Snílek

Rojko

Splnený sen

Drama / Rodinný

USA, 2005, 98 min

Klasický rodinný film který nenudí, ale ani vás ničím neohromí. Určitě hezký příběh hlavně pro milovníky koní a dostihů nebo pro rodinku u televize, která si chce pustit film u kterého se všichni spokojeně pobaví. Bohužel předvídatelný průběh ale to asi čekal každý kdo si to pustil. Alespoň malé + za skvělou Dakotu Fanning, která mi do takové role sedí úplně nejvíc :) Lehký nadprůměr, 55%.(3.8.2013)

Velmi milý film o koni, kterého už všichni odepsali... Příjemné obsazení (také se mi velice líbí, že v titulcích na konci uvedli i s obrázkem jméno koňského "herce") a hezký příběh, i když s velice snadno předvídatelným dějem a s pár nereálnými scénami (hlavně co se týče chování malé Cale). Tento film je určitě dobrý pro všechny, kdo mají rádi zvířata, děti a pro ty, kdo jsou tak trochu Snílci... Já za sebe dávám silné 3 hvězdy...(17.12.2011)

Keď sa človek na film pozerá ako na rodinný a neočakáva ťažkú, hlbokomyselnú drámu, tak rozhodne zaujme. Ide o také milé, príjemné pohladenie na duši. Dialógy síce mohli byť menej klišoidné a trochu viac inteligentnejšie, ale emočná stránka našťastie aj tak prevyšuje. Občas poteší vidieť, že sa niekomu niečo podarí a že sa všetko na dobré obráti. Je tu veľa pozitívnej energie, a tej nie je nikdy dosť. 70/100(13.5.2014)

Kurt Russell s Dakotou Fanning vlastní neobyčejnou kobylku, která všem ukáže, že sil má dost. Nádherný film ukazující světu, že zlomená noha koně = uspání, ale že když někdo chce a miluje koně a chce tomu dát šanci, lze to. Jenže kdo z majitelů dostihových koní na to má čas že. Zabývat se zdechlinou. Mno jeden trenér s jedním chovatelem a jednou malou Dakotou čas mají :-).(9.5.2015)

Jednoduchý příběh o jednoduchých věcech ( chápat jako kompliment ). O jednom koni, jedné holčičce a jednom slavném vítězství. Začátky Dakoty Fanning v celé její dětské kráse, která společně s Russellem a Kristoffersonem vytvořili milý příběh pro celou rodinu, který nemůže snad nikoho urazit. Není to žádné velké dílo o tom žádná, ale má to své kvality ( vezmeme-li v potaz že je to film i pro děti ) a jasně definovanou myšlenku, kterou musí cítit každý kdo není slepý a hluchý. 4* za 75%(1.2.2015)