Neviditelné zlo

Petr59

Je to béčko a vyvražďovačka, to si nebudeme jako nic nalhávat. Je to i hodně brutální, což není zrovna něco, co bych vyžadoval a vyhledával. Každopádně je to ale svým způsobem originální, je tam několik originálních a dobrých nápadů (vydlabávání očí, zabiják je nějaký týraný syn nějaké ultra psychopatické ženské....). Prostředí je zajímavé (starý opuštěný hotel), navazuje to dobrou atmosféru. A atmosféra a napětí jsou také hlavní klady tohoto hororu. Atmosféra tam prostě je a vtáhne vás do děje. Film je napínavý a podle mě, celkem i nepředvídatelný. Plno zvratů, které se staly, jsem absolutně nepředvídal a nečekal. Tvůrci hrají na to, že se něco nějak vyvíjí a nakonec vyjde najevo, že je vše jinak. To je celkem sympatické. Herecké výkony samozřejmě nejsou oslnivé a jsou spíše průměrné. Samotní záporáci vás také nějak nenadchnou, je to jen jedna velká, tupá hora a její slušně cinklá máma, kterou jsem tedy absolutně nepochopil. Na druhou stranu, některé způsoby vražd jsou originální (zadušení mobilem, roztrháni psy zaživa...). Finále mě nenadchlo. Velká škoda ale byla, že tvůrci moc nepracovali s tím, kdo a kdy by měl zemřít. Postav tam bylo hodně, ale nejlepší byl asi ten policista, který vypadal jak Putin, ten měl alespoň nějaké "charisma". A potom ta policistka (myslím), která vypadala jako Clintonová. Bohužel, oba zemřeli velmi brzo a pak vám ta zbyla jen parta nějakých mladých blbečků, ve které byl málokdo sympatický. Některé extrémně namyšlené krávy ve mě tedy moci lítosti nevyvolají.... Film má asi srovnatelný počet záporů a kladů, takže by z toho měl spíše vyjít nějaký průměrný průměr. Ale já se rozhodl dát vymodlené čtyři hvězdičky, protože to napětí, atmosféra, nečekané zvraty a originální způsoby vražd, to mě dostalo. Brutality tam mohlo být rozhodně méně. ()

Nikolas__

See No Evil je pro mě čistočistá žánrová zábava, která možná nepobrala nějaké dokonalé nápady/invenci do svého žánru, ale to co film dal mně podle mého názoru bohatí stačí na slabší čtyři hvězdičky. Záporáci nejsou ve skrze originální, přeci jen tohle jsme tu měli už hodně krát a nejenom v hororech, nicméně tenhle film je minimálně obstojně zpracovanej a co je hlavní, taky je sakra zábavně natočenej. A to se už moc často nevidí, takže je to prostě takový klasický slasher, u kterého budou slabší povahy vřískat jak je znepokojivý, nicméně pro znalce to bude taková miloučká nevinná, ale příjemná perlička. Tenhle film jsem slupnul jak malinu a upřímně jako bych ji po celou stopáž nechtěl vyplivnout. Fuj co jsem to kurva vymlel za mrdku. Prostě je to kousek od toho být reálně fakt skvělým exploitationem, což jakoby je, akorát tam je moc vidět že to není nic víc a je to škoda, protože například finále je vážně top. Nakonec mě docela bavily i postavy, co jsem zrovna fakt nečekal, prostředí se mi taky hned zalíbilo, nakonec tak má největší výhrada směřuje k hereckým výkonům a některým dialogům. Slabší efekty neřeším, akceptuji to v hodně filmech. 7/10 ()

brasek

Ďalšia vyvraždovačka, ktorá nezaostáva za svojimi staršími súrodencami. Atmosféru dotvára špinavý a hnusný hotel a ako je zvykom nejaké tie lakačky sú nahradené brutalitou. Už keď ma prestal baviť hák, prišla scéna so psami... nádhera :-) , scéna kde obeť zje mobilný telefón... krása :-) a prečo toľko múch okolo záporáka... super :-) Troška možno spackali ten koniec, ale aj tak som sa hororovo pobavil. ()

HAUY

Tento film sa mi úplne páčil, dej bol skvelý aj obsadenie vraha bolo tiež dobré. Dávam tomu 90% za to že skoro polka hercov umrela hneď na začiatku. Nebolo to nejak veľmi strašidelné, nebál som sa pri tom :D ale film sa mi páčil. Dal by som tomu že rozprávka na dobrú noc. :D:D:D:D No aj keď moja frajerka pri tom skolabovala :D a ja som sa na tom smial xD ()

wray

Ked som si pozrel kto hral toho hlavneho psychopata, tak hned bolo jasnejsie preco tento film vznikol. Proste v ramci wrestilng manie, dali jedneho zapasnika aj do filmu. O tom to je, a nejaky dalsi dej, pribeh, ostatni herci - to bolo az druhorade. Myslim vsak ze na to ze to bolo az druhorade to nedopadlo az tak zle. Nie je to nicim originalne, klasicka vyvrazdovacka ale - pozeratelne. Interiery spinaveho hotela, obcas "zrychlene" zabery kamerou - vizualne celkom dobre. Hudba od Tylera Batesa (i ked nijaka obzvlast extra), "pekni" herci, dobro zvitazi nad zlom - pozeratelne. ()

uncle

TY MÁŠ KUKADLA JAK ZRCADLA!!!!.......Jasně klasický americký horůrek se zajímavým psychopatem, pro něhož jsou mladí vězni na nucené práci vhodným zpetřením.....Ty čtyři hvězdičky, jsou za kameru a několik neotřelých scén.....obzvláště závěřený pád do atria je působivý....nevím proč, vzpomněl jsou si na doktora House...:-)Bylo to sice trošku digitálně vylepšeno, ale proč ne.... ()

