Americké romantické drama vypráví o Natalii, studentce z dobré rodiny, do jejíhož světa vpadne tajemný Keith. Dívka podléhá jeho kouzlu, ale poté, co zmizí, odhalí temné tajemství. Americké romantické drama vypráví milostný příběh Natalie, která má všechno, po čem ostatní dívky touží - je skvělá studentka z dobré rodiny, hvězda atletiky a královna střední školy, do níž chodí. Od dětství každý její krok bedlivě střeží ambiciózní rodiče a zdá se, že do dívčiny budoucnosti nemůže nic zasáhnout. Jenže pak se objeví Keith, svobodomyslný, tajemný a problematický mladík, který nemá co ztratit. A i když Natalie rozumem ví, že by si ho měla držet od těla, srdci poručit nedokáže. Keith ji zatáhne do řady podivných dobrodružství a ona se stále víc snaží zjistit, kdo doopravdy je. Když mladík najednou zmizí, Nataliin svět se rozpadne. A poté, co odhalí jeho temné tajemství, se život dvojice jednou provždy změní. V režii Todda Kesslera hrají Elisabeth Harnoisová a Jesse McCartney. (oficiální text distributora)

maxxxim odpad!

Tento film je ozajstný klenot medzi filmami. Od úvodných "slabo" prekuknuteľných scén až po bizarný koniec. Možno by autor snímky urobil lepšie, keby námet spracoval v seriálovom formáte v dĺžke trvania max. 20 minút a mne by tým ušetril niečo vyše hodiny. Pretože po prvej časti by som s určitosťou od videoprojekcie ustúpil a oddýchol si. Ale tomu, kto sa odhodlá predsa len siahnúť po tomto skvoste odpurúčam veľa trpezlivosti s hlavnými teda hladnými hrdinami. Keby to bolo kreslené dal by som jednu hviezdu, ale nebolo. ()

ecceHOMMO

Svojsky elegantný, svojsky vtipný, svojsky milý film so svojským spracovaním...a niečim novým....prekvapivo to na mňa zaposobilo a bol som očarovaný...svojsky.... ()

lucieK

Tak nějak moc nevím jakt tenhle film hodnotit.... Ze začátku mě hodně nudil, pak se trošku rozjel a konec ho vylepšil. I tak se ale nemohu ubránit dojmům, že podobných filmů je fůra. Jesse McCartney mě neuvěřitelně lezl na nervy a jenom utvrdil v tom, že hrát neumí. Co se týká zbytku filmu, tak nejvíc bych asi vyzdvihla soundtrack, který je jako jedna z mála věcí na tomto filmu vynikající. Je to taková lepší, originálnější a hlavně ne tak přeslazená DLOUHÁ CESTA, ale i tak tento film na 78% rozhodně nemá. ()

Karush

Spočiatku sa zdalo, že pôjde o klasický teen film, ale zistíte, že to z ďaleka nie je tak. Tajomnosť Keitha vzbudí u divákov veľkú pozornosť, bravúrne boli v tomto filme vyobrazené pocity a zmeny povahy nielen Keitha, ktorý už nevie ako sa ubrániť pred láskou, ale aj Nathalie. Veľmi kvalitný a pekný film, tá obrovská laska, výdrž, vnútorný boj a to celé podfarbené skvelou hudbou. Tento film má hĺbku, posolstvo a je určite aj na zamyslenie. Podobné filmy: A Walk to Remember, Sweet November. ()

marvan

Kdyby takhle vypadaly filmy pro dospívající za mého mládí, zřejmě by můj současný citový život vypadal úplně jinak :-) Tohle amíci vždycky uměly, fotogenické tvářičky, uhlazené prostředí a přitom unesou postřehy, které dnes divák marně hledá i v nezávislé produkci. Tohle je ta lepší stránka Hollywoodu. ()

terunka003

Romantické, trýznivé, depresivní × neujasněné, americké, přehnaně teenagerovské. Nebylo to vůbec špatný, ale něco tomu chybělo. Vyústění filmu je podobné jako v mnoha dalších amerických filmech, např. A Walk to remember. Samotnou postavu Keitha bych ufackovala za to, jak se choval, mladou slečnu Natalii bych profackovala za to, že je tak nesnesitelná americká blondýna. Film měl ovšem i přes to všechno své kouzlo, jen ten konec na autobusovém terminálu. Nějak jsem nepochopila o co jde, nenáviděl jí, nebo se do ní fakt zamiloval? Asi jsem natvrdlá. Romantický film z prostředí amerických vysokoškoláků je vhodný pro většinu diváků. ()

Houp

Na jednu stranu zajímavé, ale na druhou stranu jsem každou chvíli koukal na hodinky, kdy to skončí. ()

Hnedoocko

Jak tak koukám na to vysoké hodnocení, stejně si nemůžu pomoct. Mě ten film prostě nic neřekl. Samozřejmě mě zajímalo, co je vlastně Keith zač a proč je tak tajemný, ale na toto téma jsem viděla daleko lepší filmy, než je právě tenhle. ()

uiu

Zdejší popisek je poněkud mimo, takže se pokusím děj filmu uvést na pravou míru. Bude obsahovat zásadní spoiler, bez kterého se děj nedá říct, aniž by film působil jako totální slátanina, což dokazuje zdejší Obsah filmu. Natalie je dokonalé děvče. Má samé dobré známky, hraje tenis, ve kterém se drží na vysokých příčkách a po maturitě má našlápnuto na nejdražší americkou univerzitu. Keith moc na výběr nemá, umírá na rakovinu, což nikdo ve škole kromě učitelů neví, takže žije ze dne na den bez závazků budoucnosti, miluje svůj zrezivělý náklaďák a vlastně mu tenhle způsob života vyhovuje. Nenávidí všechny, co si života neváží a jen žijí nalinkovaný očekávatelný blud. Tudíž nenávidí Natalii. Jeho první záměr je zničit jí život, aby se cítila stejně mizerně jako on, jenže jak už to tak bývá, nakonec to skončí tak, že jí konečně otevře oči, jak zabedněný a rodiči nalinkovaný její život byl, dělala věci, které veskutečnosti dělat nechtěla a které se jen od ní očekávaly. Keith na to jde sice mazaně - spřátelí se s ní, dělají spolu voloviny a skvěle se baví, vyspí se s ní a pak ji odkopne - ale i přes jeho vymakaný plán, jak jedné holce zničit život vlastně jednu holku jen nakopne, aby si začala života vážit a žila ho plnými doušky. Film jsem si ihned zamilovala, protože postava Keitha mi připomínala kamaráda ze střední školy, se kterým jsem taky zažívala různé blázniviny a smutné je, že takový člověk vám do života vstoupí jen jeden a zase po čase odejde. ()

Bobik9

Krásný film, který mě po dlouhé době skutečně dostal. Jesse se až nečekaně slušný herec a Elisabeth je vážně rozkošná. Příběh hodně silný a OST mu ještě obrovsky přidává. Prakticky k tomu nemám, co říct. Snad jen to, že spousta lidí tady píše, že je to kravina, že to má nedostatek humoru a že to není silné - nechápu! ()

skretik

Na začiatku to vyzeralo ako poriadna blbosť. Ale postupne sa to začalo odkrývať a zamotávať zároveň. Koniec perfektný... ()

VasaX

Osobně nevím, co na tom tihle 5 a 4 hvězdičkoví hodnotitelé vidí? Jesse McCartneye jako rafinovaného otrapu s fatalisticky definovaným přístupem k životu či velice líbivou Elisabeth Harnois? Herecké výkony nejsou nikterak nadprůměrné (co se týče hlavních rolí), spíše lehce podprůměrné (všichni ostatní). Je tam dojemná pointa, dlouhé tokání a námluvy s několika nedorozuměními a zápletkou. Z odstupu je Ketih vlastně docela parchant, který je sice nadprůměrně inteligentní, ale hraje dobře na psychiku a citové vydírání, a svou fatální indispozicí, pečlivě a záměrně tajenou, nakonec vráží finální podpásovku do břicha romantického srdce až vám následně melancholie vystříkne i nosem. Osobně mám romantické komedie a lehká romantická dramata rád, ale tohle je jasné průměrné béčko (což už předesílá osoba režiséra, který se v kinematografii de facto objevil a zase zmizel), které si zuby nehty dere alespoň na pedestal kultovních a indie záležitostí. Není to špatné pokoukání, ale tahle snaha je přímo iritující. ()

greetchen

Tenhle film mě vůbec neoslovil. Scénář byl dost ubohý a plný klišé, dramatičnost jsem z toho cítila minimální. Stěžejní téma se sice mělo rozkrývat postupně, ale proč se s ním aspoň v druhé půli filmu nepracovalo víc? Takhle to bylo mdlé, navíc mi řada situací a dialogů připadala dost nelogická. Bohužel i oba hlavní představitelé na mě působili mnohdy až nepříjemným a nepatřičným dojmem. ()

MI-380

Déjà vu. Nějaký čas mi trvalo, než jsem s filmem srovnal tempo (velmi pozvolné), ale pak mi začalo pomalu svítat: takhle nějak jsem se před lety choval, takhle jsem provokoval, takhle podobně jsem mluvil (i když mé problémy byly s Keithovými nesrovnatelné). Zdánlivě divně, nelogicky, iracionálně, ale ono to tenkrát mělo své důvody a já na to (radši) málem zapomněl. Sláva Déjà vu, sláva Natalii, která si vybrala tu komplikovanější cestu dospívání. 70%. ()

zajda404

Některé filmy se obecně líbí, ale mě naprosto minou. Pro mě je Keith jeden z těch, které si hrají na něco víc ale ono to nějak nefunguje. Alespoň takhle na mě působila jeho atmosféra... umělá. Na cílovou skupinu - teenagery - to asi zapůsobilo, ale já v tom pořád vidím nedotažené drama... nebo spíš něco, co si na drama hraje. Keith rozhodně není špatný snímek, ale jde prostě o vkus. ()

Elleannie

Je zajímavé, jak jeden člověk může změnit celý náš život. Člověk zvláštní, tajemný, s jiskrou v očích, která v nás probudí dosud nepoznané city a ty utlačované dokáže vynést najevo. Keith je opravdu jedinečný a nepředvídatelný, a přestože Natalie nemá tušení proč (nebo možná právě kvůli onomu "neznámému"), bez něj po čase nemůže existovat. Ukázal jí, že neplánované věci jsou někdy mnohem lepší než každodenní stereotyp, a díky němu si Natalie uvědomila, že její žebříček hodnot není až tak skvělý, jak si myslela. Nečekaná, krátká, ale tím více hlubší a intenzivnější láska, na kterou se nedá zapomenout. Jess McCartney a Elisabeht Harnois své role zahráli opravdu dokonale. ()

Kangaxx

Slušné herecké výkony a dobrú prácu s kamerou bohužiaľ zráža scenár plný klišé, jasná priamočiarosť a pre mňa často nelogické konanie postáv. Myšlienka filmu mala skutočne veľký potenciál, no jej prevedenie si ma nezískalo, a tak len 40%. ()

ImNotThere

A jinak jste normální? Teď nemyslím hodnotící (i když...), ale tvůrce. Nevím, jestli je to mým kladným vztahem spíše ke starším mužům, ale musím říct, že slaďouše, blonďatýho tragéda Jesseho z hloubi duše nenávidím. To ovšem není hlavní aspekt, který ovlivňuje moje hodnocení. Vztah McCarthney-Harnois na plné čáře nefunguje vzhledem k tomu, že ženskou roli ukořistila krapet 'přestárlá' Elizabeth poskakující kolem koloucha Jesseho, který dostal do ruky scénář předepisující roli chytráka, co spolkl veškerou moudrost světa. Bohužel, na ostatní pozemšťany se nedostalo. Celé je to nechutně otravné a oranžové. Já nesnáším oranžovou! ()