Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

Radek.SCH

Jeden z příjemnějších kousků, který se vyskytuje v našem českém seriálovem pekle. Ale o úrovni britských a amerických sitcomů si může nechat jen zdát. ()

ivamka

Tak moment, vy jste blázen? Ne, já jsem génius. Tyhle forky v podání vybraných herců jsou neopakovatelné. Pitvoření mi připadne, že je namístě. Když spolu komunikují lidé různých generací, je to prča. Ale ten sen s tím pivem byl super. Bydžovská s Ozákem mají u mně velké plus. Celý ten seriál si dělá prdel ze života a to je dobře. ()

IvcaG

Když se to vezme kolem a kolem je to sice naprostá blobost, ale to, že mě každý díl neustále překvapuje a dohání k smíchu je skvělé. Tento seriálový počin se Nově opravdu povedl... ()

Krisa odpad!

Pokusy o český sitcom jsou čím dál tím stejné. Seriál založený na trapných nebo starých vtipech, kterým se již snad ani nedá smát. Není co dodat - odpad! ()

bangee

Občas se na to mrknu, ale samotná úroveň jednotlivých dílů se mění jedna za druhou, nicméně dílů kvality horší je mnohem víc, takže slabší podprůměr. Ps: Dejdar dejdaruje, kdo ho může, může se mu líbit, jinak stojí za h...... ()

alambert

První řada se možná rozjížděla trochu pomaleji, ale i tak se mi líbila. Nicméně současná druhá řada je podle mě naprosto dokonalá. Jestli se u toho někdo nesměje, tak ho fakt nchápu..100%!!! xD ()

misakurt

Po shlédnutí prvního dílu bych dala nekompromisně odpad a přísahala bych, že na tak hroznou věc už se nepodívám, ale když jsem se po čase náhodou ocitla u telky a jenom ze zvědavosti shlédla další díl, a pak další a další...musím říct, že až tak hrozné to není a občas se mi umí trefit do vkusu. ()

MarleyCZ

Po letech zase konečně komedie, která mě pobavila, je fakt, že některé humorné scénky byly ''o ničem'', ale to, že nova konečně natočila seriál samozdřejmě kromě hospody, u kterého nemusím být jen skeptyk. Skvělé obsazení Martin Dejdar, Tomáš Matonoha a mnoho dalších filmu určitě pomáhájí. 57% ()

gumbo

Světlé okamžiky střídají ty horší, ale celkově to je na české poměry nadprůměr a rozhodně druh seriálu, který tu chyběl. 65% ()

char_t

Jediný zábavný český seriál. Ozzák s Lexou jsou prostě geniální, zbytek tak nějak sekunduje... Pro mě nejoblíbenější sitcom vůbec, o českých poměrech ani nemá cenu hovořit, i v roce 2011 stále bez konkurence. Jen kdyby to Nova nezneužívala a nevysílala pořád dokola staré díly místo nových, ach jo. ()

SidneyP

I když to není bůhvíjak výtečné, na Novu je to geniální dílo. Po všech těch pojišťovnách a ordinacích, co stojí za starou belu, je alespoň tohle trochu koukatelné. 45%. ()

kacirek_

Nejlepší novácký český seriál, bez kterého si už pomalu doma neumím přestavit večeři:-). Matonoha mě prostě baví, což se dá říct i o zbytku party, miluju Simonu Babčákovou. Každý díl je nabitý opravdu vtipnýma hláškama, u kterým se upřímně bavím a nic jiného od sitcomu ani neočekávám. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý