Reklama

Reklama

6-Headed Shark Attack

(TV film)
  • Nový Zéland 6-Headed Shark Attack

Obsahy(1)

Will (Brandon Auret) založil se svou manželkou Suzanne (Caitlin Harty) na ostrůvku Isla Corazon kemp pro dvojice, které prochází manželskou krizí. Zrovna by však i on sám potřeboval terapii, kterou svým klientům hodlá nabídnout, protože jeho manželství je v troskách. To však netuší čtyři páry, které se nechaly nalákat na zajímavé prospekty, jež jim slibovaly záchranu manželské krize. Hned po příjezdu se však všichni dostanou do problémů, o kterých se jim ani nesnilo. Nejenže se k nim blíží obrovská bouře, ale ve zdejších vodách se usadil výsledek tajného vědeckého experimentu. Šestihlavý žralok, který se umí nejen regenerovat, ale i „chodit“ po souši… (SOLOM.)

(více)

Recenze (18)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Americká akční žánrovka „6-Headed Shark Attack“ přinese to, co od ní očekáváte. Jednoduchou zábavu, ale s tím, že herci se vás snaží přesvědčit, že i pro podobné filmy je třeba něco obětovat. Teď nemyslím čest, nebo něco, ale ten čas, kdy jsou zde scény, které skutečně chtěly po hercích trochu víc. A v rámci možností to předvedly. Neoriginální, prvoplánové, ale snesitelné. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Všetko toto mnohohlavé žraločie šialenstvo začalo, keď béčková americká filmová spoločnosť The Asylum vyprodukovala v roku 2012 film "Útok dvojhlavého žraloka". O tri roky neskôr to už bol "Útok trojhlavého žraloka". Štvorhlavý žralok sa nekonal a rovno bolo v roku 2017 natočené tretie pokračovanie s názvom "Útok päťhlavého žraloka". A ja som si vtedy položil otázku, že čo bude nasledovať. Koľko hláv bude mať pažravé, vražedné digitálne morské monštrum v prípadných ďalších dieloch? V tomto snímku, z roku 2018, ktorý som si dnes pozrel, znova pribudla jedna hlava. Zhliadol som "Útok šesťhlavého žraloka". "6-Headed Shark Attack"!!! Stále je to však to isté. Hlúpy scenár, mizerní herci, podradná réžia a primitívne filmové triky. Kvantita nezvýšila kvalitu. Takže tak ako predchádzajúcim dielom, tak i tomuto dám iba jednu malú hviezdičku. * ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele

Či už séria Sharknado alebo niekoľkohlavé žraloky pravdepodobne svojich fanúšikov majú a toto pokračovanie malo ako tak prijateľné herecké výkony a zároveň nechcem, aby sa z hodnotenia odpad v mojom prípade stála samozrejmosť, tak to bude za jednu hviezdičku. Hlavne preto, že pobavil spôsob pohybu žraloka po súši a ako tak zaujal aj príbeh. Síce si tvorcovia nemohli odpustiť pohľady bielej mice na statného čierneho kocúra, ale liberálny fašisti majú peňazí požehnane. Moci už podstatne menej. Pár humorných momentov sa nájde, ale inak strata času. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Koichi Petetsky je zřejmě velkým fandou žraločích filmů a tak si během svého pobytu na pracáku řekl, že by nebylo špatné si najít fleka u společnosti Asylum. Skoukl pár filmů, sesmolil během roku 2018 dva scénáře a vzniklo z toho duo výstavních céčkových braků. Poté co jsem měl tu čest vidět dvou, tří a pětihlavé žraloky jsem si tedy nedělal žádné velké iluze, že by se snad tato série mohla posunout někam dále, tedy až na počet hlav samotného žraloka. Ten zde připomíná už spíše jakousi hvězdici se žraločí hlavou a ploutví, která je v podání digitálních efektů místy opravdu otřesná. Navíc jsem si musel protřít oči, jestli dobře vidím a to ve chvíli, kdy se tento predátor objevil na souši a používal své čtyři hlavy jako nohy. Asylum však už nemá moc čím překvapit, jen chorými mozky svých režisérů a scénáristů. Nicméně někomu to možná přijde zábavné a správně ujeté. Přesto všechno se však tenhle zmutovaný ozubený patos stal tím nejlepším, co nám tato ubohost nabídla. Mnohem větší katastrofou se totiž ukázaly býti charakteristiky jednotlivých postav. Popravdě se ani nedivím, že tyhle čtyři páry měli nějakou krizi, protože větší přehlídku blbců a krav jsem už dlouho neviděl. Občas sice utrousili nějakou tu zajímavou hlášku, nebo došlo i na nějaké to filmové přirovnání, ale v součtu jsem tomu žralokovi fandil, aby je všechny do jednoho sežral a to co nejdříve. ()

JohnMiller odpad!

všechny recenze uživatele

Ak sa nemýlim, už štvté pokračovanie série N-headed shark attack. Po 2-headed a 3-headed a 5-headed, tu máme rovno 6-headed žraloka, a ten je vtipnejší ako kedykoľvek predtým. Uznávam, že Asylum kúpilo asi lepšie kamery a v niektorých záberoch je vidieť, že aj efekty sú o trošičku lepšie ako to bolo v rokoch 2010 a skoršie. No vyrenderovať 6 hlavého žraloka, ktorý používa 4 hlavy ako nohy, sa akosi nepodarilo. Bolo vidieť, že software, nezvládal stanovenú "fyziku" a textúry pobehovali kde chceli. Takýchto chýb tu bolo plno. Niektoré scénky, ktoré sa "herecky" nepodarili proste autori spomalili. Slow motion to však nezachránilo. Akoby to nakrútili za tri dni a ostatné dorábali a lepili v post-produkcii. Dávam síce odpad! ale pobavilo ma to. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama