Reklama

Reklama

Flicka

Trailer

Obsahy(1)

Podle klasického románu Mary O´Harové bylo natočeno dobrodružné drama o přátelství dospívající dívky a divokého hříběte. Katy je dcerou rančera, jenž chová koně, a jejím jediným přáním je pracovat na rodinné farmě ve Wyomingu. Otec však chce dívence zajistit lepší budoucnost a pošle ji do exkluzivní soukromé školy. Jenže Katy se tam cítí jako vyděděnec a touží po návratu domů. A když si jednoho dne vyjede do lesů, objeví krásného černého mustanga a pocítí, že je se zvířetem spjata zvláštním poutem. Dá mu jméno Flicka a rozhodne se, že z něj udělá šampióna, přestože otec o divokém koni ve stádu nechce ani slyšet… (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (27)

jafuska 

všechny recenze uživatele

naprosto krásný film o lásce holky k krásnýmu koni- mustangovi, na celý život budu přesvědčena, že lidi nikdy nemůžou nahradit lásku tak jako to dělají zvířata, krásné přátelství mezi těmito dvěmi láskami,skvělé herecké obsazení , krásný děj, smutný, i slzy mě ukáply,kor když kun umíral, a rozhodovalo se jestli bude žít nebo ne. Co ktomu dodat? kdo má rád zvířata, přirodu, romantiku, tento film je určen jim, kdo nemá, nebo má jiné hodnoty, at se na to nedívají, nepochopily by, o co tady vlastně celou dobu šlo, a určitě by to hodnotily méně, přitom tento film je vynikající, plné emocí, a smutných scén, kdo má srdce na pravém místě,pochopí vše. ()

Ridick 

všechny recenze uživatele

jedneho dna prichadza katy domov s nie prilis dobrymi skolskymi vysledkami, z coho ocko vobec nie je nadseny. na druhej strane jej brat chce na vysku ist za kazdu cenu (asi pocul od sestry, ze sa tam non-stop suka, pije a fajcia kdeake latky). avsak radsej mlci, lebo ocko z neho chce mat rancera. tot asi psychologicka zapletka. pridajme si vsak k tomu este konika-mustanga-magora, kt. chce katy zkrotit a tym dokazat, ze je zodpovedna, a mame uz pekny dej. aby ho vsak skrotila musi samozrejme vela prekazok preskakat a hlavne vela slz vyronit. toto je asi tak vsetko z pribehu, kt. si pokojne plynie, avsak nijako sa nerozvija, pretoze by to bolo na 15-rocne babenky asi vela. prave tym je tato snimka urcena. preto je aj moje hodnotenie tak podpriemerne...no este su tam chybicky ako plno sentimentu, stastny koniec a nesympaticke dievca v hlavnej role. no musim jednu vec vyzdvihnut..je to hudba, kt. zkoncentrovala moj znudeny pohlad aspon na niekolko minut...35% ()

Reklama

Ajinka126 

všechny recenze uživatele

Já tak velmi nemám ráda filmy o hrdinech á la mučedník. Ona chudera hlavní hrdinka stála proti celé společnosti a nikdo jí nerozumněl.. Jen ten divoký kůň. Hmmm.. aji bych tu představu snesla, kdyby mi byla servírovaná nějak jinak.. možná ne tak okatě a rádoby lítostivě. Nemám ráda, když hlavní hrdina trpý sebelítostí a přímo k tomu stejnému vybízí diváky.. to hned obracím oči v sloup a je těžké mě znovu naladit tak, abych byla schopná uvěřit... Nakonec tomu nasadí korunu otec naší hrdinky, protože to je typický vesnický balík, který měl těžké dětství, musel bojovat za to, co chtěl a světe div se, on se nepoučil a to stejné aplikuje na naši hrdinku. Ale nakonec tady máme onu koňskou duši, kvůli které se na to všichni rádi podíváme :)! ()

Ladull 

všechny recenze uživatele

No... jak hodnotit... z hlediska o koních nic netušícího diváka bych řekla: pěkný film, oddechový, dojemný, pěkný konec, i když od začátku naprosto jasný. Celkem pěkně zpracovaný... Jénže... jakožto koňák ho musím trošku shodit. Nemile mě překvapilo několik nebezpečných kousků (a jak jsem se dočetla v zajímavostech, jeden z koní díky tomu zemřel). Bohužel mi ani celkový děj a dojem nemohl pomoci odpustit nesmyslné zacházení s divokým koněm. Ale nemá smysl rozebírat koňácké věci, když jde prostě o film :D Bohužel mě to ale natolik ovlivnilo, že tu hvězdičku jednu musím šoupnout dolů. Na proti tomu musím pochválit parádně odehrané role. Dohromady mi to dá docela příjemný a jednoduchý film :) ()

ladymarmelad 

všechny recenze uživatele

Ty jo tenhle film překvapil. Čekala sem něco nudnýho o koních(ale koně mám ráda) jako je hodně filmů.Ale pak mě to chytlo a je to skvělej film. Je to napínavý a občas sem opravdu netušila co přijde dál. Nebylo to přeplácaný a to bylo opravdu fajn. Nejhezčí bylo jak tam dokázali ukázat jak mustangové mohou důvěřovat a dají se vycvičit. Flicka byla nádherná klisna. V závěru když jí zranila ta kočka tak sem myslela že už to skončí smutně ale ten konec miluju. Prostě když je ve filmu kůň a člověk za dobře je to nádhera. =) ()

Galerie (19)

Zajímavosti (6)

  • Během natáčení si jeden z koňů šlápl na vlastní provaz a zlomil si krk. Kvůli jeho smrti bylo dokonce natáčení na několik dní přerušeno. Důkladné vyšetřování incidentu však neprokázalo žádnou vinu jak ze strany produkce, tak ze strany ošetřovatelů a trenérů zvířat, a tak byl tento incident klasifikován jako nešťastná náhoda. (becki_tu)
  • Režisér a produkce si původně přáli do role Mirandy herečku Christie Hayes. Studio ale chtělo Kaylee DeFer. (becki_tu)

Reklama

Reklama