Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

StarFsh

Americká animovaná verzia "Stopárovho sprievodcu...", alebo "Červeného trpaslíka", z odkazom na všetko sci-fi, ktoré sa kedy objavilo na plátne, na obrazovke, alebo papieri. Napriek tomu, že seriál trpí trošku nevyrovnanosťou dielov, je to asi ten najlepší a najzábavnejší sci-fi seriál poslednej doby. ()

Saintmalins

Tomu se kamarádi říká marketing. Co lidi teď táhne? Simpsonovi! Takže musíme udělat něco úplně stejného, ale tak, aby to nikdo nepoznal! Prosím vás... Kvalitu neupírám. Seriál jistě kvalitní a mnou jednu dobu až nezdravě oblíbený, ale nelíbí se mi, jak jsou ve všem prachy. A narozdíl od Simpsonů jsem se na Futuramu vydržel koukat i v originále. Hlasy jsou prostě nějak příjemnější nebo víc sedí... Nebo nevím. ()

MaxDamage1

Po dosledování posledního dílu můžu jen spokojeně pokývat. Tento seriál se povedl a humor podle mého gusta, který nelze do Simpsonů aplikovat. Prostě bomba! :-) ()

Geralt66

Takt to je fakt vesmírná, mezigalaktická a časoprostorová bomba. Když jsem viděl první díl, tak jsem fakt nechápal. Erupce fantastických vtípků, narážek a parodií snad na všechno. Nejlepší příběhy v budoucnosti v historii kinematografie. Postavy jsou parádní, každá velmi výrazná a jako celek fungují taky. Ne 100% protože větší zábavu si prostě nedovedu představit, škoda, že v okolí nemám nikoho, s kým bych mohl sdílet, rodina a příbuzní jsou totálně out. No nevadí, dívám se sám :-), "Zoidbergu to všechno zaplatíš", "Bender je zase totálně střízlivej, jestli to tak půjde dál, tak ho to zabije" ()

jakub.bystra odpad!

Viděl jsem pár dílů a stačilo... Jak se tohle může někomu líbit teda nechápu, jak to může tady mít větší hodnocení než South Park už vůbec (alespoň na IMDB jsou v tomto případě rozumní). 0%, nestalo se mi, abych se u tohoto typu seriálu nezasmál ze šesti dílů (132 minut!) ani jednou. ()

Veru20

Jedinečný seriál z budoucnosti , který každým dílem pobaví . Prvních 5 sérií znám nazpaměť a díly v nich jsou jeden lepší než druhý . Hlavní hrdina se z roku 1999 rázem dostane do roku 2999 . Už to zní zajímavě a donutí člověka se kouknout na tuto pravou a vkusnou zábavu . Už od 1. dílu mě Futurama vyloženě chytla za srdce a během první série se stala mým nejoblíbenějším seriálem . Líbí se mi , že příběhy na sebe v prvních sériích nenavazují . Každý má jiný příběh . Další série na sebe navazující jsou taky celkem povedené , ale prvních 5 je TOP. Líbí se mi , že každá postava je jiná , má jinou povahu a jiný úkol. Nedokážu si představit tento seriál bez jediné postavy . Největší pozornost se váže na Frye , poslíčka a věčného smolaře , kterému trvá , než potká svoji lásku a důstojné postavení ve společnosti , 1000 let . Turanga Leela je velmi půvabná , jedinečná a spravedlivá žena . Profesor Hubert je hlavní mozek , Bender je tipický moderní uličník , a chudého sympaťáka doktora Zoidberga , mně bylo chvílemi i líto . Futurama mi vždy zlepší náladu. <33 :-) ()

Crash master

Jeden z najzábavnejších animovaných seriálov vôbec (ďaleko lepší ako populárnejší Simpsonovci), ktorý snáď prekoná len Family Guy... Pestrosť prostredí, rôznorodosť postáv a zaujímavé nápady tvorcov. Áno, niektoré postavy sú do počtu (Amy), niektoré prakticky nevedia sklamať (Bender, Fry, Zoidberg), každopádne nezsnesiteľná tam nie je ani jedna, čo je ďalšie plus. Za skvelé nápady a stabilnú kvalitu si seriál určite zaslúži 4 hviezdičky. ()

