Americké romantické drama vypráví o Natalii, studentce z dobré rodiny, do jejíhož světa vpadne tajemný Keith. Dívka podléhá jeho kouzlu, ale poté, co zmizí, odhalí temné tajemství. Americké romantické drama vypráví milostný příběh Natalie, která má všechno, po čem ostatní dívky touží - je skvělá studentka z dobré rodiny, hvězda atletiky a královna střední školy, do níž chodí. Od dětství každý její krok bedlivě střeží ambiciózní rodiče a zdá se, že do dívčiny budoucnosti nemůže nic zasáhnout. Jenže pak se objeví Keith, svobodomyslný, tajemný a problematický mladík, který nemá co ztratit. A i když Natalie rozumem ví, že by si ho měla držet od těla, srdci poručit nedokáže. Keith ji zatáhne do řady podivných dobrodružství a ona se stále víc snaží zjistit, kdo doopravdy je. Když mladík najednou zmizí, Nataliin svět se rozpadne. A poté, co odhalí jeho temné tajemství, se život dvojice jednou provždy změní. V režii Todda Kesslera hrají Elisabeth Harnoisová a Jesse McCartney. (oficiální text distributora)

Aky

80% jenom proto, že nelze dát 70%. Mnohokrát omšelé spoléhání na emotivní jiskření mezi láskou a smrtí. Příběh je veden dosti originálně, zejména zpočátku, kdy se tváří jako variace na první pubertální miliskování kořeněné dávkou recese. Všechno dost zachraňují herci, zejména pak stěžejní dvě hlavní postavy. V závěru však všechno sklouzává do stokrát ohraného klišé, které mnohým opakováním již přestává působit. ()

misterz

Nemôžem si pomôcť, na môj vkus príliš ploché, nevýrazné a s banálnym vyznením. Takýchto romantík zo stredoškolského prostredia s nejakou chorobou v pozadí je celá hromada a tento snímok do tej kopy tuctovo zapadol až niekde na samý spodok. Keby sa tu aspoň sem-tam vyskytli nejaké silnejšie dramatické scény alebo myšlienka, niečo čo by v rámci romantiky chytilo za srdce, ale to nie.... len konštantná nuda od začiatku až do konca. Vonkoncom ma to v žiadnom smere nezasiahlo a nič som si z filmu neodniesol, v podstate zbytočný film. Dve hviezdy za muziku a hereckú stránku. 30/100 ()

k212

Potkat ho v sedmnácti, zamilovala bych se taky. Ne vážně, tento film je malým překvapením na teenagerovských polích. Vybočuje svým obyčejným zobrazením středoškolského života, nepůsobí nepřirozeně až uměle, ač pracuje s občasnými konstrukčními klišé. Oba mladí hrdinové jsou zajímaví, byť zprvu divák spíš zaujme negativní postoj vůči ambiciózní šprtce, která se stává onou nevědomou pomstou/zábavou, aby časem zjistil, že je jen uzlíčkem nenaplněných ambicí vlastních rodičů. Pravdou je, že i rozuzlení vedoucí k pochopení Keithova jednání mě zaskočilo, neb jsem čekala, že zůstane jen v intencích ideových - tedy geek se vším všudy. 80% a slzičky na krajíčku, samozřejmě. ()

kingik

Pohledná studentka Natali má možná před sebou slibnou tenisovou kariéru, ale také se nedokáže rozhodnout mezi atraktivním jihoameričanem Rafaelem a svérázným, trochu tajuplným, ale zajímavým mladíkem Keithem, kterého zná z laborek. A před divákem se otvírá příběh dvou mladých lidí, kteří k sobě mají tak blízko a přece tak daleko, a jenž je líčen velmi citlivou formou. Ústřední dvojice podává bezchybný a přirozený herecký výkon. Elisabeth Harnois by málokdo hádal, že už jí je přes třicet. Tenhle film se svým výsledným zpracováním hodně odlišuje od běžných teenage filmů, na které jsem zvyklý. 80% ()

Aknah

Nemám slov... Dlouho mě romantický film tak nezasáhl... Nepopsatelně krásný, upřímný a hlavně dojemný příběh ! Člověk si uvědomí ty pravé hodnoty... Oba mladí herci skvěle zahráli svou roli a působili naprosto přirozeně ! Není co dodat... Ještě teď jsem z toho unešená.... ()

dr.horrible

Krásne vygradovaný záver. Neni to päťhviezdičkový film. Neni, ale je úprimný, skutočný a núti vás zamilovať sa do ľudí, aj napriek ich negatívnym vlastnostiam. Chudák dievča. Neni nič horšie, ako keď sa vám niekto snaží ublížiť, aby ste sa odmilovali. Kebyže dnes neabstinujem, už to mám v topke. ()

Sobis87

Keith balancuje na hranici prosté teen romance a zadumaného dramatu, přičemž se s přibývajícími minutami naklání stále více k té romanci, které sice nejsou zaběhnutá žánrová klišé a předvídatelný vývoj děje vůbec cizí, ale citlivě napsané i zahrané postavy, které na rozdíl od těch z ostatních filmů podobného ražení působí opravdu živě a jejichž chování většinou dává smysl, dělají z této melancholické romance něco víc, než jen další slaďárnu ve sbírce patnáctileté dívky. Největšími klady filmu jsou právě ty postavy a jejich dialogy, které si až na pár vyjímek drží laťku výš, než bych od filmu o mladých a jejich lásce čekal. Nejedná se sice o žádné žánrové obrození, ale i tak je Keith solidním filmem, který udává ten správný směr, jakým by se měly filmy o mladých ubírat. Úplný závěr filmu ale svojí klišovitostí a patosem výsledný dojem z filmu poněkud kazí. 70% ()

Webb

Sice to není špatně natočené, ale scénář je prostě o ničem a nezachrání to ani pohledná Elisabeth Harnois. Snímek, který mi kromě toho že jsem se u toho nenudil nic nedal. ()

Dzeyna

Zamilovaná holka, která si nechá zkazit život o nafoukaného a nemocného kluka. Bravo! Mě to moc nepohltilo, on mi byl hrozně nesympatický, ona se mi ze začátku opravdu zamlouvala, ale její stupidita postupem času mě odpudila i od ní. Takže, pro mě skoro ničím zajímavý film. Story o puberťácích není nic zázračného. ()

Smok

Postava Keitha je napísaná tak nechutne, že vždy, keď som zbadal Jesseho na obraze, mal som chuť niekomu ublížiť. Okrem toho, že obsah filmu vyjadrím jednou rozvitou vetou, tak mi nepriniesol nič nové, takže automaticky zaraďujem do kategórie WTF filmov. ()

swamp

Prapodivné romantické drama, které se snaží za každou cenu zaujmout, ale docela často v něm nebyly zřejmé motivace postav. A podle mě to nebylo záměrem, nýbrž nezkušeností autorů. ()

Ant

Průměr, od kterého jsem čekala něco nového, ale našla jsem jenom plno klišé. To že je konec od začátku jasný, by až tak nevadilo. Ale to že se k němu dojde tak přímočaře, už problém je. Postavy si mě taky zrovna nezískaly, půl filmu jsem vůbec nechápala proč jednají, tak jak jednají, i když herci určitě k zahození nebyli. Ale abych tomu jen nekřivdila, některé scény byly vážně milé, a mít to víc silnějších scén, šla bych s hodnocením výš. ()

Happens

Film mi koncem trochu připomněl pocity, které jsem měl u Leaving las Vegas, řekl bych, že jsem tak pořád čekal slaďáček, takže jsem byl vcelku překvapen (ne)mile. Drama o lásce z prostředí střední školy s příchutí jemné komedie - drama, a to pořádně tučné. ()

eLeR

V poslednej dobe som mala šťastie na romantiku ukončenú nejakou vážnou chorobou, ale toto sa mi pozeralo celkom fajn, dobre zahrané a výborná muzika ... páčilo sa. ()

Arsenal83

Typ filmu, ktorý celkom môžem, tie študentské kvázi romantické filmy majú niekedy svoje čaro. Tu to celkom nezafungovalo. Hlavný hrdina je veľmi nesympatický. Správaním výzorom i prejavom. Ono nejaký Jesse McCartney nie je žiaden herec, jeho úspech mi je záhadou, nemá charizmu. Scenár je tiež málo nápaditý. To veľké prekvapenie, na ktoré každý túžobne čaká, sa tu nestane. Opäť príde len tá istá pesnička, ten istý vývoj a pointa, to sme tu za posledné roky už mali veľmi často. Najväčším plusom je snáď len Elisabeth Harnois, ale ani nie tak hereckým výkonom, ako svojim vekom. Kto z vás uverí, že v dobe natáčania mala už pred tridsiatkou?! Neuveriteľné... ()

Jirka_Šč

Můžete chtít někomu zničit život. Můžete to udělat, ale přesto to zákonitě nemusí být zle. Změněný život bude možná pravdivější. V tuto chvíli říkám: "kvalitní film, vynikající soundtrack, výborná atmosféra, uvěřitelné emoce a chemie mezi oběma postavami, kvalitní herecké výkony" a vzhledem k faktu, že jsem to viděl na internetu, pouze v angličtině a bez titulků, chci koupit DVD, až bude. Souhlasím s názorem (uvedeným v této diskusi), že je zajímavé jako divák filmu sledovat děj z pohledu Natálie a vědět pouze to, co ví ona. Na rozdíl od některých lidí v této diskusi si nemyslím, že by první nebo druhá polovina filmu byla lepší nebo horší - hodnotím je obě stejně. Také nemám názor, že by jedna nebo druhá postava měla být ta zlá nebo ta dobrá - jsou lidské a chovají se obě stejně uvěřitelně. ■ P.S. Pokud mě film nezaujal natolik, aby byl za plný počet (nebo abych nad ním vyloženě jásal), tak proto, že jsem zvyklý na jihokorejskou a japonskou produkci, která dokáže být ještě silnější. ■ P.P.S. Pokud vám hlavní hrdinové nejsou sympatičtí, odečtěte hvězdičku nebo dvě. A úplně nejlepší u tohoto filmu je, dopředu nevědět nic o ději. ■ S odstupem dvou měsíců (a dalším shlédnutí) přidávám pátou hvězdičku. Hlavně proto, že tento film "nechce z hlavy". ()

heyda

Po druhé projekci upravuju hodnocení. Postava Keithe je napsaná opravdu velmi špatně. Napoprvé mi byl sympatický, napodruhé jsem měl tendence ho nakopat telekineticky do zadnice, hajzla. Ta postava prostě není napsaná dobře. Každopádně film je to víc než dobrý. Zpracování, emoce, hudba, i celková atmosféra filmu je nezapomenutelná. Takže za filmový zážitek dávám 4 hvězdičky a hotovo. O originalitě však nelze mluvit ani náhodou, protože kdo trochu ví, tak tenhle příběh je značně okopírovaný z jiného filmu "A walk to remember". 7/10 ()