nathaniel 29

Veľmi slabé.Ako akcia to neobstojí.Páni režiséri uverili svojej dokonalosti a natočili film,ktorý sa snaží byť tak moc originálny,až je ho ťažké vôbec pozerať.Zvláštny Techno film. ()

pemap

Roztřepaná kamera, spousta koz, nechutný špekoun, nulový děj a celkově chaos prostě… Mohl to být slušný nářez, myšlenka je velice zajímavá, ale v tomhle zpracování to opravdu ne… Jednou a dost!!! ()

Henry Morgan

U mně je dvojice Neveldine/Taylor zárukou alespoň minimální šílenosti a tvůrčí kreativity, kterou jak se zde ukázalo uplatňují i ve zcela vážném tématu. Lidé ovládaní geniální počítačovou sítí, jejím tvůrcem a mezi nima jeden, co se odmítá podrobit. Jedná se o typickou a popisně nudnou a tuctovou zápletku, ovšem v podání těchto dvou se jedná o provokativní, psychedelickou a částečně šílenou, invenční podívanou, kterou nejen, že je nutné brát s rezervou, ale je zábavné sledövat, že se s relativně obyčejným tématem poprali s naprosto inovátorským pohledem na věc, trikově obrazovou jedinečností a naprosto skvostou kamerou ve stylu online her. ()

vrata.zami

Zatím nejlepší film co jsem viděl. Ano je to tak, většina lidí mi řekne, že nemám vkus, že sem blb, když se mi líbí takovýhle hovadiny, ale prostě je to skvělý. Má to akci, má to děj, je to v budoucnosti, občas i něco vtipnýho. Co od filmu víc chtít? Vždyť tohle je filmovej orgasmus! 101% ()

Nyan

Původně jsem to viděl na průměrný akční film s hektolitry digitální krve a tucty (snad) opravdových koz ze zajímavého prostředí, ale velkolepé finále přesně podle příručky Základy béčkového akčňáku tomu nasadilo korunu. PS: Pobavilo, že si scénaristé vzpomněli na nepsané pravidlo, že na internetu se za každou ženou může skrývat nechutný upocený tlusťoch. ()

Ceberus

Nenáročná béčková řežba srovnatelná se sérií Rallye smrti, kde také vězni hrají o svůj život. Nápad s ovládáním jiné postavy zase trochu připomíná Náhradníky, natočené ve stejném roce. Kdo v tomto bude hledat nějakou hlubší filozofii, bude velice zklamán - jde skutečně jen o jednoduchý koncept, který se ani moc nerozvíjí a nestuduje. Naopak vášnivé hráče počítačových her (zejména stříleček) budou imho nadšenější než ostatní, stejně jako hráči závodních her u Rallye smrti. ()

pribina

Jediná vec ktorá bola na tomto filme vydarená bol sountrack. Inak efekty slabé, chaoticky postrihané a muzikálová vložka zrazila hodnotenie až tak nízko. ()

Oonika

Já ty akční věci moc nemusím... Ale tenhle nápad mě teda 100% nadchnul! Nějaké ty efekty a tak bych nechala k řešení jiným, já jsem prostě spokojená se samotnou myšlenkou. Navíc Michael C. Hall jako další psychouš... O tom se mi snad ani nesnilo :D ()

vincchuppo

Myšlenka solidní, zpracování prvotřídní. akce našlapaná, herco skvělí. Něco mi tam přesto chybělo, ale jako celek se mi to dost líbilo. A finální bitka na nože se povedla také solidně. ()

danny_21

Rozhodně velké zklamání, po docela velkém očekávání. Sice jeden postřehně tu snahu o originalitu, leč nic dotaženého k nějaké uchopitelné myšlence. No a herecká sestava, škoda mluvit ... Dextere, Dextere to bylo velké zklamání - 35 %. ()

TomasRichtr

Dejme tomu slušný námět, ale zpracování nic extra, film si hraje na něco víc, než na co má. Nejvíc mi ale vadila kamera. Vím, že někdy tenhle styl má svůj účel, ale tady se mi to fakt nelíbilo. ()

lakart

Doufal jsem, že to bude na mnohem lepší hodnocení, ale druhá půlka to totálně zabila. Naprosto nesouvislé vyprávění něčeho, co bychom měli nazvat příběhem. To si snad někdo udělal z diváka legraci. Jako kdyby se mě to vůbec netýkalo. Navíc jsem spoustu věcí nepochopil a vlastně jsem o to ani neměl zájem. Zpočátku velmi zajímavá myšlenka hraní videoher se rozplynula v naprosté nic. 30% ()

newer_more

Velmi zajímavý námět s excelujícím Michaela C. Halla. Jde ovšem o jediné dvě interesantní věci na tomto filmu. Film jako takový je soustředěný především na efekt, navíc je velká část filmu natáčená v tmavých prostorech, blikajících světlech nebo v neuvěřitelně rychlých sestřizích. Trvá skoro polovinu filmu, než se konečně divák dozví, "vo co vlastně go". A tyhle chyby nedokáže vychytat už nic. ()

ZnalecH

Původně jsem si říkal, že bych tomu mohl nakonec dát i 5*. Bohužel se to dílo se skvělou myšlenkou a akční složkou po chvíli změnilo na hororový (ve smyslu strašné) vizuálně nefungující (záměrně) patvar, který postupně ztrácel body. Řekl bych, že než jsem začal odečítat body, tak jsem byl na silných 4*. ()

Kingjiri

Pár scén ze "společnosti" mělo šmrnc (polonahý ženský samozřejmě fajn:)) a řikal jsem si, že mi stylem občas připomínaj Crank, aniž bych věděl, že jde o stejný tvůrce. Scény ze světa "zabijáků" mohly být super, jenže akce byla díky zběsilý kameře občas nepřehledná. Scény v reálnym světě pak nestály skoro za nic. Největšim nepřítelem pro leckoho nebude záporák nýbrž scénář. Samozřejmě v tomhle žánru neočekávám žádný dechberoucí příběhy, ale Gamer působí spíš jako přehlídka různorodejch scének, který se nedaří pořádně slepit dohromady a převládá chaos. Třetí slabá hvězda za Rkovej rating, soundtrack a pár slušnejch nápadů. ()

Tipko

Myslím, že na filme je kus pravdy, hoci sú tam v istom okamihu podľa mňa, zbytočné perverzné scény. Pointa ovládania myslí ľudí má byť raz realizovaná a to rôznymi spôsobmi, svetovou elitou. ()

Likan7 odpad!

Fakt marně hledám alespoň nějakou pozitivní věc, ale tahle pitomost já prostě nemá. Místo toho, aby páni režiséři nechala Butlera, v ještě dobrý formě, běhat po hře a likvidovat stovky nepřátel, dostaneme jeho hon za zachranou rodiny v šíleným maglajzu. Už jen ten střih film totálně pohřbil. Od začátku to vypadá, jako by byl kameraman na minimálně třech drogách. Je mi ale tedy záhadou, jak sem studio splašilo takovou plejádu známých tváří, film totiž nestojí vůbec za nic. Akce je dost, jenže je nepřehledná až běda, střih po 10 minutách otravný ani jindy sexy Amber Valletta tu není bůh ví jaká. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize