poster

Comeback (TV seriál)

Komedie

Česko, 2008 - 2011, 22 h 38 min (Minutáž: 51x25 min)

Hrají:

Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová, Martin Dejdar, Dana Batulková, Matouš Ruml, Marie Doležalová, Simona Babčáková, Jakub Žáček, Karel Gott, Helena Vondráčková, Jiří Maria Sieber, Stanislav Hložek, Norbert Lichý, Marek Vašut, Tomáš Hanák, Tomáš Baldýnský, Jitka Sedláčková, Vlastimil Harapes, Monika Žáková, Zuzana Bydžovská, Věra Kubánková, Olga Schmidtová, Luboš Veselý, Lukáš Jůza, Jakub Gottwald, Pavla Tomicová, Václav Neužil ml., Jana Břežková, Jan Cina, Roman Mrázik, Jitka Smutná, Jiří Hána, Jana Plodková, Naděžda Prchalová-Vicenová, Josef Zyka, Eva Nosálková-Leinweberová, Josef Polášek, Lucie Borhyová, Andrea Černá, Jan Szymik, Eduard Jenický, Jan Vlas, Jana Holcová, Karel Zima, Josef Vrána, Miroslav Večerka, Lenka Loubalová, Jiří Bábek, Marcela Nohýnková, David Máj, Mariana Prachařová, Leoš Noha, Roman Štabrňák, Kamil Švejda, Martin Matejka, Štěpán Škorpil, Marcela Holubcová, Malvína Pachlová, Michal Wondreys, Jiří Košťál, Jiří Bartoň, Lucie Hadašová, Karel Hanzálek, David Vaculík, Marek Pospíchal, Ján Zeman, Michaela Homolová, Martin Hub, Václav Skála, Jan Maršál, Marie Málková, Magdalena Zimová, Nikol Kouklová, Petr Dvořák, Marie Pochobradská, Petr Buchta, Aleš Putík, Karol Nerpas, Eva Slovíková, Jakub Košťál, Tereza Málková, Sára Fridlaenderová, Pavel Bartoň, Pavel Svatoň, Gambold Dalajn, Ladislav Smetana, Julie Válková, Klára Vajshajplová, Monika Kobrová, Milan Kolek, Václav Kunc, Marek Vojtěch, Martin Drizi, Michal Otčenáš, Pavol Smolárik, Andrey Chornyy, Ali Morovin, Zdeněk Knedla, Vladimír Hrbek, Ludmila Mecerodová, Jindřich Bonaventura, Jan Dvořák, Adam Halaš, Tomáš Tomsa Legierski, Zdeněk Charvát, Jan Mareš, Petr Smeták, Miroslav Svoboda, Pavel Tesař, Fabrice Biundo, Helena Kateřina Fialová, Irena Mertová, Klára Melíšková, Petr Dvořák
(další profese)

Zajímavosti k TV seriálu (85)

 • - Obrázek, který Saša (Marie Doležalová) nakreslí na stěnu v restauraci U Jezevce v epizodě Berňák (2009), můžeme vidět i v epizodě Změna je pivo (2010). Obrázek je jenom rozmazaný, aby nebylo poznat, co znázorňuje. (ELBobes)

 • - Ozzákovo křeslo vyrábí Nábytek Pospíchal pod názvem Dorina. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - V 16. díle 2. série s názvem "Holter" si Tomáš (Tomáš Matonoha) na papírek svých denních aktivit zapíše: "Cesta do práce tramvají - mírný stres". V mnoha minulých dílech je však jasně řečeno, že obchod U Dvou Akordů se nachází ve stejné ulici jako byt Pacovských. (NiWi)

 • - Ve 22. díle 1. série s názvem "Koprovka" se porotce v soutěži Když hvězdy vaří Hubert Esl ptá Tomáše (Tomáš Matonoha), zda se neučil u Escoffiera. Uznávaný odborník na gastronomii Auguste Escoffier zemřel už v roce 1935. (NiWi)

 • - Ve 19. díle 2. série "Francouzská restaurace" se Ozzák (Martin Dejdar) dívá s Lexou (Matouš Ruml) na film Ptáci (1963). (ELBobes)

