Ve filmu Hostel II sledujeme tři mladé Američanky, které pod vedením exotické a okouzlující známé z Evropy vydávají z Říma na společný víkendový výlet do lázní s příslibem odpočinku, zotavení a posílení svých přátelských pout. Najdou dívky to, co hledají? Nebo se staly obětí klamu, následkem kterého se z nich stanou pouhé loutky v rukou úchylných a privilegovaných lidí z celého světa, kteří na stejné místo cestují potají za účelem ukojení svých příšerných potřeb a tužeb? (oficiální text distributora)

salahadin

Mně to tedy nepřijde lepší jak jednička. Na film jsem se ani nechtěl dívat, ale to byl jediný film, co jsme na privátě se spolubydlícím měli, tak jsem to protrpěl. Tyhle filmy vážně nemají důvod existovat. ()

Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +úvodní vysvětlení a základní pointa proč se to vlastně děje -zpracování snímku/// Tak tohle se moc nevyvedlo. Elimu fandím, o tom není pochyb. Žel, jediné co potěší je herecké obsazení. Tedy v tomto případě Milan Kňažko a Richard Burgi. Jinak vše stojí za starou belu. Tak řeba: dívčiny nejsou žádné sexbomby, nejsou to ani žádné extra herečky a tak se vlastně není ani na co koukat. Co mě nejvíce sra*o, tak to že, spousta scén bela dobře rozehraná, ale pěkně rychle zase ukončená. Kde skončili ty ostatní dívky co tam byly zavřené? Proč tedy tam byl záběr jak jednu potrápili tím, že mohla utéct a přesto se jí to nepovedlo? Kde skončil ten kluk, který ujížděl autem a přitom chtěl pomoct hlavní hrdince? A je tam mohem více nedodělků a nedokončených scén. I závěr je rychle ustřižen a tak teprve to nejlepší tam není. Nebo to bude ve trojce? To snad ani raději ne. Do příště pryč se střední Evropou, pryč s těma malejma cigánama a konečně nám taky Eli něco ukaž, tohle bylo slabé (Zvlášť po novém Halloweenu). Opravdu je zajímavý z části jen příběh a někteří herci a to věru nestačí i pro takového fandu hororů jako jsem já.../// Celkem 40%/// ()

666teen

Bonusová otázka Eliho Rotha na mistra Kňažka, jestli si myslí, že mu role v Hostelu pomůže ke znovuzvolení mě fakt pobavila...uvidíme na kolik se cenní poprava polepšovnoupovinného cikáněte. Nazdarovje! ()

Cappuccino

Prvá aj tretia časť sú trápne, ale aspoň zábavne trápne a viac-menej som sa pri nich pobavil. Dvojka nevedela využiť svoj lokálny potenciál, jej hrdinky/záporáci boli skutočne nudní a nedočkali sme sa ani veľa gore scén. Jedna hviezda je za odstrihnutie nožnicami, Bátoričku a Milana Kňažka. ()

Ruut

Rothova prvotina Cabin Fever mě příjemně překvapila. jeho druhý projekt Hostel rozesmál, protože české scenerie, Michal David a brutalní vraždy za peníze v zaostalem Slovensku byla kombinace která se minimalně od druhého Howling neviděla. Zato třetí v pořadí - pokračování Hostelu mě hodně sklamalo. A i já jsem konečně procitnul - ano Eli Roth je velkohubý břídil který kromě nechutností nic neumí. Žádné napětí, už vůbec ne gradující atmosféra. Tentokrát to nebyla ani sranda. O mašinerii fabrik na smrt jsem se taky dozvěděl velký kulový. Pořád jen kecy, kecy, kecy a slovenské dožínky za doprovodu lidovek. Uff!!! A abych nezapomněl tak dvě opravdu nechutné vraždy. Proč dávám tedy jednu hvězdičku? Za totalně přepálené pětiminutové finále s velmi netradiční (skoro) vraždou a frajerský obrat hlavní hrdinky. Jinak bída. ()

Allien.9 odpad!

Nikdy by mě nenapadlo, že může druhý díl Rothova ultra-paskvilu klesnout ještě hlouběji než jeho předchůdce, ale stalo se. Pokud byl "Hostel" ve filmové žumpě po pas, "Hostel II." se v ní utopil. Devadesát jedna minut brutálností o ničem bych ještě tak nějak zkousla, ale rádoby šokující závěr, z něhož se mi smíchem rozslzely oči, byl už na můj fanouškovský žaludek vážně moc... Projímadlo je minulost, teď je tu Hostel II.!!! ()

sullafelix

uznavam že Eli vystihol v hostel I+II slovenske pomery bravurne ..chudoba ..hlad ..zaostalosť ..špina .. smrad ..korupcia ..mafie ..už len za to si zaslúži 3 hviezdy ... ... a co sa tyka hodnotenia ...no hodnotit mozno len komparaciou toho co samotna historia horrorovej kinematografie zaznamenala ... a ...tento film patri urcite do tej lepšej polovice ... skusme si napriklad porovnat Eliho sceny s Hitchcockovym maňuškovym ( loudkovym) divadlom napriklad pri scene s vtakmi ... ktora je na zasmiatie aj 5 rocnym deťom ...myslim si ze Eliho sceny moc na zasmiatie nie su ... no a tom je vlastne horror .....zrejme nikto z nas by nebral zamenu s potencionalnymi obeťami obchodu s ľuďmi .. ....ale snaha sa ceni .... ()

pornogrind

Dvojka už se podle mě povedla daleko víc. Trapáky vystřídaly buchty což bylo určitě ku prospěchu věci. I samotný příběh mi přišel daleko poutavější. A finále? Oproti trapné naháněčce v jedničce je dvojka o dva levely výš. Podle mě je druhej díl nejlepším dílem téhle série. I tak se pro mě ale jedná o průměrnej kousek. ()

mzss1

|25%| Uf, jednička byla ještě obstojná záležitost na to jedno pohodové shlédnutí, prostě lepší průměr a adekvátní 3*, ale tohle už prostě nešlo. Ještě úvod byl celkem nadějný, kdy to hezky navazovalo na jedničku, ale od scény, kdy bývalému hrdinovi z jedničky uřízli hlavu až si na ní pochutnala mačka, to zabili. xD Příběh už byl téměř zkopírován a to bez nějakého většího nápadu, stejné prostředí, no prostě nuda. Ani ty vyvraždovačky nestáli za nic, až na tu finální, kdy týpkovi uřízli péro. I tak mě mučivé a vraždící scény nudili. Scéna, kdy si žena zaplatila ženskou oběť a lehla si pod ní a nechala se kropit její krví, byla totálně trapná. ()

kingik

Přidalo se na mučení. Kluky vystřídaly lepé holky. Gang má pod palcem Milan Kňažko. Před scénou mučení hraje lidovka. Výběr hlavních představitelů (Roger Bart, Richard Burgi) je adekvátní. Temná atmosféra, a spolu s ní téměř všechno, nabrala mimořádně bizarní rozměry. Eli Roth pomrkává na diváka snad v každém záběru. Nepříliš častý hororový subžánr torture porn není rozhodně pro každého diváka a nepřivodí esenci zvanou dobrá nálada. Jenže tomuhle filmu je naprosto ukradené, jak se k němu diváci postaví. Jede si svou vlastní cestou, a pokud se divák ocitne sám v roli mučené oběti, je to jeho problém. 80% ()

johnys

Na můj vkus moc krvavé a málo psychologické. Jedna hvězdička u mne je za výtečnýho Kňažka, druhá za pěkně nasvícený Český Krumlov, díky čemuž jsem tam udělal velmi pěkné fotografie. Potěšila i scéna na náměstí v Českých Budějovicích. Doufám, že americká produkce si přístě jižní Čechy (jednoznačně nejkrásnější kraj v ČR) zvolí pro kvalitnější dílo. ()

dzej dzej

Jedna mrazivější scéna, jedna poměrně milá kastrace, fůra odpovědí na otázku "Co si o nás ti Američani asi myslí?": jistě není náhoda, že jednou zazní i jméno Borat... Co si taky myslet, když v tom hraje bývalý ministr kultury... ()

Frajer42

Myslím, ba dokonce jsem pevně přesvědčen, že minimálně jedna věc se od prvního dílu zcela změnila. Naprosto zde chybí jakýkoliv náznak napětí. Což je v hororu sakra cítit. O co tu běží už jsme měli možnost poznat v prvním hostelu, takže moment překvapení je zde, jako slovem ze slovníku spisovné eskymáčtiny. Pořád tam však nechybí nějaká ta laskominka, na kterých je vlastně celý film vybudován a snad taky proto se chystám hodnotit tak, jak se chystám hodnotit. Jsem rád, že ve filmu opět hrají idioti. Teoretická sestava a teoretická hlavně proto, že předpokládejme oproštění od dat narození i smrti v podobě Einstein, Newton a třeba ještě da Vinci by asi s vrahouny nebyla v tak dokonalé symbióze, jako to zvládnuly tři chytré američanky, které za svoji chytrost také patřičně zaplatily. Druhý Hostel však vidím, jako horší Hostel. Proto slabé 2*. Každopádně na ten třetí Hostel se rozhodně chystám. ()

AppleCore odpad!

Blbá zasraná úchylárna, vůbec nevim proč něco tak debilního vůbec točej, nejde tam o nic jinýho než zabít co nejvíc lidí a vyplancat co nejvíc filmovýho kečupu a ani mě to nepobavilo, závěrečná scéna s dětma co si kopou s lidskou hlavou, no to ani nemohli myslet vážně, v normálnim životě by s toho měly doživotní trauma. ()

Kothy

Pokračování s děvčaty je o něco koukatelnější. Je to docela dobrý nápad. :) Ale jinak je to pořád to samé... ()

Kudly4

(Původní hodnocení ze 13.9. 2008 - 5*) Asi už to nebylo tak perfektní, jako jednička, ale stále se jedná o dobrý, brutální, dvoudílný Horor z Americké produkce, který byl natočený v čechách, kde si zahrali i čeští herci a nechybí ani lidové písně a skladba od Dixxx - Commando X. Jako fanouška, krvavých a nechutných Hororů, si mě Eli Roth tenkrát rychle získal a i přesto, že jsem od něj očekával do budoucna více takových filmů, do dneška, je to můj nejoblíbenější rejža a scénarista. Jak už jsem psal včera u Cabin Fever, škoda, že se jeho Hororová tvorba zasekla v roce 2013, při jeho poslední divočině The Green Inferno. Od té doby stále čekám a je to můj největší Hororový sen, aby opět natočil něco prasácky brutálního. Každopádně, Hostel II - tři solidní scény - krvavá lázeň, ta je nezapomenutelná, italská legenda Ruggero Deodato a jeho kanibalská večeře a dost nechutná scéna s ustříhnutím péra. Zhlédnuto, po více jak 10 letech a i dnes, jsem si to parádně užil. Oba díly, strašně podhodnocené, díky lidem (fanoušci teploušských dramat apod.) kteří chtěli zafrajeřit a i přesto, že se jim nelíbila jednička, tak se podívali i na dvojku, kdy samozřejmě věděli dopředu, že tomu dají odpad. Chrrr pfuj. (Btw, Quentin Tarantino, jako executive producer) ()

PetrPan

Téměř stejně pocity jako u prvního dílu, byť se mi zdálo, že na pilu exploitation se tu zatlačilo trochu víc. ()

Mission: Impossible trochu jinak

Mission: Impossible trochu jinak

01.09.2010

Film se především nebude jmenovat Mission: Impossible 4 ani M:I:IV. A Ethan Hunt nebude suverénním hlavním hrdinou. O velení se totiž podělí s dalším agentem v podání Jeremyho Rennera. Studio… (více)

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

Cesta časem, rozvod, zombies a Hobit

29.11.2006

Tak jako minulý týden, i tato středa je mimořádně plodná. Filmových novinek se urodilo tolik, že je prakticky nemožné vybrat mezi nimi tu nejlepší a nejzajímavější - a mě tedy nezbývá nic jiného, než… (více)