BR23

... Som si až doteraz myslel, že komentár k Futurame som už napísal. No nič, tak lepšie neskoro ako nikdy. :D -toto má súvis s blížiacim sa CROSS-OVER-om v Simpsonovcoch. http://en.wikipedia.org/wiki/Simpsorama ... V stručnosti- Futurama je úžasná. Baví ma viac ako Simpsonovci. Má to presne ohraničený dej, je už ukončená (čo sa žiaľ o Simpsonovcoch povedať nedá) Kvalitou postupne nevyprchávali a vtipom už vôbec nie. Simpsonovci áno. Každá epizóda Futurami je o niečom, z každej sa dá niečo zapamätať. Bud je to vtipné, alebo zaujímavé alebo napínavé alebo dokonca dojímavé. (napr: pri epizóde o Fryovi a jeho bratovi, ktorý mu ,,ukradol" meno a život, alebo o osude jeho psa, ktorý ho stále verne čakal, alebo o Hermésovi, ktorý ušetril chybnú ohýbaciu jednotku, tieto časti ma vždy dojmú, po prvý krát (niektoré aj viac) ked som ich videl, som doslova plakal od dojatia) Témovo je Futurama veľmi vdačná, proste žiadne mantinely ohľadom jedného času a jednej planéty alebo jednej podoby postáv (humanoidov) Tu si tvorcovia mohli robiť čo chceli a patrične sa vyblázniť. SKVELE !!! Dávam 100/100. Majstrovské dielo. ()

annacfd

Jak mě Simpsonovi nikdy nic neříkali, Futurama mi přijde mnohem zdařilejší. Samozřejmě neuvěřitelně naprané Amerikou, ale to se dá čekat. V celku nenáročný seriál, který si rozhodně pustím, když jsem u televize. Ač jsem viděla všechny epizody, je to tak random, že se dá sledovat stále dokola. Seriál, co nikdy nebude mým oblíbeným, ale přesto se na něj dokážu stále dívat.. Některé ty vtipy vážně stojí za to. ()

MirajZ

Vynikající seriál z budoucnosti plný humoru, hlášek, mimozemšťanů a robotů! ...jen škoda že po reinkarnaci, co následovala po filmech došlo k značnému úpadku...novější epizody už nemají tu šťávu co míval seriál kdysi...i tak, Futurama je kultovní seriál..."must-see" pro všechny milovníky animáčů.. ()

onden85

Pro mě seriál, který od 5* první a druhé série pak padá a padá... U seriálů by se nemělo hodnotit vše, ale alespoň po sezónách. ()

Bixbi

Miluju žlutou rodinku, ale když jsem objevil Futuramu tak jsem pochopil, že genialita s jakou Groening a jeho spřízněné duše tvoří scénáře nezná hranic. Dokonalost s jakou jsou podávány, načasovány nebo tvořeny vtipy a vtípky, kterých je v tomhle kresleném světě budoucnosti vážně obrovská kupa je nepopsatelná. Kdo neviděl nepochopí, a proto tohle musí prostě vidět každý, kdo má rád zábavu a smích. Takže zapněte cooolíka a nezapomeňte se posadit jinak se budete válet před televizí jako malé děti. five starzzzzz!!! ()

Helmbrecht

Na rozdíl od Simpsonových, se kterými musím tenhle seriál chtě nechtě srovnávat, je zde o poznatek méně humoru, ovšem kvalitnější příběhy. No a zatímco Simpsonovi ode mne získali čtyři hvězdičky, futurama se bude muset spokojit se třemi. Znamená to snad, že si cením humoru víc než kvality děje? Co já vím, dejte mi pokoj... ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006