a kterého sžírají výčitky svědomí kvůli nedávné minulosti, kdy coby Nightwing - Batmanův spojenec - bojoval se zločinci, nutno podotknout, že na hraně zákona... Společně se pak rozhodnou vypátrat pravdu o minulosti Rachel, přičemž náhoda je svede dohromady s "Kory", ženou s amnézií, ovládající živel ohně, a Garem - chlapcem, jenž je schopen se proměnit do „krvežíznivé" bestie... Společně pak budou muset čelit nebezpečné organizaci, která chce moc Rachel využít k ďábelským cílům... (fiLLthe3DD)

Trailer 2

Fr

,,JE NAČASE ZLIKVIDOVAT SVĚT“… „NE, DOKUĎ NEBUDE MÍT ZLOMENÉ SRDCE...“ /// DC má svůj superhrdinskej seroš. Někdy mám pocit, že je tady přesuperhrdinováno, ale Amerika už je hold taková… Je fajn, že je to drsnějšího ražení se solidní akcí a Robin není žádná buzna. Příběh je taková klasika vo konci světa, jen tady v něm jede celá rodina. Ale má tempo a baví. Samozřejmě, je to týnejdžrovina, takže něco mě zase tolik nebere. Dávám 4*, ale mám dojem, že skutečná síla se ukáže až ve druhý sérii. Počkám si na ni… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že dva Robini jsou víc než jeden. 2.) Mám v telefonu kontakt na Bruce Wayna. 3.) Thx za titule „Zira.“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ * ()

Stegr

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

65% - Dobře rozjetému seriálu naprosto láme vaz stupidní a zkratkovité zakončení jak první (netradičně až s02e01) tak druhé série, kde si nejspíš scénáristé vzali volno a nechali to dopsat své šestileté děti. Nebýt toho, jedná se sice o klasický, lehce přihlouplý teen seriál, který ale dokáže překvapit dobrými nápady a slušnou akcí a má povětšinou sympatické hlavní postavy. Téma DC sidekicků je v seriálovém a filmovém poli ještě hodně neprobádané území, tak bych se klidně nebránil pokračování... ()

Kothy

Tak tohle se skutečně povedlo. Tak dobrý jsem tento nový DC seriál ani nečekal. Dokonalá temná atmoška a super postavy. Konečně jiný přístup, než jaký předvádí stanice CW. Většina postav už byla představena. Je i tam i Batman a Robin. Vážně dokonalost. Nechybí tomu dobrá akce ani pořádná brutalita. Snad bude i 2. série stejně dobrá. Přichází nový záporák v podobě Deathstroka a naši hrdinové s ním mají co dělat. Tým ale posilní Superboy a Deathstrokova dcera, což síly trochu vyrovnává. Finále se ale neobejde bez oběti... "Přijmi tu temnotu." ()

NinadeL

2/24 Na to, jaký shitstorm vyvolaly první zmínky o seriálu online, jsou výsledné pozitivní reakce až překvapivé. Dnes víme, že se Titans stali dobrou platformou pro představení dalších postav z DC. Původní komiksoví Teen Titans psaní Perezem bývali hitem, tak proč by nemohl uspět i seriál? Poprvé se tu představila partička Doom Patrol, ale i Donna Troy, důležitá postava ze světa Wonder Woman. ()

Ratemus

Rozhodně to nejlepší, co nabízí DC seriály, je to dospělé, inteligentní, akční, příjemné, místy celkem drsné, krásě se tam naráží na další věci DC a další postavy (Wonder girl, Alfred, Batman, Jason Todd) a rozhodně to utíká. Za Doom Patrol jsem také rád....snad jen poslední díl, bych vytkl, protože to byl pěkný flusanec do kschtu, hlavě samotný závěr serie...každopádně jak řikám, nejlepší DC seriál a moc příjemné překvapení ()

• Jason Todd (Curran Walters) zmiňuje, že komisař Gordon byl unesen, mučen a zabit Jokerem. V komiksech to byl právě Jason, kdo tímto způsobem zemřel v komiksové sérii „Batman: A death in the family“. (Martin.Tokos)
  • Zatímco předchozí série si svou premiéru odbyly na streamovací službě DC Universe, tak třetí byla uvedena na HBO Max – důvodem byl nízký zájem diváků o platformu DC Universe, a tak se veškerá její produkce přesunula právě na HBO. Samotná služba však úplně nezanikla, avšak změnila svůj název na DC Universe Infinite a místo filmové/seriálové tvorby změnila své zaměření na předplatné digitálních komiksů. (fiLLthe3DD)
  • Natáčení mělo začít v březnu 2020, avšak bylo odloženo kvůli pandemii koronaviru – filmování nakonec započalo 13. října 2020 v kanadském Torontu, kde se točily i předchozí série. (fiLLthe3DD)