Efik_CZme

Tedy... nijak výjmečná, či obsažná akčňárna... Jenže tenhle typ paranoidní počítačové/konspirační totality je můj šálek kakaa(podobně npř. DeatRace). A co víc, Michael Hall je prostě Michael Hall. Takže 5/5:-)... Odpočinkový film vhodný pro každého pařana. Nádherně ironické momenty: Akční scény ve virtuálním světě obdoby The Sims. Aneb zabij sis vého simíka:-). Uplně vidím jak se přihlížejícím simsům rozsvěcí nad hlavou dvě mínuska... sun sůn. Špekoun ovládající sexi roštěnku flirtujícím s jiným ohavným špekounem ovladajícím sexi borce. Ne že bychom tenhle vtip neznali už dlouho, ale to zpracování je roztomile dokonalé. Herní rozhraní samotné hry Slayers. Realita orámovaná hudem. Paráda. ()

fmash

Solidní námět pro facobookovou dobu, ale přehnaná klipovitost, zbytečně dlouhé herní scény na úkor uspěchanosti příběhu a až příliš zdůrazňovaná naléhavost to poslaly do kopru. Sestříhat na polovinu, to by tomu slušelo. 2¾. ()

GILLWANDER

Scenáristická katastrofa, herci nefungujú a hrajú zbrklo a nepresvedčivo. Film o ničom a ak, tak ako uspávanka obstojí. Vizuálne je síce slušný ale čo z toho, keď už iné nehraje podľa predstáv diváka? Tak ho odporučiť iba deťom, čo od rána do večera venujú svoj veškerý čas hraniu stupidných hier. 10% ()

Cl3ricK

Taková béčková slátanina. Akce bylo dost, humor taky nechyběl, ale bylo tam tolik hluchých míst, až z toho boleli oči. Líbila se mi malá role Mili Ventimiglia. Nakonec takové 3 a půl. ()

kagemush

Death metal v rámci popcorntury MTV. -Jak roztomile naivně po pár letech vedle tohodle vypadá Arnoldův Pobíhající muž. --( i když mám dojem,že Gamer je jeden velkej kompromis všeho a i přesto občas nekompromisní jízda-teda tydle paradoxy fakt žeru) -Snad už Neveldinemu nedochází dech? To by byla škoda. (leda ,že by za ty občasný morální apely porůznu hyzdící akci zas mohli producenti /a listonoši/) ()

Taninaca

Stejný námět jako u Náhradníků s Brucem Willisem, kterému jsem také dala dvě hvězdičky. U obou zpracování počítačové existence byly rezervy, ale přeci jenom Náhradníci byli svou střízlivostí o něco lepší. Gamer měl zase v rukávu nejen sympatického klaďase Gerarda Butlera, ale i věrohodného záporáka Michaela C. Halla, jehož závěrečný taneček s Gerardem byl nejlepší scénou celého filmu. ()

Fíla

Když už někdo vymyslí něco, jako ovládání lidí přes počítače, a zaměří se na zabíjení lidí, prosím ať u toho i zůstane. A může rovnou odstřelit i režii. Bylo by to dobré, kdyby tam nebyl ten tlusťoch, kdyby to mělo lepší scénář, a hlavně, kdyby to bylo čistě jen o tom, dostat se z vězení ven za 30x přežití. ()

M.i.k.e

Do Gamera sem i přes negativní odezvu vkládal nemalé naděje,ovšem marně.Jedná se sice o menší ujetost než druhý Crank,ovšem rozdíl není až tak zásadní.Vše je tady rádoby efektní a cool,aby to ale ve finále bylo pouze zmatené,chaotické a iritující.Zhruba v půlce už mě z toho začínala bolet hlava a modlil sem se aby byl konec.Potenciál Gamera,ať už jako originálního akčňáku,nebo sociální kritiky tak zůstal krutě nevyužit a já upřímně doufám,že další podobné zběsilosti se od těhle dvou pánů nedočkáme...30% ()

HappySmile

Super akční podívaná za tři hvězdičky. Zápletka mi přijde trochu jako mix Náhradníků a Rallye smrti, přesto čtvrtou hvězdičku dávám právě za originalitu příběhu, který krásně ukazuje jak rozvoj vědy, nebezpečí zneužití techniky, tak i úpadek lidstva a jeho morálních hodnot. Mimoto akční stránka byla opravdu pěkná. ()

Giggo

Film rozhodně není ztrátou času. Námět sme sice už někde viděli (Běžící muž, Death race, Avatar a další). Děj je vám od počátku průhlednej, což u akčnáku nepovažuju za žádnej problém. Gamer nemá být hluboko myslnou filozofií, jako např. Avatar jehož děj odhnadne snad i 5 letý dítě. Butlerovi naštvaný obličeje a hlínu v ksichtu rádi uvěříte i když jeho svaly nejsou tentokrát dokreslovány na zeleným plátně. Je to podobnej typ jako Rusel Crow nebo Hugh Jackman, kteří dokáží velmi dobře přesvědčit o opravdovosti svých svalů a nenávisti ke svým protivníkům. Velkou chybou tohoto filmu je kamera a střih. Mega rychlý rozmazaný záběry v kterejch nemáte šanci postřehnout co se děje a šmik rázem se ocitáte v nějaký šedivý budově dost kazí celkovej zážitek. Film si pak nemůžete užívat v klídku, ale neustále musíte hledat kam se co podělo a kde jste se ocitli teď. Gamer pro mě rozhodně nebyl ztrátou času, ale není to film na kterej se asi kdy znova kouknu. Mohlo z něj být víc :) ()

Hees

V tomto filme mi fakt nesedela akcia.Ak ju chce niekto robiť tak nech ju robí poriadne.Trochu prerobiť a mohol to byť super film.Plno nevyužitého potenciálu.(Hodnotenie 2,5) ()

Innuendo1987

Variace na univerzálního vojáka. Jedna hvězda za Michaela C. Halla (škoda že dostal tak málo prostoru) a sweet dreams Marilyna Mansona. Nejnáročnější na tomhle filmu bylo dokoukat ho vůbec do konce. Nuda, nuda, nuda. ()

Chen

Vizuálně do posledního detailu vypiplané šílenství, které vyráží dech. Někdy v dobrém, někdy ve špatném slova smyslu. Akční scény jsou drsné, nekompromisní a stylové, ale občas se stává, že je té stylizace až moc a to na úkor přehlednosti. Gamer na mě zapůsobil především obrazově, ale příběhově mě nechal docela chladným. Herecké výkony a celkové zvrácenost jsou ovšem plus. ()

SallyZen

Náš starý dobrý svět propletený virtuálním světem? Celkem zajímavá idea, která není nemožná. Už teď mi to přijde, že obyvatelstvo je ovládáno z velké části počítačem a mnoho lidí dokáže na tom být i závislých. No teď něco k filmu. Nápad to byl velice zajímavý, ale vyhořel po mnoha směrech. Scénář na dosti místech nedotažený nebo naopak až přehnaný. Také jsem čekal o dost větší akci, ale nejvíce mě zklamal závěr. Ten se dost nepovedl. Herecké obsazení zas byla pozitivní stránka filmu. Butler s velkým charisma, Valletta ovládaná nechutným nenažrancem svoji roli zahrála skvěle, Logan Lerman z kterého roste jeden z největších talentů a záporák Michael C.Hall jednoduše perfektní a umí i skvěle tancovat. Přesto všechno to vidím tak nějak podprůměrně. 45% ()

Martin741

Ultradrsnak Butler v akcnej sfilmovanej PC zlatanine. Scenar je cista katastrofa, o hereckych vykonoch sa da len snivat /Butler je len priemerny herec/, ale za tie akcne sceny dam aspon 5 % ()

Rocky88 odpad!

Chujovina ze všech chujovin nejchujovinovatější. Tady prostě lze vyzdvihnout akorát jednu hezkou prdelku, ale kvůli tomu jednu hvězdičku dávat nebudu. Neveldine s Taylorem nemaj absolutně nic víc co nabídnout, než epileptickou kameru a střih, přiblblý filtry a natvrdlý holky, co se v těhle sračkách ještě svlíknou. Pryč s nima. ()

O´Neill

Ikdyž to podle traileru vypadalo na druhou Rallye Smrti, tak zdání, jak už u traileru bývá zvykem, klame. Bohužel to nedostahuje takových kvalit jako Rallye Smrti, ale i tak je to slušná podívána, která neurazí. Rozhodně si mé tři hvězdičky zaslouží. ()

Vojťas

Celková myšlenka je totožná se současně uvedenými Náhradníky, ale bohužel i se stejným výsledkem. Dávám totožných 50% - po vizuální stránce je to možná o pár desetin procent lepší, ovšem jinak opět nedotažené! ()

dezorz

Horsie ako Nahradnici, len zaujimavejsi napad, namiesto klonov skutocni ludia. To by sa dalo, keby sa vedelo, dobre rozvinut. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize