Trapasy

Česko, (2007–2012)

Josef Dvořák, Jiřina Bohdalová, Jan Budař, Martin Dejdar, Zdena Hadrbolcová, Dana Syslová, Svatopluk Skopal, Saša Rašilov nejml., Květa Fialová, Václav Postránecký, Dušan Klein, Barbora Seidlová (více)

Série(5) / Epizody(66)

V tomto pořadu České televize uvidíte v každém díle vždy tři humorné příběhy, natočené podle námětů televizních diváků. (Česká televize)

kingik

Zpočátku se to jevilo jako celkem zajímavé pokračování legendárních Bakalářů, ale chybí tomu kvalitní zpracování, ale samotné náměty diváků by v rukou zručnějšího tvůrce, mohly být výborné. Výběr herců není úplně špatný, ale dost se opakuje, a když se tentýž herec nebo herečka objeví v několika povídkách, tak to asi není dobře. Některé povídky jsou celkem vtipně zpracované, ale těch, které se nepovedly, je víc. Sezení s herci ve studiu, kteří se na povídkách podíleli, nepovažuji za příliš šťastné a výběr moderátorů mně nesedí. Ani Dvořák, ani Brousek za moc nestojí. Celkově tedy podprůměrný pořad. ()

Fingon

Zaráží mě především diametrálně odlišná úroveň jednotlivých povídek, některé jsou i dobré, některé snesitelné a některé samozřejmě i ubohé... takže pokud se chcete podívat na jeden díl abyste věděli, asi si obrázek o celé sérii neuděláte... (viděl jsem pátou sérii) ()

WANDRWALL

Co jeden považuje za trapas, to jiná ne. Co jiný považuje za trapas, to jeden ne. Takže kdo se dívá na trapasy, aby se pobavil, ten se baví, jinak by se nedíval. ()

Šandík

Jako nemajitel televizního přístroje jsem na návštěvě u mamky viděl jediný díl a byl jsem docela mile překvapen. Možná proto, že jsem od toho nic nečekal, a nebo proto, že právě režíroval Igor Chaun, což je rozhodně nejschopnější režisér z celé, jinak opravdu poněkud neumětelské pětice. Moje hodnocení je tedy nejen subjektivní, ale navíc zcela výběrové... ()

Roman.Ticka

9. série - Fotbal. Anička Šišková, jako součást fotbalového fandění manžela Davida Suchařípy a jeho klona-syna, byla typicky milá a tolerantní. Pracovní téma zakázka-investor-konkurz po americku trochu skřípalo než přišel Pavel Rímský a s ním Zákon (Sly), přesněji peníze. Kdo nakonec zabodoval v otázkách kolem fotbalu, je jasné. Závěr - vtipná tečka. ()

Kimon

Kvalitou celkového zpracování jednotlivých povídek to má k Bakalářům hóódně daleko. Komedie ve formě příběhů mám rád, ale povídky musí mít vkusné uvádění, nikoliv "šaškování" pana Dvořáka či následně "skorošaškování" pana O. Brouska ml. Když k tomu připočtu poloprofesionálně natočené i zahrané povídky, přidělím jen symbolickou jednu hvězdičku za snahu. ()

Kryton

Jak jsou trapné některé scénky tak je trapný i tento pořad. Chce to spíše jiného uvaděče a rozhodně vtipnější příběhy. ()

Pierre

Pár příběhu je vtipných a dá se u něj takový nudný sobotní večer zabavit. Jenomže většina má bohůžel nevýraznou televizní režii a otřesný scénář. Škoda, že si nikdo neumí dát s tak nadějným cyklem práci. Vždyť i televizní projekt se může povést. No jo no, co se dá dělat. ()

Zemřel režisér Dušan Klein

Zemřel režisér Dušan Klein