Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Granade

"Jedinej tanec kterej je důležitej je Pogo a to tě naučí jenom mistr Chlast!" A na co mám kliknout když chci dát trvalý příkaz k úhradě? nastavení nebo příkaz k úhradě?" RESPEKT ()

Zombi

Konečně současný český sitcom, který mě dokáže pobavit, samozřejmě má i slabší chvilky, ale celkově spokojenost. Zatím nejlepší epizoda je zřejmě ta s finančákem :o) Metal forever. ()

Martin_W

Jeden z těch lepších Českých seriálů. Občas až přehnaně trapné, ale někdy dost zábavné.. Proto si to zaslouží 3 hvězdičky, neboli průměr. Edit // Nepochopím jak mě to mohlo bavít.. Čím to že už "Kambek" nemůžu vystát ? ()

Uzunari

Bez keců.. Comeback není nejlepší, ale zaslouží si 4/5, protože je to pěkný pokus z české produkce. Deidar i Matonoha předvádějí vskutku skvělé výkony. ()

LBsmoke

comeback.. je humor(sotva se dá říct humor) pro hlupáky.. viděl sem sice pramálo dílů ale na hodnocení mi to stačí.. dokonce sem si pustil na youtube některé vystřižené ty "nejsrandovnější scény" ..ani náznak vtipnosti.. spíš trapný úšklebek při pomyšlení co náš národ tak rád stravuje.. ()

Gumrice

Vím to. Je to barbarství takhle vysoko hodnotit, ale nějak se nemůžu ovládat, nechápu, jak si mě ten sitcom mohl takhle omotat kolem prstu. ()

fredisek

Tak afektovaný seriál se najde málokdy. I Buffy, přemožitelka upírů byla důvěryhodnější! Jestli se v tom jednom bytě najde tolik idiotů a magorů, kolik jich vymysleli scénáristi, tak potěšpánbů teda. Tak trochu se potvrzuje, že sitcom se jinde než v Británii a Americe točit nedá. Našroubovat na sitcomové prostředí pro Čechy přijatelný humor (rsp. vejít se do středoproudového vkusu/nevkusu) je těžký úkol. Ocenit se dají některé vtipy, ale celkově zpravidla nuda nebo lehký úsměv. Postavy typu Ozzáka nesnesu nikde; jestli tohle má být prototyp českého milovníka piva, tak se bojím, kam směřujeme! Ani jedné postavě nevěřím, že takový život žije. V sitcomu si divák musí najít někoho, s kým se ztotožní. Mají tam být postavy, kterými můžeme být i my sami (a zároveň blázni, ale ti jsou ve vedlejších rolích, tady tomu tak není). Jestli mám být Lexou, tak si jdu rovnou hodit mašli. ()

javaznenevim

Na tohle snad ani není možné koukat. Ne že by všechny vtipy byly vyloženě špatné, nicméně jsou to vtipy naprosto neoriginální které už každý slyšel mockrát a které se v českých komediích a sitcomech používají pořád a pořád dokola. Nicméně na produkci "televize" Nova je to extrémní nadprůměr který si 1* zaslouží už jen za to že to není další rodinný seriál z lékařského nebo jiného prostředí. ()

GreatestFan

Rozhodně nejlepší český seriál co znám a taky nejoblibenější, vtipný... Drsně vtipný. Ozzáka fakt žeru, dokonce jako jednu z mých oblíbených televizních postav, všechny díly jsem viděl nejedonou, a připadá mi to jako nedávno co dávali první díl, ikdyž jsem začal až od šestého :). A ostatní postavy mi příjdou docela normální, ze kterých občas výjde něco vtipného, naopak nenávidím Simonu, ikdyž spíše jen z toho co slyším o její ''výchově''. Ikdyž to dávají snad po šesté na Nově, pořád se na reprízy dívám. ()

Sochorisko

Tento seriál těží na vtipech z běžné české domácnosti, stejně jako sbírá vtipy a komické postřehy ze všech ostatních humorných oblastí a dává je do jednoho seriálu. Bohužel, občas jsou ty scény až trapné a rozhodně nejde říci, že by šlo o seriál, na který by se dalo koukat podruhé za sebou na ty samé díly. Poprvé a dost a možná se i pobavíte ! ()

ArthasKarfa

Tohle prostě nemá chybu, intelektuální zábavu tady nečekejte a jestli se potřebujete uvolnit a opravu vypnout tak tohle je ideální řešení :) Ozzák a spol. Vás budou bavit absurdním humorem až nepoznáte Nohavicu od AC/DC :D ()

Matixed

Mám pocit že hejty směřované k tomuto seriálu proudí pouze z principu, že se jedná o český seriál (= musí být automaticky špatný). Ano, uznávám, že tenhle výrok platí na většinu české filmové práce, ale zrovna Comeback mezi ni nepatří. Oslí můstky v seriálu jsou skvěle vymyšlené a lepší český sitcom nenajdete. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý