ThomasCrown

Začalo to Sim City, pokračuje to Second Life-om a GTA a zakrátko sa dočkáme Smart Dust-u. Gamer je veľmi nedocenený film s pozoruhodným námetom a skvelým akčným spracovaním, ktoré je doplnené dokonalým obrazom použitých RED kamier. Gerarda Butlera som objavil v Ctihodnom občanovi a teraz sa k nemu vraciam. Ten chlapík má úžasnú charizmu a podobné role mu sedia. Poteší aj Michael C. Dexter Hall, ktorého temná stránka sa použitím nano častíc naplno prejavuje. Gamer je vztýčeným varovným prstom pred tým, aby sme nezašli príliš ďaleko. Veď aj také hranie rolí pri Stanfordskom experimente neskončilo pozitívne. ()

LxLuthor

Film sa mi až veľmi podobal na the Surrogates, avšak s trochu lepšou zápletkou a rozuzlením. Butler je proste veľké plus v každom filme, boje boli prepracované do posledného detailu, čím dodávali dosť realistický pohľad na to, čo môže jedna chorá myseľ vymyslieť.. a osobne myslím, že sa do takejto budúcnosti nenávratne rútime..80% ()

Hyb_rid

That's sick man, sick. Tak tomuhle říkám film co má koule! Co si takhle zahrát Call of Duty (nebo CS) popřípadě Second Life (nebo nějakou jinou social mmo) se skutečným avatarem? Hell yeah! Absolutně bizarní prostředí hry Society plné barev, prdelek a koziček wooohooo (někdy bych rád vyzkoušel) na straně druhé hra Slayers, která uspokojí každého kdo má rád adrenalin, střílení a krev. Tvrďák Butler kosí všechny by se mu chtěli stavět do cesty a Amber Valletta ve mně probouzí perverzní choutky. Takových vypalovaček jen houšť 95% ()

colapso

Originální nápad,který bohužel doplatil na zpracování,které je rušivé a po chvilce dost leze na nervy.Ne vždy se vyplatí přizpůsobovat film hráčům PC her. ()

Abiosis

*RADŠEJ SI ZAHRAŤ PACKMANA* Neuveriteľne zlý film, v ktorom nič nefunguje. Buď je tam toho priveľa (nevýrazné a rovnaké bojové scény, plno farebných a trblietajúcich sa záberov mihotajúcich sa v priebehu jednej sekundy, hlúpy a vulgárny vizuál herného prostredia "Society" a pod.), alebo je tam toho nedostatok (hlúpe dialógy, nelogické konanie postáv, nepresvedčivá zápletka a pod.). Vo filme je zjavná snaha podať vlastnú víziu pretechnizovaného sveta, v ktorom sa človek postupne odtrhol od všetkého, čo bolo pre neho niekedy prirodzeným, ale pôsobí to smiešne, hlúpo a lacno. Celý čas sa pýtate, kedy už konečne prídu autori s niečím, čo by vás ich vízii prinútilo uveriť, ale ich schopnosti sú mizerné. A Butler za celý film povie len o niečo viac, ako Schwarzenegger v Terminátorovi. Verdikt v 1 vete: Jednoducho horšie ako zlé. 27.10.2010 ()

tokyno

Čekal jsem že z toho dvojice Neveldine a Taylor vytáhne ještě o něco víc. Butler opět parádní. Já jsem se bavil, a určitě si to pustím někdy znovu. ()

Haymar

Úžasnej námět, parádní obsazení, příšerný zpracování! Seberte proboha už někdo těm dvěma trotlům tu kameru (Crank byl ok ale 2x opakovanej fór už není vtipnej)! Díky ()

Mauric

Výborný nápad zazděn z jedné poloviny nepřehledným videem z akční hry a z té druhé tupým, naprosto předvídatelným dějem, který, i přes zajímavé momenty (např. první scéna s tlouštíkem hrajícím SPOLEČNOST mi dost připomněla Sedm), správně slizkého záporáka, jeho šílenou loutku a dle mého názoru reálné vyobrazení budoucí společnosti, působí značně utahaně a nudně. Škoda. ()

tterez

Gerarda mám ráda a zklamaná jsem rozhodně nebyla. Prostě utopická společnost, která se baví zvrhlostma. Bojové scény byly natočené naprosto nepřehledně, ale jinak se mi to líbilo. A tlusťoch ovládající Kablovu ženu byl geniálně nechutnej. ()

Tomin88

Ultramega cool filmová jízda, která po celou dobu neztrácí tempo ani svůj osobitý look. Herci výborní, epileptickej střih tomuhle filmu na rozdíl od quantum of solace výtečně sedí. V době, kdy akční film má na káhánku je to svěží vítr. Je to úchylný, ale výborně kritický vůči dnešní společnosti. Tímhle filmem u mě Neveldine s Taylorem rozhodně povýšili po shitech jako Crank. Podle mě revoluční film, kterej se docení až po letech. Za pár let možná klasika, dnes my guillty pleasure. ()

Zombi

Po super traileru je to celkem zklamání, film je šíleně videoklipově sestříhán, nanosekundový záběr vystřídá pikosekundový záběr a nevyzná se v tom ani prase. Akce nepřehledná a většinou nezajímavá, běží se, střílí se, sem tam něco bouchne, žádné vtažení diváka, minimální napětí, film jako celek postrádá gradaci. Je tu spousta zajímavých nápadů a vizuálních vychytávek i nekorektních scén, ale v tom klipovitém podání prostě všechno zanikne. Námět zajímavej, scénář silně nedotaženej. Škoda, přál jsem Butlerovi pořádnou akční pecku. ()

MkSallam

Pozor- obsahuje pár spoilerů - "Budoucnost" akčního žánru se nekoná, představa nelogických bijáků, který totálně imbecilně řetězí stovky střihem a kamerou zabitých atrakcí mi nedělá dobře. Vlastně mě celej ten film příšerně sral. Iritovala mě verva s jakou se snaží být za každou cenu cool a trendy, štval mě způsob jakým popisuje/nepopisuje svět ve kterém se odehrává, štvala mě jeho totální nedomrlost. Svět je divnej a zřejmě by v tomhle stavu nevydržel dýl jak dva týdny, všichni jsou úchylný a platěj za úchylný hry, ale nikde není jasný na čem ten svět ekonomicky funguje (kde jsou ti voliči o kterých se ve finále mluví?), tváří se to jakoby půlka lidí hrála a druhá sebou nechala hrát, z pracujících lidí je ukázán jen úředník a jásající davy, nemluvě o tom že asi zároveň ve společnosti totálně neplatí klasický tresty a morálka, jinak nechápu ty tisícovky odsouzenců na smrt (Slayers běží 9 měsíců, v každém kole vytuhne asi tak 50+ lidí). Neveldine s Taylorem už jsou za totální břídily, jejich film připomíná vlhký sen pomateného úchyla a totálně nefunguje. Nejdivnější je pak, že když jako diváci sledujeme Butlerovu ženu v práci "i-prostitutky/avatara", kterou dělá už dlouho, je její blížící se "poskvrnění" vždy zastaveno nějakou náhodou v poslední chvíli, přičemž i tříletému děcku dojde, že už ji museli "prubnout" víckrát než průměrnou pornoherečku. Gamer se celou dobu vytahuje jaké má koule, přitom je tím nejvykastrovanějším "wanna-be-cool" shitem poslední doby. Jedna hvězdička je za off-road a Michaela C. Halla, ten jedinej si totiž uvědomil v jaké brečce hraje... a totálně si to užil. ()

Padavan

Mě tenhle film velice bavil, mam rád tyhle ''béčká''! Je pravda, že děj pokulhavá, oproti akci, ale tak to jistě tvůrci zamýšleli. Trochu se divím i celkovému hodnocení na csfd.cz, tento kousek si zaslouží jistě více. Co se týče hereckých výkonu, tak se mi zde líbíl i výkon G. Butlera (kterého jinak 2-krát nemusím) a především zde vyzdvihuji roli Michaela C. Halla (Dexter, Six feet under), který zde hraje prim hlavního záporáka. Tenhle herec má velký talent. Hodnocení - 95 % (v anglickém znění) ()

sona123

Z Gameru mám rozporuplné dojmy. Hned v úvodu navnadil moji zvědavost. Pak mi byla vysvětlena zápletka, lehce složitá a technická, a pomaloučku, takže jsem zájem pořád měla. A pak přišla ta slabší část, která mohla být nabitá akčností a kdoví čím, ale to se bohužel nestalo. Potom bylo zapotřebí dojít do finále, všechno vyřešit a rozlousknout a to už bylo velmi, ale velmi toporné. Plusy: Michael C. Hall (Dexter), který tu hraje ještě většího podivína, než v seriálu, ale líbil se mi moc! A toho záporáka jsem mu moc věřit nemohla. Hudba - pořádné pecky, které se rozezní vždy v tu pravou chvíli. Mínusy - rozhodně scénář a obecně rozpracování postav, byly tam nahodile, bez výrazu a osobitosti, jen jako loutky. Tak trochu nelogičnost některých souvislostí a jejich nevysvětlení (nejspíš si s tím sami tvůrci nevěděli rady). Na pomezí: klipovitý styl, ve stylu akční hry - někdy ho bylo příliš, jindy zbytečně málo, nebo byl zbytečně slabý...Celkově velmi nestabilní dílko, které ale stojí za povšimnutí. ()

misik95

Viděl jsem ukázky na Nově a říkal jsem si proč ne, navíc tam hraje Michael C. Hall ( Dexter ). Po 5ti minutách jsem to musel vypnout kvůli směšnému dabingu. Film jsem si tedy obstaral v HD a v anglickém jazyce. Mám smíšené pocity, skvělý nápad, myšlenka a úvaha. Nakonec jsem si, ale řikal, že to v podstatě nemá hlavu a patu. ()

zelvicka.

Vzhledem k tomu, že jsem celkem velký hráč, se mi námět líbil. Na podobné téma už jsem viděl / četl mnoho dalších věcí, a z této stránky nemám k filmu výtky. Zklamalo mě zpracování. Bojové scény jsou tak útržkovité, že si z nich skoro nic neodnesete, zbytek filmu samozřejmě stojí za houby, jako u všech ostatních akčňáren. "Dexterovi" Michael C. Hallovi to tentokrát s nožem tolik nejde, závěr filmu je jak vystřižený ze zmíněného seriálu. A Butler by si měl dojít k doktorovi, jsem krátce po zkoušce z fyziologie člověka a alkol v moči ??? :D I kdyby měl nakrásně 10 promile v krvi tak v celém močovém měchýři ho bude mít 5 ml :D ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize