VOD (1)

Archeolog David se jednoho dne dozví, že jeho otec záhadně zmizel při potápění v Benátkách. Vydá se spolu se svojí snoubenkou Laurou na místo a pátrá po něm. Stopa ho vede až k ztracenému pokladu Medicejských, ukrytému v katakombách. Na ten si dělá zálusk tajemný Ital Clemenza. David postupně zjišťuje, že Clemenza vypustil do benátských kanálů lidožravé žraloky, aby zabránil ostatním najít poklad. David a Laura jsou nyní ve smrtelném nebezpečí a budou muset čelit nejen Clemenzovi, ale i lačným žralokům... (oficiální text distributora)

Elleannie

Všechny Baldwiny mám jako herce ráda, i když spíše ve starších filmech, ale na Stephena jsem si nikdy nezvykla.. Podle mě umí občas zahrát syčáky, ale když má být smutný, překvapený nebo má něčeho litovat, tak mu to prostě nevěřím. Tedy především kvůli němu dávám tak malé hodnocení, pž záběry z Benátek byly příjemné a žralok taky nebyl špatný, ale bohužel, on mi pokazil skoro celý film.. ()

Gerret

Vydržel jsem se na to dívat do konce, takže tak moc tragicky bych to neviděl. To ovšem nic nemění na tom, že to celé je jen podprůměrná podívaná. Celý příběh je už vlasně v základu postavený na nudné zápletce. Ve zkratce: Syn jede hledat do Benátek pohřešovaného otce a při tom najde ztracený poklad, kvůli němu se zaplete i s místní mafií a do toho jsou ještě přimíchaní žraloci. Ani jsem nečekal, že to dopadne lépe. Sledoval jsem to jen z toho důvodu, že nic lepšího prostě v televizi nebylo. Příští týden na barrandově bude pro změnu film Nebezpečný žralok: http://www.csfd.cz/film/296283-swamp-shark/, ten už asi raději vynechám :). Hodnocení 40%. ()

SOLOM.

Společnost Nu Image po třech letech obnovila spolupráci s režisérem Lernerem a po takových „skvostech“ jako jsou Raging Sharks a Shark Zone natočili další žraločí „pecku“. Tentokrát se s nimi vydáme do nádherných Benátek, které ročně navštíví tisíce turistů kvůli různým památkám, nebo jen kvůli romantické plavbě v gondole. My si však jejich krásu užijeme jen okrajově z několika záběrů, které patří k tomu nejlepšímu, co je zde k vidění. Celý film se však ubírá úplně jiným směrem, než aby nám dělal průvodce po městě. Spíše než čistokrevný horor bych to viděl na dobrodružnou akční céčkovou podívanou, kdy se na naše zubaté kamarády podíváme jen v několika scénách z různých dokumentů (a to ještě mnohokrát opakovaných) a několik počítačově (digitálně) upravených záběrů. Co na tom, že většina z nich je natočených v moři a kanály jsou tam jen uměle dosazeny, hlavně když se publikum pobaví. Odstavení žraloků na druhou kolej se mi ani za mák nelíbilo, ale všechno zachránilo alespoň několik akčnějších scén, kdy jsem nevěděl, zda se mám smát, nebo brečet. Špekatý Baldwin nám už toho však nemá moc co nabídnout... ()

coco.brice

jednu hvezdicku za to,ze nekoho muze napadnout takova kokotina..bud meli prestat hulit a jestli nehulej,tak by meli tvurci secsakramentsky rychle zacit..ale na druhou stranu uz jen ten nazev me rozesmal a to je dobry ne?skoda,dal bych vic hvezdicek kdyby si nejaky zralok poradne podal ubohe benatcany a turisty-]] ()

Tommassi3 odpad!

"Našel jsem poklad Medicejských !!" Byť už jen samotný název sliboval zábavnou snad i (sebe)parodii subžánru ekohorůrků, producent, co by se rád nazýval režisérem, Danny Lerner s kámošem a škrábalem Weldonem nakonec servíruje pouze řemeslně naprosto příšerný žánrový i formální hybrid, kde divákovi činí zdaleka nejmenší utrpení pozorování nejmladšího z Baldwinů, jak jsou si ti kluci vlastně všichni hrozně podobní.. ()

• Že se nejedná o skutečnou loď, nýbrž o maketu s koly, kterou kameraman záměrně zachycuje jen do horní poloviny, si je možno všimnout během Lauřina (Vanessa Johansson) únosu skupinou mafiánů v lodních docích. (Conspi)
  • V jednom okamžiku je Laura (Vanessa Johansson) připoutaná želízky, v dalším jen pouhým provazem. (Conspi)
  • Během prvního útoku na Davida Frankse (Stephena Baldwina) je jasně vidět jeho ukousnutou nohu, která se mu v zápětí - v dalším záběru - navrací na původní místo. (Conspi)