Comeback

• Slovensko Comeback
Česko, (2008–2011), 22 h 38 min (Minutáž: 25–29 min)

Série(2) / Epizody(51)

JARDAHONDA

Comeback : je opravdu ulítlý seriál,který ukazuje divákovi něco úplně jiného než odporné telenovely, na které se nehodí dívat,,,takže rád podpořím zábavný český seriál u ,,kterého si divák vyčistí dokonale hlavu :) ,,Závěrem za 4 ()

lacertacz

Vedle Takové normální rodinky jediný český opravdický sitcom. S lety zraje a pro mnohé dosáhl kultovního statusu. Ve své kategorii špičkové řemeslo. ()

Papida

Těžko hodnotit. Ve světovém porovnání by byl comeback průměrný, ale u nás patří k naprosté špičce,nejen jako sitcom, ale jako seriál obecně, protože s těmi je to u nás dost bídné:( I když je ale pořád spousta zahraničních seriálu o dost lepší, Comeback má svoje osobité kouzlo a hlavně je prostě "náš" :) ()

mr.sonny

Je to jeden z mála českejch sitkomů kterej se dá sledovat. Je tam spousta hluchejch míst a výkony herců nejsou nic moc, ale dá se na to koukat a občas je to i zábava. Dva a půl. ()

barynka odpad!

Tak tohle je snad nejhorší seriál všech dob. Nic trapnějšího a absolutně nevtipnýho se jen tak nevidí. Nechápu tak vysoké hodnocení. ()

LukasLongr

Dokonalá komedie s nejlepší postavou "Ozakem". Při dívání mám někdy problém pobrat dech a to jako důkaz dobré komedie stačí. ()

Puchyr

Mnoho lidí se domnívá že tento seriál je trapnej, Proč, Nenáročný, vtipný, odlehčijící. Zkrátka po dlouhém dni je to vtipná půlhodinka. Zahraniční sitcomy tady každej chválí a přehodnocuje. Tento je z naši domoviny a myslím, že dost povedený. Jetli je to zase jen proto že je to seriál tv Nova tak jste debilové.... ()

Necrophobic

První série byla velmi dobrá a některé díly byli excelentní.Scénář první řady psal údajně Xindl X.Druhá řada působí toporně a někdy moc tlačí na pilu,každopádně je výrazně slabší.Ze začátku jsem měl problém zvyknout si na herecké projevy herců,hlavně Dejdar jako metalista ,to bych si nikdy ani nedokázal představit a Lexa mě taky chvíli prudil.Jenže když si na to člověk zvykne a dojde mu ,že je to zcela záměrné ,začne si užívat jen vtipy a hlášky a pak to opravdu funguje.Jediné co mě mrzelo ,že zarytý metalista s nášivkou CANIBAL CORPSE na křesle si nikdy nic takového nepustil max.Ozzyho a td.. Vůbec té metalové hudby ,byt jen na podkreslení, tam bylo strašně málo.To v bytě metalisty asi nezažijete.Cenzura je cenzura :-( ()

jotino

Comeback je konečne komediálny seriál, ktorý je vynikajúci, aspoň na československé pomery. Seriálové hlášky sú často geniálne a postava Ozzáka sa stala prakticky legendárnou. Podla mňa originálne a zábavné, videl som všetky série(aj keď sú len dve) a proste odporúčam celej rodine. Nechápem neúspechu na slovenskej komerčnej televízií. Môj osobný názor -sitcom číslo jedna. ()

Zakarija

Jediný sitcom, na který jsem se dívala pravidelně a u kterého jsem se i pravidelně smála nebo alespoň usmívala. Ne všechny díly jsou si rovnaké, ale u nás nemá konkurenci. U mě nemá konkurenci. Martin Dejdar je jako Ozzák perfektní. Nej díl "Zdravý a nemocný". "Mouka teče do lednice jedině v Plzni":). ()

Tomasek.

Ehm , tento seriál , viděl jsem asi 1o dílů , a zasmál jsem se asi jen 2x . Ostatní byly jen úšklebky. Herecké výkony tam jsou , ale že by tady byly nějaké zvláštně dobré vtipy , žádné jsem nenašel proto dávám 35%. ()

iribis odpad!

Seriál, který ze svých diváků dělá absolutní tupce. Trapný seriál - pokud se to tak dá vůbec nazvat a nepochopím, že se k tomu propůjčili ti herci - odpad ()

Baži

Po dvou epizodách jsem dal odpad, nicméně po dalších asi deseti, které jsem neplánovaně shlédl s mým bratrem, který se na týden opět stal starým mládencem, měním na dvě hvězdičky, neboť jsem se opravdu dokázal do toho nesmyslu ponořit. Je to stupidita, ale ne nekoukatelná. Těm postavám nemůžete ten jejich charakter - pokud jste nehulili - věřit. Jinak, pan Dejdar by zasloužil dostat pořádnou roli v pěkném českém filmu. ()

Keledaia odpad!

Nechápu, jak se na to někdo může dívat. Úplná ztráta času. Degradace slušných českých herců na partu dementů prožívajících nezajímavé a bezduché situace. I když je fakt, že v ČR se nedá vyššímu hodnocení divit, haha. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý