Reklama

Reklama

Poslední království

(seriál)
  • Velká Británie The Last Kingdom
Trailer 1
Velká Británie, (2015–2022), 42 h 33 min (Minutáž: 51–59 min)

Předloha:

Bernard Cornwell (kniha)

Hrají:

Alexander Dreymon, David Dawson, Ian Hart, Millie Brady, Eliza Butterworth, Harry McEntire, Mark Rowley, Emily Cox, Arnas Fedaravicius, Adrian Bouchet (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(5) / Epizody(46)

Alfréd Veliký brání své království před seveřany. Uhtred, který se narodil jako Sas, ale vychovali ho Vikingové, se snaží nabýt svého právoplatného dědictví. (Netflix)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

počkat, jako ona nebyla ohlášena ? já tak nějak žil v domnění, že už se na ni dělá :-\  

na příspěvěk reagoval Bellamy

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Morholt

Trailer mě neskutečně pohltil už pár tejdnů zpátky. Snad se celej film ponese v podobným duchu :)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Deryll

aaa už sem vyfetovanej, takže nejdřív klasické urážky, pak do rodiny a teď sem smažka, jednak předvídatelné a za druhé dost ubohé, néééé to já sem snažil ignorovat tvoje bláboly a do jisté míry si nalhávat, je to kluk a podobný píčoviny, ale jak koukám velice rychle se z tebe stal zabyják tak jo dobrý :) 

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Co to meleš? ty si vážně kokotí hlava navíc uplně vyfetovaná když tady meleš takový scestný sračky!!! no nic snažil sem se s tebou bejt za dobře ale koukám že to opravdu nemá cenu!!

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Bellamy

počkej, počkej, to ty si tady začal urážet tenhle seriál a následně lidi, ty máš nějakou poruchu paměti nebo co ?? já sem nikoho bít nechtěl, jen sem napsal, že spousta lidí má rádo anime tak jako spousta lidí má rádo tenhle seriál, tak sem ti navrhnul běž jim to říct do očí, ty seš nějak nemocnej nebo jak ?

Free_player

Free_player (hodnocení, recenze)

Bellamy

Céčkový seriál ? :D :D :D ... takovouhle kadenci zvratků už jsem fakt dlouho nezažil ... koho zajímá, že ses nedonutil si pustit další díly ? Až dokoukáš celej seriál tak tady pak něco mel, ale psát po dvou dílech, že je to nudná blbost je prvotřídní demence :)

Uživatel Free_player smazal svůj příspěvek.

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Chlapče ty jsi vážně tak blbý že kdybi jsi vypadl z lodky tak se ani netrefíš do vody.Začneš první psát,první urážet,první vyhrožovat jak všechny by jsi zbil...jdi si radši koukat na animované seriály at se tu lidi můžou bavit jen o seriálu.Nebo se jdi bavit s uživatelem Verbal kterého 200 uživatelů (inteligentních jako jste vy dva miluje) a 1000 nesnáší.

na příspěvěk reagoval Free_player, Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

a přiznávám že některé moje příspěvky, fakt nejsou tak moc cool a in, což je hlavně uzpůsobeno tím že se tady až moc často setkávám z nevystříkaný klučiny, co zjistili že si tady můžou lecos dovolit, už aby vám začal škola nebo vojna 

na příspěvěk reagoval Bellamy

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Deryll

jenom ještě tohle, div ses neposral když sem si S.P.L. 2 dal do topky a byl si v diskuzi za kreténa, toť vše seš fakt frajer 

na příspěvěk reagoval Deryll

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Bellamy

a co jako ? tak fajn, nemáš rád anime a děláš si z toho prdel a co já s tím mám dělat ? ale jinak ti přeju že si našel bratra ve zbrani, tady Deryll bude tvůj učedník nebo něco takového, tak ho zauč být dobrým kokotem :) a slunce v duši 

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

A Darwinovu cenu za nejblbejšího uživatele roku vyhrává Yoshitsune.Třikrát HURÁ!

 

Z jeho zprávy SKUS BELLAMY ŘÍCT FANOUŠKŮM ANIMOVANÝCH SERIÁLŮ DO OČÍ ŽE SE TI NELÍBÝ CHCÍ VIDĚT JAK TĚ ZBIJÍ!!!Z té prostě nemůžu...ano Yoprdšhitszbe miliony lidí na jednoho by přepraly každého představ si že i tebe.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jasný když nemáš co napsat tak se to snaziš zahnat do autu ale to se ti nepovede...hele Yoshi já proti tobě naprosto nic nemám ba naopak..máme řadi podobný žánry tak proč se vlastně hlasíme?? Už několikrát si mi doporučil dobrém film ale pak napises jakou perlu a když ti na ni někdo nedej bože odpoví tak to prekroutis proti němu a děláš ze si největší frajer...ale pravda je jinde...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ach jo.......no zkusil sem to, dělej si chceš až tady dostaneš přes píču, tak hlavně za mnou nechoď že si dostal přes piču (a že dostaneš tímhle tempem) 

na příspěvěk reagoval Deryll

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Tak moment...ted si to ujasnime...když sem rek ze si to srovnával s Berandalem tak si mi div neutrh hlavu a ted se k tomu sam hlásíš?? Tlv Yoshi ty bud mas rozdvojenou osobnost nebo za tebe někdo píše.... Hele abych to uzavrel...Ňaký SPL mám u kaďáku pro me je to prostě kopirajt na Berandal a nic víc me nezajímá ..... Tímto koncil diskuzi na jaký SPL !! Jinak nemáš nakej novém film na kterejch bych mohl kouknout??

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Deryll

navíc v některých diskuzích máš potřebu se chovat jako mamrd první úrovně, Prometheus a podobný exoti s chutí asi rád paroduješ, chápej já sem na mentály alergickej, ale i já chápu tebe seš mladej a nevystříkanej a tak jedeš to svoje, ale já nejsem zvědavej na takový zabyjáky jako je stoka a nebo tady Bellamy (který je tady deset let a stojí furt za hovno) kdybych já tehdy nechodil pryč, měl bych dneska slušnou stovku bodů a přes pět set komentářu, nu já se s tím smířil, moje volba = moje volba, takže zkus se nechovat jako kretén, nechci tě pohlavkovat, tady Bellamy je dobrej fackovací panák 

na příspěvěk reagoval Deryll

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Deryll

ne ale sralo tě a sere tě, že sem to přirovnal k Berendalu, což i dále dělám, protože Berendal tááááááák moc a S.P.L. 2 jenom takhle málo 

na příspěvěk reagoval Deryll

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Deryll

a jen protože se tam netrhali hlavy a hlavní hrdina neuškrtil záporáka jeho vlastními střevi, ale no tááááák to je přeci taková blbost 

na příspěvěk reagoval Deryll

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Dopiče co to píše ten tablet😀 psal sem ..ze me je naký spl2 u prdélky jenom sem se musel zastat anime!!!

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

Já nejsem z ničeho nasranej..naopak to ty si byl vykolejenej...me je jaký spl2u př délky jenom sem se muselnzastat anime☺

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Rok 2023 se uchýlil ke svému konci a přišel tedy čas, abychom vám stejně jako v předešlých letech opět představili výroční topky tří filmů a případně taky tří seriálů podle některých z… (více)

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

29.12.2018

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD.cz tradičně sestavili trojku nej filmů a seriálů, uvedených do distribuce nebo na filmových festivalech v uplynulém roce. S pěti hlasy jednoznačně vyhrávají mezi filmy… (více)

Reklama

Reklama