Parker Lewis musí vyhrát

• USA Parker Lewis Can't Lose (více)
USA, (1990–1993), 27 h 19 min (Minutáž: 22–23 min)

Corin Nemec, Billy Jayne, Troy W. Slaten, Melanie Chartoff, Maia Brewton, Abraham Benrubi, Taj Johnson, Timothy Stack, Jennifer Guthrie, Mary Ellen Trainor (více)

Série(3) / Epizody(73)

Tento komediální seriál vypráví o středoškolákovi Parkeru Lewisovi (Corin Nemec), který se řídí jedním zásadním pravidlem – "nic není problém a nic není nemožné". On a jeho dva nejlepší kamarádi Mike (William Jayne) a Jerry (Troy Slaten), se někdy s notnou dávkou humoru, ale i úsilí, potýkají s bouřlivými roky puberty a středoškolského studia. Jejich největšími soupeřkami je Parkerova mladší sestra Shelly (Maia Brewtonová), věčně hladový obr Kubiac (Abraham Benrubi) a především ředitelka školy Grace Mussoová a její velmi úlisný a podlézavý asistent Frank. Celá řada skvěle vykreslených situací ze života dospívající mládeže, jejich první lásky a zklamání, problémy ve škole, neshody s rodiči, nás přenesou do těch báječných let, na která ti starší už jenom s nostalgií vesele vzpomínají a ti, kteří je právě prožívají, už by je někdy rádi měli za sebou. (Česká televize)

dalziel

Zopár epizód som akosi pretrpel.ale tým to haslo.Aj keď sa po "revolúcii" čumelo skoro na všetko,toto bola slabota aj na tak hladovú dobu. ()

DarthOrbyd

Zatímco v první sezóně jde o pohodový a inovativní sitcom s příjemnou mírou nadsázky, ucházející druhá a příšerná třetí tento slibný seriál mého mládí posílá do hlubin podprůměru. ()

topi80

Seriál, který jsem nijak nevyhledával, však už jsem byl v době, kdy se vysílal, cílové skupině poněkud odrostlý. Bylo to takové miloučké, nekonfliktní a pohodové, ale celkem se u toho člověk mohl decentně pobavit. ()

Sir Ludvig

Jeden z mojich oblubenych serialov. Obcas fakt huste zapoty a niektore casti za 5*. Skoda premenlivej kvality niektorych dielov. Ale nikdy to nebolo menej ako 2*. ()

holden

styri hviezdicky vyslovene len z cistej nostalgie a kvoli tomu, ze som s parkerom prezil par letnych prazdnin ked som bol dieta. ()

klapqua

Poctivá nostalgia... vyššie nemôžem hodnotiť skrz mnohé nekvality, nižšie nemôžem skrz lásku k tým nekvalitám:D ()