MFZB

Aj napriek tunajšiemu hodnoteniu ide o pomerne dobrý slasher kombinovaných s exploitation. Vedel som už dlhšie o tomto kúsku, ale kvôli tomu hodnoteniu ma nelákal veľmi, ale teraz som si našiel trocha času na jeho pozretie a môžem povedať, že som dobre spravil. Taký typický novodobý slasher, ktorý nebol zase až tak veľmi krvavý, ale za to bol neskutočne napínavý a to hlavne ku koncu. PS: Záverečná scéna to zabila... ()

Venceslao90

Opravdu něco strašného. Extrémně stupidní samoúčelná vyvražďovačka. Jediné co hodnotím kladně je prostředí zchátralého hotelu ve stylu Art deco. To jediné se mi líbilo, jinak hrůza. ()

MiniRecenze

Takový jednodušší horor,který se rozhodl vsadit na "vyvražďovací" styl.První polovina je docela nezáživná a taková "amatérská" .Výběr obsazení do rolí se taky moc nepovedl,ve filmu mají být vězni,ale ti spíš vypadají jakoby vyšli z polepšovny.Musím trochu pozitivně hodnotit posledních patnáct minut tohoto hororového snímku,protože tady produkce už "ukáže" to co jsem čekal.Nebudete se bát ani lekat,není zde ani moc vydařených efektů a je zde hodně střihů . ()

johnnie78

Několik trestanců obojího pohlaví (přičemž ty holky vypadají spíš jako modelky) mají strávit tři dny v bývalém hotelu, dnes útočišti pro houmlesáky, aby ho nějak dali do pořádku. Jenže se tam objeví chlapík, co jednoho po druhým zabíjí. Vrahovi téměř od první chvíle vidíme do tváře, víme, kdo to je, ale nevíme, co chce, proč vlastně ty lidi masakruje, a jeho motivace se odhaluje postupně. Taková průměrná vyvražďovačka s pár docela originálními nápady, líbila se mi scéna se psy. Tři a půl. ()

Catella

Opuštěnej hotel, partička trestanců a jejich dozorce, fůra odporný práce a k tomu všemu tak trochu předvídatelný děj. ()

Ocampa

100% - nemam k tomu vytku. Je to nechutny, prostredi je temne a ten hotel na me pusobil fantasticky. Rekl bych, ze se z toho dalo vytahnout vice - ale ne v tomto scenari asi... Nejsou tam zadne scenky navic, mozna i proto to ma jen 84min. Nemam ale rad tyhle prerostly decka, co jsou nejak 'zmutovany' a poslouchaji maminku, a kdyz ji neposlechnou, tak to vetsinou konci tak, ze ji zabiji, a pak chudinky v te sve makovicce nic nevymysli. Je to proste hruba sila, extremne odolna co je v pohybu bez naznaku mysleni a co ma misto mozku z cervu kostku ;o) Bylo to ale dobry, uz mam dost vsech tech Saw... tohle melo neco do sebe, ale konkurence je silna, proto to vetsinou lidi lehce prehlidnou a tady je tomu i prikladem, ze tohle pravidlo plati... viz. hodnoceni nekterych jedincu... Zase takova sracka to nebyla, ruku na srdce! ()

smolson

Nic nového pod sluncem, přesto zde je vše velmi rychlé, efektní, zábavné, s ničím se tu moc nepářou, nulová psychologie a přímý tah na branku, adrenalinová akce. Což je jedině dobře, myslím že to celý film zachránilo - všechna klišé dohromady ve zkrvavené hroudě masa. Hodně slušný průměr. ()

Vital

Průměrný horror,napodobenina texaskýho maskru,taky saí jatka.Aspoň se člověk v průběhu filmu tak nějak z jeho myšlenek doví,proč se zněj stal "stroj na zabijení" ()

Trescha

Tak čekal jsem větší maso...Na děj si v tomto žánru mohou stěžovat jen diváčtí mrzáci,takže k nějaké té hvězdičce na víc by bylo zapotřebí pouze více kanystříků s filmovou krví;-) ()

Stinger78

Jako člověk, který si oblíbil wrestlingovou show, mám poměrně kladný vztah i k filmům produkce WWE Films. Nečekal jsem od tohoto snímku nic převratného, tisíckrát omleté téma vyvražďovačky v opuštěném a zatuchlém domu, skupina mladých lidí, v případě holek i koukatelných typů, které postupně kosí psychopatický vrah. The Big Red Machine Kane je ale super. Přesné hody hákem, jedna silná rána a oči ven. Nejvíc ale zabodoval v závěru, kde se z monstra proměnil v ustrašeného chlapečka (jeho výraz byl perfektní), aby se nakonec vzepřel a ukázal nám disciplínu hod matkou. ()

Drky

Skvělý záporák! Kvůli něj stojí za to se na tento horor podívat! Ale z jedné strany by se dalo říct, že on vlastně ani záporák nebyl, byl spíše chudák, který měl tu smůlu, že se narodil vyšinuté matce posedlé náboženskými vizemi, která se snažila svého milovaného syna izolovat od okolního světa, který je podle ní špatný, zkažený, plný démonů! Proto říkám "křesťanství je zkáza světa". Ta minulost byla vykreslena opravdu dobře a byla takovou třešničkou na dortu! Na vše kolem něj se už koukněte sami. Takže velmi milé překvapení! Hodnocení 4* a 80% ()

wrong3

Bomba.Od začátku až do konce se něco děje.Herci ok.A hlavního záporáka mě bylo i líto.Rozhodně doporučuji... ()