Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Série(3) / Epizody(24)

Recenze uživatele Razzor_82 k tomuto seriálu (3)

Mandalorian (2019)

"Hej Mando!"  Zdařilý výstřel na starwarsovský vesmír. Úžasné triky a parádní masky. Mandalorian působí v první sérii díky málomluvnosti dost nepřístupně. Po odhalení obličeje už si Vás ale pustí k tělu. Grogu je kouzelný. Vše doplněno výtečnou hudbou. Viděl dvě série. 8/10 ()

Season 1 (2019) (S01)

"Jsem Mandalorian, zbraně jsou mé náboženství!" Zdařilý návrat do světa Star Wars jede ve westernovém tempu. První sérka má své mouchy. Některá místa jsou dost hluchá. Třeba mi tam vůbec neseděla romantická linka v epizodě na vesnici. Din Djarin je emočně jen chladný kus beskaru. Komický byl výcvik vesničanů pro bitvu. Skvělé jsou akční scény a kouzelný vizuál. Mandův nápaditý zbrojní arsenal.  Baby Yoda je přímo magnet.  8/10 ()

Season 2 (2020) (S02)

"Opět se shledáme, slibuji." Druhá série má méně vedlejších úkolů a jede svůj pevnější příběh. Skvostný vizuál. Setkání s Jedi nám servíruje laser show na plné obrátky. Nadupaný je pak souboj Manda s Moffem Gideonem. Tečkou za druhou řadou je dojemné loučení s Grogu. 8/10 ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu