Severní Atlantik, pobřeží Grónska. Právě tady, v hlubokých vodách ledového oceánu, leží obrovské zásoby černého zlata a nad nimi se tyčí největší ropná plošina světa. Při vrtání dojde k otevření pukliny, pod níž je ukryt druhý „zrcadlový“ oceán, existující pod tím naším už miliony let. Když začne mořskou vodu otravovat dusivá ropa, vyděšení tvorové se ženou k hladině. S prvními barely vzácné tekutiny se otevřel svět prehistorických zabijáků. A ten největší začal právě útočit! (Magic Box)

weetya odpad!

Strašní herci, scénář plný děr (otřásající se plovoucí plošina, při přistání na plošinu nějak záhadou zemře půlka posádky vrtulníku, atd). Příšerná animace, vše vypadá naprosto nepřirozeně digitálně. Vrcholem může být výbuch na konci: Na obrazovce se vynoří malý obláček a žralok nikde (původně přes celý záběr), ponorka nikde. A nepochopil jsem ani jak tu rybu nakonec naporcovali. Vypečený kousek. ()

VERU.throw odpad!

Mrzí mě, že v dnešní době plné takových možností, někdo natočí takový film a není bohužel jen jeden. Tito lidé asi nemají soudnost, nebo se asi na svoje dílo potom nepodívají. Takhle prznit žraloka, kterého ani vidět nikdo ze štábu nemohl. Ostuda. Škoda je, že se od sledování takového odpadu nemůžu odtrhnout a vždy s novým filmem doufám, že to bude lepší, ale asi se nedočkám. ()

Nika644 odpad!

Tenhle film mě totálně vytočil .. Celou dobu byla jenom ponorka a až na konci filmu se objevil ''megalodon'' který šel moc poznat že je přes počítač. Napadl je ,, A konec filmu. Brácha to vzdal už v té době co běžel film půl hodiny jenom v ponorce. možná i víc. prostě ''odpad!'' ()

NoNameCZ

Musel jsem zavřít jedno oko abych dokázal tomuto filmu dát vůbec 1 hvězdu. Bavili mě pouze chvíle, kdy připlul megalodon a začal něco ničit nebo tak něco a to bohužel bylo jen asi 5% z celého filmu. Sliboval jsem si od toho filmu hodně. Bylo to velké zklamání. ()

Manus odpad!

Jeden z nejhorších filmových zážitků, ale bylo to tak špatné, ale opravdu velmi špatné, až mě to chvílemu rozesmálo. To ale bohužel nestačí ani na 1 hvězdu. ()

veronique22

Jako zadna hitovka to neni, to si nebudeme nalhavat. Ale 13 %, vazne? Ma to spoustu nelogicnosti a hlouposti, a dost zoufaly efekty, ale uplne blby to neni. Lehce pres jednu hvezdu. ()

bobo7171 odpad!

nesuroda zlatanina hlboko podpriemernych hereckych vykonov, dialogov o nicom a pocitacovej grafiky. cely film mi pripada tak ze autor, reziser, herci a kameraman mali jedinu ulohu a to minut prebytocne peniaze. mohli ich radsej venovat sirotam niekde v bangladezi a rozhode by to bolo zmysluplnejsie a hlavne zdraviu neskodlive... ()