Veterinář vyšetřuje (TV seriál)

• Německo

Nord bei Nordwest

Krimi

Německo, 2014–2021, 20 h 57 min (Minutáž: 88–93 min)

Stefan Hansen

Marleen Lohse, Emma Drogunova, Victoria Fleer, Jan Henrik Stahlberg, Tambet Tuisk, Peter Prager, Hinnerk Schönemann, Eva Nürnberg, Cem-Ali Gültekin, Torsten Hammann, Ole Fischer, Leif Stawski, David Bredin, Henny Reents, Hannes Stelzer, Jan Peter Heyne, Elzemarieke de Vos, Nastassja Revvo, Johanna Gastdorf, Markus Gertken, Matthias Buss, Friedhelm Ptok, Christian Rudolf, Hans-Uwe Bauer, Elga Schütz, Rainer Piwek, Michael Prelle, Björn Grundies, Mark Zak, Melanie Blocksdorf, Lina Wendel, Michael Ehnert, Joshy Peters, Rudolf Danielewicz, August Wittgenstein, Rainer Furch, Björn Meyer, Jens Weisser, Sebastian Achilles, Lore Richter, Dennis Storhøi, Yorck Dippe, Bernhard Conrad, Tino Mewes, Isabell Gerschke, Sebastian Fräsdorf, Andreas Grötzinger, Tom Lass, Hanns Jörg Krumpholz, Ulrich Gebauer, Vincent Krüger, Enrique Fiß, Lilly von Klitzing, Pauline Rénevier, Dennis Mojen, André Szymanski, Shadi Hedayati, Cornelia Dörr, Tim Grobe, Stephan Tölle, Carla Becker, Andreas Eckel, Maximilian Mundt, Christoph Tomanek, Patrick Mölleken, Regine Hentschel, Andreas Nickl, Oliver Törner, Jörn Knebel, Rainer Sellien, Alexander Grünberg, Lasse Myhr, Valeria Eisenbart, Jascha Baum, Maureen Havlena, Rosa Enskat, Markus Frank, Picco von Groote, Pia Fischer, Jürgen Rißmann, Christian Bruhn, Maggie Valentina Salomon, Michael Specht, Moritz Führmann, Jonathan Müller, Wolfgang Häntsch, Hans Schernthaner, Nadine Boske, Asli Helvaci, Luisa-Céline Gaffron, Jurij Schrader, Liudmyla Vasylieva, Silja Von Kriegstein, Daniel Thomas, Tina Rother, Stefanie Döbler, Björn Ahrens, Peter Badstübner

Komentáře uživatele kolemjdouc k tomuto TV seriálu

mám ráda německé detektivky knihy a film mi přišel jako dobře se čtoucí kniha.Na nic si nehraje v rámco možností se drží reálu což vystihují nenalíčení herci.Akorát dabérovi toho papoucha nebylo moc rozumět. Apropó - nikdy jsem si neuvědomila tak citelně že je třeba nadabovat opeřence protože on vykecá stopu kdo je vrah :-)) akorát ten konec mi přišel dost ulítlej ale zase se dozvíte proč je "veterinář" tak zasmušilý a radši bydlí kus od břehu kam za ním baby nemůžou(26.4.2018)

takhle natočené krimi mi vyhovují.Neřadí se k áčkové kategorii, ale jsou normálně reálné(22.8.2018)