JK-Stinger

Docela solidní akční podívaná s výborným nápadem. Efektům se nedá nic vytknout a úchylné choutky počítačových závisláků jsou ztvárněné dokonale. Bohužel i přes to všechno, parádní herní scény a výbornou hudbu jsem se nebavil až tak, jak bych si představoval. Chtělo by to možná trochu méně chaotický a promyšlenější příběh, ale rozhodně bych film nezařadil jako odpad. ()

Andresito

Je fajn, že si Neveldine s Taylorem plní sny, ale to je ještě neopravňuje k tomu, aby nám brali šanci na splnění těch našich. Na nedostatek originálních nápadů si rozhodně nikdo stěžovat nemůže, ale vypravěčské schopnosti režisérům absolutně chybí a přesto, že jsou jednotlivé scény hodně cool, naplácané bez ladu a skladu na chabou scénáristickou kostru tvoří jen změť hezkých obrázků a dohromady úplně pozbývají smysl. A o akci platí vlastně totéž co u Cranku - přes spoustu nápadů a vnější líbivost hlavně kvůli zběsilému střihu nemá šanci vtáhnout. A to mělo běhání s digitálními kamerami po bojišti hodně potenciálu. V rukou nějakého lepšího vypravěče a zručnějšího řemeslníka by tahle zatraceně zajímavá vize dopadl o mnoho lépe. Už mě začíná trochu mrzet, že tohle režisérské duo není schopné svoje nápady patřičně uplatnit na plátně. 40% ()

Brejlil

Úderka Neveldine/Taylor se opět odvázala. Hyperrychlé střihy a brutální kousky kamery celkem dosti úspěšně maskují značnou nelogičnost v provedení jinak dobré myšlenky. Film je úchylně zábavný, byť tato zábavnost je dosti klišé. Tlustí nerdi (užívá se to slovo ještě vůbec?) hrají své úchylné hry se skutečnými lidmi. Vtipné, byť opravdu omleté. Zábavná je také dekadentně vyhlížející přestřelka v tanečním klubu, zvláště zabíjení polonahých dívek v průhledných koulích. Duo Neveldine /Taylor se opravdu "vyblbne" vymýšlením podobných ujetostí a poté jejich efektním aranžováním, to vše na úkor jakékoli logiky děje, psychologie postav a koneckonců i přehlednosti příběhu. I přesto celkem dobrá zábava. ()

Ad4mson

Základní premisa filmu není vůbec špatná, ale děravý scénář ji neumí absolutně vysvětlit, což vede k tomu, že jako divák tápete a říkáte si povětšinou: "WTF?!!!" Butler je (jako vždy) sympaťák, ale charaktery vedlejších postav jsou až nehorázně nerozvětvené. "Proč tam do háje byl vůbec John Leguizamo? Jakej měl vliv na příběh? Jak se vůbec jeho figurka jmenovala?" To jsou otázky, které si budete klást a současně si ťukat na čelo. Michael C. Hall je jako záporák celkem obstojný, ale stejně budete mít pocit že je to takové makové. Duo Neveldine/Taylor jsou kameroví "tripaři" a podle všeho pěkně zvrhlí úchylové. Copak v jejich třech filmech chyběly kozy, pitomé slečinky a rádoby cool nahota? Samozřejmě že ne. Trademark? Možná. Jedna a půl hvězdičky za nápad, který je ale nedotažený jako zip u poklopce nadrženého exhibicionisty a zbylá jedna a půl za pár dobrých, ale epilepticky sestříhaných scén. Spíše slabší 3* ()

Eristt

Takový mix Náhradníků a Rallye smrti. Skvělé charisma hereckého obsazení se krátí s nemastně - neslaně podaným příběhem a nepřehlednou kamerou, která dělá z většiny soubojů smrtelnou hrozbu pro epileptiky. ()

Dzarule

I když ta poslední půl hodinka docela ušla, stejně to byla blbost. Co to je??? - když borec vymlaskne flašku nějakýho špirytusu, pak nablije a nachčije do nádrže auta, a kára s minimalně 6-ti litrovým motorem mu tam šlape jak hodinky. Pardon, to už je fakt moc. Podle mého, bylo na celém filmu nejlepší to, že 2x za film slyšíme kousek pěkné písničky od Marilyna Mansona - Sweet dreams. ()

Kratoc

Jedním slovem: Zklamání. Nápad samotný není vůbec špatný a silně připomíná Running man (ať už film nebo knížku), ale bohužel provedení tomu celé dalo na frak. Některé nápady byly více než zajímavé, ale celé to na mne působilo hrozně roztěkaně, film neměl ani začátek ani konec. Na jaké vlně začal, tak na té samé zase i skončil. Žádná gradace, žádné grandiózní finále (to finále ve filmu mě opravdu zklamalo). Prostě nuda, nuda a nuda, občas oživená nějakým fajnovým záběrem ... Ani Butler se svým zachmuřeným pohledem a muskulaturou tento film nepozvedne z bahna béčkových rádoby akčňáků, kterých je všude spousta. Škoda ... ()

passat

Na Gamera jsem se docela dlouho těšil a dost jsem od něj čekal, naštěstí mé očekávání postupně upadalo a tak jsem moc zklamaný nebyl. Tři hvězdičky dávám za Gerarda Butlera, který to celé táhnul (nahoru), jinak to bylo nudné, příběh byl o ničem a navíc se mi nelíbila kamera. 50% ()

Erik7595

Kedysi keď som videl Gamera, pomyslel som si, aká je to totálna hovadina. Avšak postupom času prehodnocujem názor a musím hodnotiť pozitívne. Všadeprítomná nechutnosť, zvrhlosť, úchylnosť čo je tu zobrazená ako forma zábavy ľudstva v budúcnosti pri revolučných hrách dáva najavo charakter ľudí,ktorý sú tu vyobrazený ako najväčšie perverzné svine široko ďaleko.Predstava, že vás niekto bude ovládať a že s vami bude robiť kadejaké....., je vízia nechutná ale zaujímavá. Myšlienka filmu ma preto zaujala. Taktiež herné prostredie a akčné scény v štýle hry bolo spracované tak, akoby som mal pocit, že hrajem hru. Z filmu mám pozitívne dojmy, preto po opätovnom pozretí hodnotím vyššie ako predtým...............80% ()

lukano odpad!

Film Gamer nemohu ohodnotit jinak, než odpad. Tvůrci tohoto filmu udělali akčňák asi podle věty." Chceš akčńák, tak tu máš hajzle." Bohužel tento film kromě akce postrádá všechno ostatní. ()

Kiedes

Kino tomu přidá 20%, takže dalši film, kterej je potřeba vidět v kině, aby měl smysl. 70%. Bez Butlera, kterej je neskutečně přísnej, a bez kina bych tomu klidně dal 40%. ()

Grizzly

Neni to natoceny tak dobre jako Crank, ale pro fanousky pocitacovych her povinnost. Hafo strileni, vybuchu, rvacek a uchylaren online. A kdyz se bojova zona presune do prostredi uchylnych The Sims tak jsem citil opravdovou radost. 75% ()

rgrohol

Film nabitý akcí, krví a drsnými hláškami. Ale ani vynikající výkon Michaela C. Halla z Gamera neudělá čtyřhvězdičkový film. Průměr. ()

joe777

Jak již v mnoha komentářích zaznělo - některé věci nejsou dotažené dokonce, prostě z nich tvůrci nevytěžili co se vytěžit dalo. Navíc tento sníměk přebírá pár ověřených scén z jiných filmů. Nicméně jsem se u filmu nenudil a pěkně to odsýpalo. lepší 3* ()

Rehooo

Ojoj. Film plný úžasných efektů, ale není mu to nic platné. Všechny efekty jsou na sebe naplácané a do toho ještě chaotická kamera. Gerard Butler je fajn a myslel jsem, že film vyzdvihne výš. Bohužel se mu to nepovedlo. Film sice měl myšlenku, ale všechno co šlo tak je špatně. Snad jen ta hudba byla fajn. ()

Kvítek

Latexovej, barevňoučkej svět plnej obnažených koziček v režii oplzlých tlustoprdů versus krvavá řežba pod palcem zbohatlických teenagerů. Vyberte si, co se vám víc líbí/ hnusí. U mě suverénně vítězí požití ochlupené masité pavoučí nohy v přímém přenosu. Tak si říkám ...sorry, ale tenhle chod nejspíš vynechám. Když v tom do sebe začínají kolečka zapadat a tahač značky Butler mě vrhá mezi hltače Osudů dobrého vojáka Kabla. Coby dílky podobného ražení nepolíbená jsem si tuhle zvrácenou hru o to víc užila. ()

G900

Film s velkým potenciálem, ale naprosto zkažený. Celé to nějak nedává smysl. Bojové scény jsou opravdu hodně chaotické. Najde se zde pár zajímavých momentů, ale epileptická kamera a neustálé ‚vypadávání signálu‘ nebo co měla ta poskakující obrazovka znamenat, vše pohřbí. Není vůbec vysvětleno kde ‚zabijáci‘ hrají, jak se tam dostanou a podobné detaily. Celý film se jakoby zabývá něčím jiným, než by měl. Až poslední půlhodina, kdy se ‚Kable‘ dostane ze hry, mě dokázala upoutat. Při závěrečné scéně jsem dokonce cítil jakési napětí v těle, snad jsem i fandil Kableovi, aby toho padoucha konečně zabil. Nejspíš ale proto, aby už film konečně skončil. Samozřejmě happy-end, jak jinak. Je velká škoda že to takhle dopadlo. Snímek je plný skvělých nápadů, věcí, které ještě v jiných filmech nebyly (například chvilkový pohled na Butlera ze ‚třetí osoby‘), jako celek však film upadá a tvoří pouze jakýsi polotovar. A nemyslím si že to je to, co tvůrci zamýšleli. U obou Cranků jsem se alespoň bavil, ale zde mi připadá, že do toho pánové míchají věci, na které prostě nemají. Pro mě 3 a jedna polovina hvězdičky, tentokrát zaokrouhleno dolů. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize