Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Helgard

seriál který je svou kvalitou a zábavou srovnatelný jen s tím nejlepším od Disneho jako byli kačeři, rychlá rota nebo gumídci se stoupou v hlavní roli a pokud bychom seměli poohlédnout po někom z neamerické produkce, pak jediný srovnatelný počin je cestování Ládínka smolíka v nafukovací raketě po nesčetných světech vesmíru. Myslím že nic dalšího mi neuniklo. V zásadě je frama lepší o rozsah děje a spoilery, které ji umožňují nadchnout dospělé stejně jako dospívající. Myslím si že udělat lepší scifi, kreslené a dějově tak květnaté je skoro nemožné. ()

Duffman 97

Bomba.Futuramě jsem se dlouho vyhýbal a to bylo špatně.Ten seriál nemá zábrany už od prvního dílu.V Simpsonovejch jsou občas vážný scény. Tady ani náhodou.Takže 100% ()

J.Crusader

Je až s podivem, jak u tohoto seriálu dokázali tvůrci vetknout do děje obrovské množství vtipů v inteligenčním rozsahu tak širokém, že osloví jak ty (nej)jednodušší z nás, tak i ty protřelé stavbami částicových urychlovačů či atomových reaktorů. Kdo jiný se zasměje při vynikající narážce na Schrödinger's cat nebo spoustě dalších vtipů, celkem důsledně a odborně zaměřených na expertní znalosti ve vědecké, kulturní, či náboženské oblasti? Pro mě tento seriál jednoznačně předstihuje Simpsonovi o několik koňských délek - a to nejen svým dospělejším zaměřením, ale i tím, že je bližší mému srdci scifisty... Jo a jinak - Bender je bůh! ;-) ()

Mariooo

Hned s prvním dílem jsem byl zaujat a hodnotím Futuramu výše jak Simpsonovi od stejného tvůrce. Nápaditost, humor, infantilní humor, absurdno, supervynálezy, supertechnologie, sci-fi, láska. Velmi pěkná směsice všeho možného a to způsobem, který není předimenzovaný. Poslíček Fry se strojem času dostane do budoucnosti, kde se začne přátelit s robotem trpícím alkoholismem a dalšími postavami. Jedinou výtkou je upadající úroveň posledních řad, ale i tak super. ()

ArchAngel_

FUTURAMA je mnohem lepší než Simpsonovi, škoda že není tak úspěšná. Pro mě nejlepší a nejoblíbenější animovaný seriál vůbec. Absolutní komedie. Hodnocení: 95% ()

krivulak

Dodnes si vzpomínám, jak jsem se dostal k Futuramě. Kamarád mě označil v příspěvku, kde byl obrázek z Futuramy a mě označil jako Zoidberga, což jsem pochopitelně nepobral, tak jsem to tam nechal. Pak jsme jeli domů ze školy a vytáhl z kapsy stařičký Alcatel s úhlopříčkou obrazu 2,5 palce a řekl "Mrknem na seriál, teď jsem to objevil". A pustil první díl na tom malinkatém mobilu s displejem o rozlišení 240x320, a mě to totálně učarovalo. Tak strašně moc mě to vtáhlo do děje, že jsem potom potřeboval víc. A víc. A VÍC! Dnes znám každý díl nazpaměť, jak v češtině, tak v angličtině. Znám všechny reference, všechny vtípky, všechy filmy, dokonce i podcastové díly, prostě všechno. Dokonalý serál, který se bohužel dočkal tak neslavného konce. Ale přeci pořád doufám, že se objeví nějaký investor, který počtvrté Futuramu oživí a vydá další boží díly. Pevně v to věřím :) Jednoznačně 100%, viděl jsem to nespočtukrát a rozhodně si to znovu pustím! ()

teekanee

Geniální seriál, který je narozdíl od Simpsonů kvalitou skvělý až do konce. Seriál táhnou zejména skvělý postavy a opravdu chytré sci-fi zápletky, který jsou nejenom tuze vtipné, ale kolikrát i emocionálně dost silné. 95% ()

Daniel.Homol

Skvělý seriál, od tvůrce ještě skvělejších Simpsonů. Nádherně pojatá budoucnost roku 3000 Skvělé postavy a velmi zajimavý a vtipný děj. Scénáristé se nebojí vniknout ani do romantických a jemně dramatických míst, což jim jde naprosto úžasně. Postavy sice nejsou nijak originální, ale rozhodně nejsou typickým klišé, stejně je to i s některými dějovými linkami, ale pořád jde o skvělou podívanou. 9/10 ()

Wladow

Nesmírná smršť zábavy, vtipu, odkazů na takové množství filmů, osobností a událostí, že nevyjdete z údivu. Neznám nic lepšího na chvilku "sám pro sebe". ()

Ospalek

Budoucnost dává prostor pro možnosti aneb tímto způsobem je seriál ještě lepší než Simpsonovi, protože je tu prostě více prostoru pro fantazii a vytváření možných i nemožných planet, postav, zápletek, rozuzlení apod. Sympatické postavy, o jejichž rozvoji v průběhu seriálu nemůže být pochyb a tento rozvoj je scénáristicky vynikající. Zkrátka nemůžete Futuramu nemilovat, je vtipná, je vtipná, je vtipná. ()

Krocan505

Tohle je jediný seriál u kterého jsem viděl úplně všechny díly. Výborně zpracovaný, oproti Simpsonům daleko lepší vtipy a narážky (hlavně dnes kdy žlutá rodinka je čím dál trapnější, proto se trochu bojím další série Futuramy ale zároveň se nemůžu dočkat). Postavy které jsou nezapomenutelné, hlavně Bender, který je mojí nejoblíbenější postavou z Futuramy. Animace které na tu dobu vypadaly skvostně a jak jsem už psal, hodně narážek třeba právě na Star Trek (hrál zde i nějací herci ze Star Treku), právě tyto faktory dělají z tohoto seriálu jeden z mých nejoblíbenějších, kterému by každý měl dát alespoň malou šanci. ()

cyndaquil

Je len pár seriálov, ktoré som miloval za mladi a milujem aj dnes. Narátal by som ich na jednej ruke a Futurama medzi ne patrí! Dokonca z dielničky Matta Groeninga je jediný. Nový projekt Disenchantment ma zaujal ale je to novinka, takže medzi rokmi overené seriály ho zaradiť nemôžem a Simpsonovci... no... sú super ale akosi omrzeli... Futurama nie. Tú si môžem pozrieť od prvej časti po poslednú aj stý krát a som si istý, že ma to stále výborne zabaví a aj z chute rozosmeje. Nedokážem ani poriadne opísať ako som šťastný, že sa po toľkých rokoch posádka Planet Expresu vráti. Proste, na záver len kultová hláška "Polib mi muj naleštený zadek!" ... Nie, neodpustil som si to a nie, nehanbím sa za to, že som ešte neprišiel na to, ako na tejto klávesnici dať niektoré české znaky! :D ()

user1982 odpad!

nepozeratelna blbost ktora sa nikam neposuva a postavy su tak hrozne trapne a ubohe, ze sa nemam vlastne na co pozerat v tom serialy. nastartovanie 8 serie ma len sklamalo, nakolko o to asi nikto nestal. ale holt simpsons vari z vody a encharted (ci ako sa volala ta trapna fantasi sracka) bohate stacila jedna seria. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006