Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Cordell

Cordell (hodnocení, recenze)

Lares4

v EU ano, ja myslim v Jizni Americe, zkousel jsem jim to tam rikat schvalne Aqua s Q a nechapali moc hned. Tam se to rika jinak s G a neco jako lehce E tj jako bys chtel rict "Egua"

a v prekladaci tez po zadani Agua = voda. Zadani Aqua ze Spanelstiny to ukaze nic zas Aqua.

na příspěvěk reagoval Lares4

Adasin

Adasin (hodnocení, recenze)

Ratemus

Storm jako Bouře byla jenom v prvních X-Menech myslím... :-D Ono tam toho bylo víc, ten dabing je nezapomenutelný :-D. U překladů jsem si vzpomněla ještě na prvního Iron Mana ;-).

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Lares4

No jako já si na to zvykl ale stejně někdy ty názvy postav jsou skutečně stupidní... třeba Zelená Lucerna...no ale Myman man je taky ukázkový příklad tuposti

na příspěvěk reagoval Sigebert

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Cordell

Navíc Aqua je správný Britský tvar . Že ve Španělštině by nerozuměly Aqua je blbost jezdím do Španělska 18 let a nemám problém. Aqua snad rozumí každý a pokud ne tak Water.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Cordell

Lares4

Lares4 (hodnocení, recenze)

Cordell

Co je to za blbost Aqua je voda. Používá se v hlavně v Britské Angličtině. V Americké spíše water. Ale obojí je správně.

Cordell

Cordell (hodnocení, recenze)

Vedel by nekdo vysvetlit, proc se pouziva vsude jako voda slovicko AQUA tj s Q kdyz Aqua neznamena primo voda?

Nikdo tomu nerozumi, pokud chcete vodu, musite rict ve Spanelstine Agua s G.

Proto toto me porad mate. Docetl jsem se sice ze to pochazi z latinskeho Aqua, ale to mi prilis na pouzivanost toho slovicka neodpovedelo. Stejne jako to lze nalezt na nekterych napojich u nas.

na příspěvěk reagoval Lares4, Lares4

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jsou, to já říkám že má Hrdymyman man slovní zásobu Tarzana protože se neumi vyjadřovat a pořád mluví stejně...tak to použil ale akorát při své nekonečné tuposti si myslí že když použije věty z filmu že to přidá na jeho slovní zásobě...ach jo kde se ta demence v lidech bere

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

Nevím zda mám dost vyvinuté mozkové buňky aby mě to vůbec zajímalo...ale čekám kdy přijde jeho Alter schizofrenní ego a napíše mu jak je jeho komentář krásný a úžasný a Myman...vsadím se že tam píše hovna o tom jak je to Snydera..

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

On fakt přepsal dialogy z filmů a pokládá to za svou slovní zásobu? Jeeee to je fakt kretén...

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

hrdygay

My ti věříme, že jsi to věděl, ale recenze není o tom, že se slovní zásobou Tarzana (jako to sám pojmenováváš) přepíšeš jednotlivé dialogy z filmu :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

hrdygay

hrdygay (hodnocení, recenze)

moj komentar za 32 riadkov so slovnou zasobou tarzana k filmu, co podla uzivatela dragon94 nie je recenzia, mam ho aj v mojich komentaroch:

NAJLEPSI FILM ROKU 2018, DCEU nikdy nesklame, wan to skvele natocil, inspiroval som bohom snyderom, snyder mu dal zopar rad ako ho natocit epicky, aby zapadol do DCEU, od DCEU dostanem vzdy to, co ocakavam, paradny film s brutalnym navalom emocii, so skvostnou akciu, s vizualnymi orgiami, vynikajucim sountrackam, so skvelymi dc postavami, ci su dobri alebo zaporaci, chvalim aquamana (jason momoa), meru (amber heard), black mantu (yahya abdul-mateen II), orma (patrick wilson), atlannu (nicole kidman), vulka (willem dafoe), thomasa curryho (temuera morrison), nereusa (dolph lundgren), aquaman bol cool potetovany typek v rifliach, ktory zanevrel na atlantidanov, po tom, co mu zabili matku,orm bol paradny zaporak so spravnou motivaciou, suchozemci znecistovali oceany, pri znecistovani umieral zivot v oceanoch, tak im orm chcel vyhlasit vojnu, nenavidel a vinil svojho brata aquamana zo smrti ich matky, black manta bol tiez zaporak so spravnou motivaciou, aquaman nechal umriet jeho otca v ponorke, tak sa mu chcel pomstit, mera bola brutalne pekna zenska v zelenom kostyme s cervenymi vlasmi, ktora ovladala vodu, aj nakopala zloduchom zadky, s aquamanom mali paradnu chemiu, niektore ich sceny, ktore pramenili z merinych nevedomosti o suchozemcoch boli vtipne, atlanna bola obetava matka, za kazdu cenu chcela ochranit svojho syna aquamana a svojho priatela thomasa curryho, podmorsky svet plny morskych tvorov bol paradny, jednoducho vizualne orgie, mnozstvo vizualnych scen malo aj snyderov rukopis, napriklad scena s priserami trench, ked pred nimi aquaman s merou skocili z lode do oceana, alebo pri prvom ormovom utoku na suchozemcov, mera zachranila aquamanovho otca, neskor sa pozerali na znicene mesto, akcne sceny boli genialne, najma na sicilii, ked mera zmlatila zopar black mantovych vojakov a neskor pred nimi utekala po strechach, pri tom boli aj lahodne spomalovacky, som striekal, ze je to snyder, podobne aj na zaciatku filmu atlanna nakopala zadky nepriatelom, taktiez aj suboje aquaman vs orm alebo aquaman vs black manta boli paradne, zaver bol epicky, ako vzdy pri DCEU, zase som brecal pri emotivnych scenach SPOILER: v zemskom jadre, kde bol trojzubec, sa prvykrat stretli aquaman s atlannou, dojata atlanna povedala: "arthur", aquaman: "mami" a objali sa, neskor atlanna vravela: "musis mi odpustit, odpust mi to vsetko, prosim", aquaman na to: "skoncila si tu kvoli mne", atlanna: "nebolo to kvoli tebe, nic z toho nie je tvoja vina, vybrala som si sama, odisla som, aby ta zachranila a aby zachranila tatu, povedz mi, povedz, ako sa mu vedie", aquaman odpovedal: "stale chodi na koniec mola, kazde rano, kazdy den a caka na teba" KONIEC SPOILERU, SPOILER: pri zaverecnej bitke aquaman porazil svojho brata orma, orm chcel aby ho zabil, prisla ich matka a kricala: " nie, zabijania uz bolo dost", orm prekvapene a dojato: "matka", atlanna: "o, moj syn", objali sa a orm vravel: "nerozumiem tomu, mali sme ta", atlanna: "ja viem, arthur ma zachranil", orm sa spytal: "si s nim?", atlanna: "ano, ste obaja moje deti a mam vas moc rada, ale ty si podlahol omylu, tvoj otec ta ucil, ze su dva svety, ale mylil sa, zem a more su jedno" KONIEC SPOILERU, v DCEU sa da vzdy spolahnut aj na vynikajuci soundtrack so zimmerovskymi prvkami, amber heard je strasna jebacka, cervene vlasy jej paradne sekli, uz sa tesim na dalsi DCEU film shazam 10/10

na příspěvěk reagoval woodsman

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama