Rychlí a zběsilí

• USA Fast & Furious (více)

Dominic Toretto je stále v čele gangu pirátů silnic. Jenže cítí, že bude brzo dopaden, a tak chce zmizet, aby neohrozil lidi ve svém okolí, především svou lásku Letty. Tajně utíká do Dominikánské republiky, aby se tam schoval. Letty se nechce smířit s tím, že ho nikdy neuvidí, a tak se spojí se starým známým Brianem O' Connerem, který se s kolegy snaží dopadnout drogový kartel vedený Antoniem Bragou. Pokud mu Letty pomůže dopadnout Bragu, tak bude Dom osvobozen. Letty nabídku přijímá. Když se Dominic dozví o smrti Letty, vrátí se do Los Angeles hledat jejího vraha. Oba bývalí kamarádi se musí utkat s drogovým bossem Bragou. Sejdou se na startu nelegálního závodu, jehož vítězové získají pochybné právo stát se členy gangu a pracovat pro něj jako námezdní jezdci... (TV Nova)

Tomik12345

Nelze tenhle film srovnávat s jinými. Je to prostě o autech, takže musíte být fanda jako já. A po propadáku a totální stupiditě ve druhém a třetím díle je na tenhle snímek dobré pokoukání. Vin Diesel je ve filmu určitě znát, Paul Walker taktéž nezklamal a je z toho pro mě skvělá odreagovačka s pěknými auty a s nádhernou Jordanou Brewster ;-). ()

shyster

Já si nemůžu pomoct, ale bavil jsem se u toho neskonale. Kvalitní letní blockbuster s vůní benzínu. Zaráží mě tedy, že dámské osazenstvo se moc na plátně neukazuje, což je veliká škoda. Proto mnohonásobně oceňuju závěrečný pohled na Jordanu Brewster za volantem. 70% ()

bourec

Jeden z filmů,který sem dost nepochopitelně podhodnotil.Skoro plný herecký obsazení,což mě hodně potěšilo,po jedničce totiž přišli dva filmy,ve kterejch nehrál Vin,a nebo Walker.Tohle bylo ale znovu perfektní,a i když v těch úvodních sekvencích filmu byli dost slabý triky(cisterna),ale jinak mě to docela potěšilo,další z filmů,kterej si moji kritiku ani nezasloužil.80%. ()

O´Neill

Původní parta, nové nabouchané káry, a extrémní dávka adrenalinu. Tohle je můj dojem na FAST & FURIOUS. Nostalgii jako první či dva díly ve mě pochopitelně zanechat nemohl, ale já vím, že až si za deset let budu vzpomínát na filmy, řadici se do mých TOP, tenhle bude spolu s celou skvělou sérii RYCHLE A ZBĚSILE jisto na vrchu! ()

Attta

Mne TADY známé tváře z jedničky bohužel nic neřekli! Nečekal jsem nic extra, protože se ani od všech dílů fast and furious čekat nic moc nedá, ale nedostal jsem teda vůbec nic, co by mě dostalo do nostalgie a zavzpomínal si na první díl. Krom úvodní scény, která už i tak byla přitažená za vlasy jsem se hodně nudil a o kvalitě animace ani nemluvě! Slabota! ()

DruidKarel

749. hodnocený film: První film ze série byl skvostný. Druhý mě nezklamal a také mě pobavil, ale už méně. Třetí film byl naprosto odporný a tenhle to neštěstí zachránil. Vynikající akce, konečně aspoň trochu kloudný příběh a spousta nádherných aut. Navíc Jordana Brewster byla opět nádherná, ba přímo okouzlující. 4* jsou adekvátním hodnocením a jsem toho názoru, že by si série zasloužila pokračování. 4* ()

Amroth666

Tak předčilo to nadšení z prvního dílu, zatím je tohle určitě nejlepší díl. Je to profesionálnější, více akčnější. Něco mezi Bournem, The Expendables a Skálou, ale nemyslete si, že tenhle film tyhle v podstě kulty v něčem předběhne. Je to ale dobrá nová éra Rychle a zběsile a jen se tiše mohu těšit na pětku, která podle trailerů vypadá hodně slušně. ____ Přiznej se, že ty pořád ještě věříš na ježíška. ____ ()

C0r0ner

Co si budeme povídat, Lin si na téhle sérii udělal jméno, ač nezačal úplně šťastně. Ale už ve čtyřce se projevil velmi slušný náběh na kvalitní pokračování, které bylo nutno říct excelentní. Rychlí a zběsilí jsou o kus lepší než trojka. Nejspíš je to pouze původním týmem hrdinů, ale co? Kvůli nim se na to přece koukám. 70% ()

Fallen_One

Průměrná akčně-automobilová zábava s ucházejícími herci, občas nepovedenými triky, několika dobrými scénami a Jordanou Brewster za volantem :-) ()

Andre3000

Opět klasická rychlokolootáčkovitá honička, s krásnými auty, trochou nitráku, Vinem a Paulem abohužel i Michelle, kterou nechají umřít, aby dostali do příběhu více citů. Mě tohle na dobrou podívanou stačí. ()

Flynn

Úžasný realistický dokument, retrospektivní pohled do života pouličního závodníka se všemi úskalími, které přináší, obchod s drogama , ošklivé ženy a šíleně pomalá auta. Dialogy na úrovni, jako kdyby vypadly z pera nějakého světového klasika, city tak husté, že by se daly krájet, prostě vše po čem náročný divák prahne najde v tomhle skvělém dokumentu. Jako bonus bych chtěl upozornil, že film je barevný. Byla to docela prdel a já se jakž takž bavil, tak proč ne 4 že jo :o) ()

Pajky3

Rychlí a zběsilí počtvrté, opět ve složení staré dobré party. Vin Diesel má nejdrsnější pohled od dob Stevena Seagala v začátcích kariéry. Paul Walker je sympaťák na tom se nic nemění a Jordana nám to hezky doplňuje. Jediná věc co mi vadila byly ty honičky tunelama. Ty mě opravdu štvaly, jinak s příběh spokojenej, líbilo se, leč na první díl to nemá ale vzbudilo to mou zvědavast co se týče pětky ()

campix

Po třetím dílu s podtitulem Tokijská jízda, který snad nelze ani počítat do série Rychle a zběsile, následuje konečně návrat ke kořenův se starými známými a dějem týkajícím se jich v Rychlí a zběsilí. Fanouškům původních dvou dílů srdce muselo notně zaplesat, jelikož se vrátilo vše, co jsme měli rádi. Diesel, Walker a také nabušená akce plná rychlých aut a krásných slečen. Další díl sérii ještě lehce vyšperkoval a jsem zvědavý čeho se dočkáme příště. ()

c.tucker

Zase pěkná akce se starými známými. Jezdilo se všude možně a za každé situace. Pro fanoušky zápachu benzínu a pěkných bab, je to rozhodně povedená prácička. Závody jsou velmi přehledné, takže proč ne. ()

Maty85

Ne, ne a ne. Už je to zkrátka moc okoukaný a navíc co se tohodle dílu týče, tak hooodně přehnaný s viditelnou počítačovou grafikou včele. V. Diesel i P. Walker jsou sice páni herci, ale měli by rozhodně změnit film. žánr a od obyčejného závodění raději přejít k serióznímu akčňáku se vším všudy. ()

Biggy

Tomuhle čtvrtému dílu po otřesné trojce jsem se snažil odolávat dlouho, ale nakonec mě přemohla zvědavost, jak to vlastně celé dopadlo opět s Dieselem na palubě (nebo na kapotě?). A kupodivu mě překvapil, bylo tam všechno co bych od Rychle a zběsile očekával, nové tváře, nová auta, ušel i scénář a co mě zaujalo, byly některé zajímavé prostřihy. Buď si na "dospělejší" čtyřka jen hrála a já jsem jí to sežrala nebo tomu tak opravdu je. Nebýt místy opravdu kvalitního soundtracku, dával bych 3 hvězdičky, takhle je to o fous lepší. 4/5 ()

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

24.09.2009

Dvakrát fantasy, pokaždé jinak. A podle jmen režisérů i v různorodé kvalitě. Bryan Singer v poslední době zvažoval několik zajímavých projektů, nakonec ale podepsal smlouvu na fantasy Jack the Giant… (více)

Vin Diesel a rychlá kola

Vin Diesel a rychlá kola

10.05.2009

Ne, tohle není novinka o pátém pokračování série Fast & Furious (ačkoli scénárista Chris Morgan už byl studiem Universal oficiálně pověřen napsáním dalšího dílu a umístěním děje do Brazílie).… (více)

Rorschach z Elm Street

Rorschach z Elm Street

06.04.2009

Přes 100 miliónů dolarů na celosvětových tržbách, to je víkendové skóre Rychlých a zběsilých. Znamená to snad, že duben se pozvolna stává součástí letní blockbusterové sezóny? Možná. Zhruba za rok,… (více)

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí