1.Série: Od titans jsem moc nečekal, ale nakonec jsem opravdu rád, že jsem prvotní počin nové streamovací služby DC viděl. Nejvíce mě uhranul začátek seriálu, kdy pro mě nečekaně temný seriál, zejména v prvních dílech skvěle vykreslil hlavní postavy a přidal k tomu i výbornou realistickou akci. Konkrétně akce k mému naprostému nepochopení byla v dalším průběhu seriálu, díl od dílu horší a kvůli špatným vizuálním efektům, jsem málem mlátil hlavou o zeď. Ale to platilo bohužel i pro příběh, kdy zhruba od pátého dílu, byly díly horší a horší a konkrétně sedmý díl odehrávající se ve výzkumném domě (nebo co to vlastně bylo) byl vyloženě špatný. Ale po něm seriál zase trochu ožil a závěr byl sice zvláštní, ale dorovnával svou kvalitou první díly. Co se týče hlavních postav, tak ty byly vykresleny opravdu dobře a téměř neznámé herce jsem si brzy oblíbil a našel si k jejich postavám cestu. Líbilo se mi i to, že se tvůrci nebáli experimentovat a klidně celý díl věnovali pouze jedné postavě a rozjetý příběh zcela upozadili, což sice ne vždy neslo ovoce, ale alespoň seriál nabídl originálněji uspořádáný příběh a způsob prohlubování citů k postavám. No a jako zhodnocení řeknu, že Titans je milé překvapení, které má sice spoustu much, ale celkově funguje dobře a už se opravdu těším na blížící se druhou sérii, ale i další seriály od studia DC, které se třeba v podobě Doom Patrol nezadržitelně blíží. 75%(15.2.2019)

• Ondra.T

Další ze seriálů, kde jde vývoj zápletky od špatné pro hrdiny ještě k horšímu jen pro to, aby si seriál udržel diváky na další sérii. Bohužel to mě odradilo, protože proč bych měl čekat, že dobro bude vítězit, když je výhodnější si záporným vývojem udržet diváky i pro další série? Jiné seriály sibumí diváka udržet i když série skončí dobře, bohužel u tohoto seriálu by pak už nezbylo nic, proč se dál dívat.(23.12.2018)

Komiksové seriály mám rád..i když zrovna DC větev téměř nesleduji,tak tohle se celkem povedlo.Rozhodně se slušným potenciálem do budoucna.Temnější,krvavější,akční podívaná s občasným úsměvným momentem.Většina postav sympatická a člověk si je oblíbí...i když nevím,jestli není na škodu až tolik postav.Samotný příběh to docela rozmělní,když se víc jak půlka dílů věnuje zvlášť postavám.Dick je občas otravný s tím stálým opakováním,že není Robin a že bude jen o sám a bla bla...Rachel má "povedenou" rodinku...a její temné já není zrovna dvakrát příjemné.Ale spolu s Kory a Garem jim to funguje. Jsem zvědavý,jak se to vyvine dál,když matinka překecala Rachel ať pustí taťuldu do světa.Asi to nebude nic dobrého.A malé plus za Minku Kelly.*S01-85%(27.12.2018)

,,JE NAČASE ZLIKVIDOVAT SVĚT“… „NE, DOKUĎ NEBUDE MÍT ZLOMENÉ SRDCE...“ /// DC má svůj superhrdinskej seroš. Někdy mám pocit, že je tady přesuperhrdinováno, ale Amerika už je hold taková… Je fajn, že je to drsnějšího ražení se solidní akcí a Robin není žádná buzna. Příběh je taková klasika vo konci světa, jen tady v něm jede celá rodina. Ale má tempo a baví. Samozřejmě, je to týnejdžrovina, takže něco mě zase tolik nebere. Dávám 4*, ale mám dojem, že skutečná síla se ukáže až ve druhý sérii. Počkám si na ni… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že dva Robini jsou víc než jeden. 2.) Mám v telefonu kontakt na Bruce Wayna. 3.) Thx za titule „Zira.“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(22.1.2019)

Robin pro mě byl vždycky to přiteplalé nutné zlo, které se drželo Batmanova pláště, takže k Titans jsem byl trochu skeptický. O to víc měl ale tenhle teenagerský mix akce, fantasy a hororu dostal. Čekal jsem spíš něco na způsob marveláckého barevného blbnutí, ale tohle je temná jízda s brutální akcí, která klade velký důraz na charakteristiku postav, v čemž si nezadá s Daredevilem a spol.. Samozřejmě v některých dílech to občas zaskřípe, ale že vyjde všechno na první dobrou, to snad ani nikdo nečekal. Problém jsem neměl ani s herci, ale pokud si něco budu pamatovat, tak je to Nuclear family. Nechápu, že je nikdo nepoužil dřív. 80% a věřím, že po druhé řadě půjdu s hodnocením ještě výše.(30.12.2018)

• - V epizodě se vůbec poprvé ve hrané podobě objeví z komiksů tzv. Nuclear family. (NiWi)

• - V této epizodě se vůbec poprvé v hrané verzi představí postava Donny Troy, v komiksech známá jako Wonder Girl. (NiWi)

• - Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (NiWi)