Policejní vyjednavači (TV seriál)

Standoff

Vyjednávači

Krimi / Thriller / Drama / Romantický

USA, 2006, 18x40 min

The Angel

Ron Livingston, Rosemarie DeWitt, Gina Torres, Michael Cudlitz, Raquel Alessi, Jose Pablo Cantillo, Dileep Rao, Jaimie Alexander, Tom Wopat, Kim Johnston Ulrich, Larry Poindexter, Erin Chambers, Bobby Hosea, Bryce Johnson, Ned Vaughn, Hanna Hall, Sung Kang, Reynaldo Gallegos, Caroline Macey, Octavia Spencer, Ash Christian, Gwendoline Yeo, Sterling K. Brown, Elizabeth Reaser, Rob Brownstein, Maulik Pancholy, Gregory Scott Cummins, Shanna Collins, Ryan Malgarini, Michelle Page, Brent Sexton, Josh Zuckerman, Harrison Page, Jim Parrack, Aimee Garcia, Aki Avni, Benito Martinez, Tania Verafield, Nikki Magnusson, Kali Rocha, Corey Stoll, Camille Saviola, Wayne Pére, Mageina Tovah, Eddie Diaz, William Russ, Bree Turner, Michael Mitchell, Peter Hermann, Mariana Klaveno, Noel Fisher, Brigid Brannagh, Timothy Carhart, Tom Wright, John M. Jackson, Aisha Hinds, Aldis Hodge, Mireille Enos, JD Pardo, Richard Ruccolo, Nathan Kress, Jeff Daniel Phillips, Deborah Van Valkenburgh, Raphael Sbarge, Devin Leigh, John Billingsley, David Starzyk, Hector Luis Bustamante, Sonny King, J.C. MacKenzie, Allen Maldonado, Saxon Trainor, Susan Gibney, Scott Lawrence, Mozhan Marnò, Vincent Angell, Matthew Troyer, Christina Chang, Diana Maria Riva, Chase Kim, Stacy Edwards, Lisa Kaminir, Mandy June Turpin, Lance E. Nichols, Lombardo Boyar, Peter Mark Vasquez, Ricardo Chacon, Kareem J. Grimes, Link Baker, Anne Marie Howard, Geoffrey Rivas, Sean Marquette, Linara Washington, Henri Lubatti, Scott Michael Campbell, John Livingston, Christopher Bradley, Tim Chiou, Tate Hanyok, Bruce Holman, Kevin Will, Gonzalo Menendez, Jonathan T. Floyd, Javier Grajeda, Timothy McNeil, Jeffrey D. Sams, Shea Whigham, Jorge-Luis Pallo, Bobby Nish, Pat Skipper, Brandon Ford Green

Marc David Alpert

Scénografie:

Stephen Marsh

Kostýmy:

Kelli Jones

Myslela som si že, tento seriál bude ďalšou nudnou obdobou CSI. Na moje prekvapenie som sa mýlila. Čakalo má príjemné prekvapenie a osvieženie. Ústredný pár sa nedáva dohromady počas celého seriálu. Nie, oni sú spolu celý čas. Riešia ako sa vysporiadať s tým, keď máte svoju známosť na pracovisku. Okrem toho, prípady sa o dosť veľký kúsok líšia od tých CSI, sú pre normálneho diváka pochopiteľnejšie. Čo je ešte zaujímavejšie začali ma baviť filmy kde sa vyjednáva a to vďaka tomuto seriálu. Vždy som totiž považovala vyjednávanie ako vec druhoradú, no mýlila som sa. Takže suma sumarum to máme pekných 80%(21.8.2007)

Těch pár dílů, který jsem měl možnost vidět nebyly špatný. Vlastně byly dobrý. Hodnocení: 65%(30.8.2008)

ČESKÁ FREE TV-PREMIÉRA : PRIMA = 20.8.2007 (21.8.2007)(21.8.2007)

Další ze solidních krimiseriálů na vyplnění mezer v raním, odpoledním a pozdním nočním vysílání televizí. Některé epizody co jsem shlédnul kvalitou dokonce převýšili i už tak solidní standart v tomto žánru a to dokonce i bez použití okázalých efektů, které vidíme v konkurenčních sériích (Miami, NY, Sběratelé kostí, atp)(15.11.2008)

Policejní vyjednavači přišli dost pozdě. Být tu před cunami novodobých krimi seriálů, tak mohli zaujmout. Jsou zde však až dnes a proto jsou jen jedním, po všech stránkách tuctovým, členem tohoto seriálového davu. Což je docela škoda, jelikož námětem v sobě skrývají ohromný potenciál. Jenže ten je těžce nevyužit a výsledku mnoho nepřidávají ani příliš televizní "look" natož pak matní herci. Chybí zde nějaký výrazný charakter, který by na svých bedrech utáhl i slabší momenty - prostě nějaký doktor House v týmu. Policejní vyjednavači nestrhnou ke sledování každé epizody, ale pokud si je pustíte, tak se nudit nebudete. Otázkou zůstává, zda to je při dnešním přetlaku nadstandardně kvalitních seriálů dostačující známka kvality...(6.11.2007)