 • - V 16. epizodě 1. série "Heavy Christmas" je zmínka o hurikánu Dalibor, který zasáhl účastníky soutěže Miss Mokré tričko. Jedná se o narážku na zpěváka Dalibora Jandu, jehož jedna píseň má název "Hurikán". (ELBobes)

 • - Řada vtípků na adresu Bruntálu, jež se objevila 34. dílu "Zlatá ledvina", se některých místních obyvatel dotkla. Tehdejší místostarosta Petr Rys vyzval herce Tomáše Matonohu (Tomáš), Martina Dejdara (Ozzák) a scénáristu Tomáše Baldýnského, aby se přijeli do Bruntálu podívat a zúčastnili se místního běžeckého závodu Silážní střela. (Šéfik)

 • - Klára Melíšková, jež v 47. díle "Strakonický bubák" ztvárnila redaktorku Mirku Vostrou, není uvedena v titulkách. (Šéfik)

 • - Kniha, kterou si Saša (Marie Doležalová) čte ve 4. epizodě 2. série "Zlatá ledvina", se jmenuje "Síla vůle" a je od spisovatelky Barbary Taylorové. (ELBobes)

 • - V první sérii se všechny hlavní postavy objevily ve všech epizodách kromě Simony (Simona Babčáková). Ta se neobjevila v dílech: 3, 7, 11 a 21. V druhé sérii chybí jen Marcelka (Dana Batulková) a to v epizodě 8. (ELBobes)

 • - Když ve 3. díle 1. série "Souboj titánů" zákazník shání nové CD Chinaski, Marcelka (Dana Batulková) vezme z přihrádky album "1. Signální", které je z roku 1999, což je 9 let před natáčením seriálu. (ELBobes)

 • - Když se v 18. díle 1. série "CzechSteh" ptá Tomáš (Tomáš Matonoha), jestli Hip Hop Kemp je televizní pořad, jak se v něm hraje košanda. Myslí tím dětský zábavný pořad Hip Hap Hop (od r. 1992), vysílaný v 90. letech, kde jedna z disciplín byla právě košanda. (ELBobes)

 • - V 18. díle 1. série "CzechSteh" zmíněný CzechTek byl největším festivalem freetekno scény v České republice i ve střední Evropě. Konal se většinou nelegálně, jednou ročně, mezi léty 1994 - 2006. (ELBobes)

 • - V obchodě u Dvou Akordů je pořád vidět u dveří propagační plakát The Best Damn Tour od Avril Lavigne. (GreatestFan)

 • - Prostřednictvím internetu spolupracovali na přípravě sitcomu i diváci – do akce "Lexa hledá holku" se například přihlásilo 1 700 dívek ochotných se s tímto podivným hochem blíže seznámit. (mikinhoo)

 • - V epizodě "Pravidla rodinného provozu" hraje Martin Dejdar dvojroli. Kromě postavy Ozzáka je také postavou Daniela Hrachovského, který hraje dvojníka seriálovému Ozzákovi v pořadu Boží mlýny. (MTHRFCKR)

 • - V plánu bylo natočit epizodu, ve které Tomáš (Tomáš Matonoha) koupí zchátralé letadlo a všichni ztroskotají na ostrově. Když si ale producenti sestavili rozpočet, nápad okamžitě zamítli. (TuristikaJi)

 • - V jakékoliv epizodě ve scénách v obchodě "U dvou akordů" je možné vidět leták kapely Queen. (legenda)

 • - V epizodě "Jmenuje se Dagmar!" si Tomáš Pacovský (Tomáš Matonoha) založil internetové bankovnictví na stránkách www.nasebanka.cz. Tato URL adresa vás přesměruje na web comeback.nova.cz. Pokud zadáte jen nasebanka.cz, budete přesměrováni na web tv.nova.cz (Cheeker)

 • - Ozzák (Martin Dejdar) má na dveřích od pokoje napsané "Death metal is not dead", jeho ooblíbená kapela Black Sabbath je ale black metalová. (JasonIX)

<< předchozí 1 2 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace