poster

Megalodon

 • USA

  Megalodon

 • Slovensko

  Prehistorický zabijak

 • Slovensko

  Žralok zabijak

Horor / Sci-Fi

USA, 2002, 90 min

Režie:

Pat Corbitt
 • Torgal
  odpad!

  Nezačínalo to najhoršie, aj triky boli lepšie ako som čakal (stále ale veľmi primitívne). Avšak s pribúdajúci minútami, keď sa dej vôbec nikam neposúval moja pozornosť čoraz viac upadala. Keď sa napokon objavil ten žralok, nastal zlom. Bohužiaľ k horšiemu. Ďalší vývoj deja bol neskutočne trápny, triky sa drasticky zhoršili a skončilo to dosť dementne. 2-/10(27.7.2009)

 • MUNRO
  ****

  Aby jste se všichni nezbláznili...Tady všichni čumí na filmy o létajících žralocích,žralocích žijících v písku,žralokotornádech a suchozemských piraních a kritizují film,který se oproti těmhle ultrabrutálním nesmyslům alespoň opírají o teorii,která má celkem zajímavý podklad.Vrty ropné plošiny naruší mořské dno a vytvoří hlubokomořskou kapsu,ve které přežívají miliony let staří živočichové.A co jako?Pokud si někdo dá tu práci,dokáže se přehoupnout přes béčkové provedení a mizerné digitální efekty(což je logické,při takovém rozpočtu)a bude opravdu posluchat o čem se ve filmu mluví a jaké teorie především Al Sapienza vypouští z úst,přijde na to,že to při troše fantazie nejsou až tak nehorázné kraviny.Samozřejmě celkové provedení filmu je amatérské,ale samotný příběh má koule.O žraloky se zajímám a z všemožných Bé,Cé a Dé produkcí je tohle velmi slušný kousek.A né že né!(5.1.2014)

 • Madadajo
  odpad!

  Zajímavé, velmi zajímavé. Záběr ve velkém celku: Přílet helikoptéry, kamera sleduje její let. Záběr v celku: Pohled na dveře helikoptéry, v okně vidíme asi hlavního hrdinu, rám dveří má sněhově bílou barvu. Opět záběr ve velkém celku: Celá helikoptéra, je tmavě šedé barvy bez jediného proužku bílé... A podobných kousků tam bylo ještě víc, než kolik by někdo dokázal vůbec naplánovat schválně. Občas si říkám, že už jsem zažil docela hodně ale toto... Zajímavé, velmi zajímavé. Jen tak bokem, abych nezapoměl zmínit, smál jsem se, že tak obrovská plošina plave po hladině a ke dnu je připoutána železnými lany, ale budiž. Jenže pak jsem se málem "počůral", když při zemětřesení na dně oceánu se otřesy otřásala i v té chvíli plovoucí plošina. Co dodat? Zajímavé, velmi zajímavé(7.1.2006)

 • monolog
  *

  asi se na ten film podívám ještě jednou, jestli ho vůbec budou dávat. proč? ne, nejsem masochista ani sebevrah, ale jak píše Djkoma, nejlepší část jsou úvodní titulky a ty jsem neviděl! Vlastně jsem ani neviděl konec, protože si ho docela dobře dokážu představit sám. Pseudoekologický kecy skrze celej film mě štvaly, herci taky, děj ještě mnohem víc. Jak píše wopi, jediná celkem pěkná a zábavná věc byly ty nový druhy v jeskyni. Jenže tím to skončilo Jinak to byla totální slátanina a jen tak mimochodem, když dělali průzkum, jestli se vůbec oplatí postavit tu plošinu, jak mohli přehlídnout tu obrovskou jeskyni plnou všech možných potvor a jednoho nasranýho pravěkýho žraloka? Pokud to bylo vysvětlený ve filmu, omlouvám se, ale po hodině hloupýho děje jsem ten film prostě přepnul na ten lacinej eroťák na markíze, kde jsem se neuvěřitelně bavil inteligencí filmu, kde jde jen o jedno - vzrušit mladý nedospělý klučíky, protože jinak to jsou taky sračky. Jo ještě něco, viděli jste film Deep star six? Přišlo mi to tomu snímku dějově strašlivě podobný.(19.3.2006)

 • Asia_Power
  *

  Pozor !! Oficiální text distributora obsahuje spoilery cca 75% děje "filmu" a já Vám sdělím zbylých 25% - Žralok vypadá jako z nějaký dvacet let starý hry, je neuvěřitelně k smíchu a zaručeně neudělá nic, na co si za dva dny max vzpomenete. Jo a ještě jedna důležitá informace. Posloucháte? Čtete pozorně? Ok...tak Já Vám to prozradím. Je to MRDKOVINA(13.10.2016)

 • - Název žraloka Megalodon je odvozen od skutečné paryby, která žila ve světových oceánech před cca 1,6 až 16 miliony let. Byl největší svého druhu a dosahoval délky 12 až 18 m. Lovil velryby a velké ploutvonožce, podle jiných teorií spíš hlavonožce ve velkých hloubkách. Údaje jsou prokázané z fosilních nálezů. (GilEstel)

 • - Natáčení probíhalo ve městech Bordentown, Farmingdale, Paulsboro a na Riverside Township v americkém státě New Jersey. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace