Neviditelné zlo

roboroz

Dementný wrestler, ktorý má v hlave hniezdo múch a jeho despotická matka korenárka sa dali vyvražďovať amatérskych hercov v starej chalupe. Všetko sa dalo predpokladať už od začiatku - klasika - nič nového. Jediné šťastie, že to pán "režisér" zvládol tak rýchlo... ()

pirate

Mrazivá atmosféra. Na druhé straně obyčejný drasťák. Z hlediska kladů bych to posunul na 60%. Ovšem raději samozřejmě nepočítám drastické scény. ()

Unrealik

Blbina na jedno podívání. Místy sice napínavá, ale jinak jen průměrná vyvražďovačka, kterou navíc sráží přílišná tma, místy klipovitý styl, nesmrtelný padouch. Do plusů bych dal jen to, že některé násilné scény jsou aspoň trochu nečekané. ()

zanvalzans

Reťaz s hákom,ako hlavný nástroj psychoša ma niak nenadchla.Chlapci z brandže už asi nemali čo vymyslieť.Na druhú stranu,lúpanie očných buliev a zlomená ruka väzenkyne,ktorú potom zožrali psy,má niečo desivé do seba.Videl som však väčšie uchylárny,takže zostávam na dvoch hviezdach. ()

Monellito

Spoiler Dalo se to. Moc jsem od toho nečekal a tak mě to nezklamalo. Nejvíc jsem se nasmál, když zmáčkla spoušť u pistole a nevyšla rána, jelikož neměla už náboje. Vysvětlete už někdo těm troubům, že pistole bez nábojů má vysunutý závěr... ()

uprchlice

Parta delikventů je poslána do starého hotelu, kde má za úkol uklízet, aby si snížila trest. Ovšem hotel není tak opuštěný, jak si každý mohl myslet. Zlo se probudilo a je silnější, než kdy jindy... Vcelku slušně koukatelná vyvražďovačka nesoucí se na úspěchu předchozích krváků. Stopáž je necelých 90 minut, takže divák nemá ani čas na jinou činnost. Děj se nezadrhává. Jede plynule a nemá chvilkové mezery, kdy se nic neděje. Pointa filmu je více než ďábelská a vrah připomíná Satana s nadlidskou sílou. "Neviditelné zlo" je zábavná, oddechová a přijatelná vyvražďovačka, která sice nevyděsí, ale lze si z ní odnésti příjemné vzpomínky. ()

Lesazrk

*spoil* Napriek tomu, že film je starý a obsahuje pár za vlasy pritiahnutých scén, v porovnaní s touto dobou má film niečo, čo iné nemajú - hlavná postava umrela hneď na začiatku, prežili až traja ludia, záporák vypadne z okna a umrie (zatial čo v iných filmoch by ešte 3x vstal a všetkých povraždil). ()

Tr0nic

Film ide hneď na vec a na nič sa nehrá. Chceme vidieť krv, máme ju. Chceme vidieť gore, nech sa páči. Dej predvídateľný a primitívny, no nikto ho tu nehľadá. ()

tomuz

obycejna vyvrazdovacka, ktere chybi nadhled, humor, napeti a i ta brutalita je v ni vicemene vsedni. pro fanousky wrestlingu mozna dve hvezdicky. ()

Bow-Z

Všechno už tu bylo a bylo to líp udělaný. Název může evokovat nějakýho dobře se ukrývajícího zabijáka, jehož podobu nám tvůrci v celé své kráse (vlastně spíš v celém svém hnusu) odhalí na konci, těšně předtim než mu jeden přeživší teenager prožene trubku hlavou a pak ho hodí do pece nebo do nějakýho aparátu, kterej ho rozseká na milion kusů. Přitom zlo bylo viditelný až až. Vyvražďovaným i záporákovi chybí charizma a celkově to postrádá ten správnej náboj, ale dá se to v pohodě strávit a dokonale se to hodí na to, aby se k vám, se zavřenýma očima a s výrazem znechucení, tulila při sledování vaše přítelkyně a pevně vám tiskla paži. ()

Strato666

Film parádně odsejpá, na horor má přijémnou stopáž, první morderstvo příjde velmi rychle... Velké pozitivum je, že skupina v hotelu je celkem početná, což zaručuje, že na likvidaci se dlouho nenačekáte a jde v rychlém sledu za sebou... Jednoduše very good slasher. ()

tommco

Dve hviezdičky sú možno trochu prísne hodnotenie, ale myslím si, že keď už niekto potrebuje natočiť film akých je už natočených tisíc, tak by sa mal sakramentsky snažiť prekonať ich kvalitu, alebo aspoň pridať niečo nové. Toto je odfláknutá vyvražďovačka. ()

Babbsi

Tuto směs zvláštních situací jsem se odvážně snažila "přežít" v doprovodu s vtipnými hláškami mě a mých přátel. Prioritou hororového filmu je (snad) to, aby se divák bál. Tady to nějak nefunguje a nakonec se to změní v takovou vtipnou komedii. ()

andrej9999 odpad!

Tak skupina mladých delikventov? Pošahané kundičky, ktoré by som rad radom na tom šukacom výlete prcal do análu a ich matky by im pri tom len ticho závideli. Ohromný to prečin - neoprávnený predaj. A ty vychcanci by mi pri tom všetkom mohli tak akurát lízať gule. Naivný kvázi horor, ktorý som kedysi videl až do konca. No teraz pri mojej náročnosti by tomu nepomohla ani tvrdá pornoscénka. Je to odpad hororovej scény. ()

andy60

Musím se přiznat, že u mě to fungovalo. Možná díky tomu, že jsem si to pustil v noci a byl jsem v baráku sám. Ta atmosféra strachu se docela povedla, prostředí starého hotelu mělo taky své kouzlo. ()

martasdas

Ať se podívám na film z jakékoliv strany, tak mi stále připadá jako lehce podprůměrný, klasický slasher, kterých je nespočet. Navíc zde postrádám trochu napětí, děsivé atmosféry apod. Postavy ve filmu nejsou moc sympatické a vůbec jsem se nevžil do jejich role, což filmu silně ubírá na kvalitě. Jediné, za co tento film mohu pochválit je akce. Od začátku až do konce se stále něco děje, takže se na to ve výsledku dá i koukat. Ale podruhé už si toto určitě nepustím. ()