Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

dosty43

dosty43 (hodnocení, recenze)

Aquaman má na svém kontě už 482.8 milionů dolarů.

China $232.8M
US/Canada $72.1M
Brazil $17.1M
Mexico $16.1M
Russia $12.8M
UK $12.6M
Indonesia $11.7M
Korea $9.9M
Taiwan $8.8M
Philippines $8.3M
India $7.2M
Malaysia $6.6M
Thailand $6.4M
France $6.2M
GLOBAL $482.8M

na příspěvěk reagoval Ratemus, hrdygay

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Kincl

Utržilo...dnes odpoledne budou aktualizována čísla. Mrkni na boxoffice přímo nebo večer bude přímo novinka boxoffice na fandimefilmu.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Sigebert

Tím bych se nebyl tak jistý, protože i tam působí DC retardéři. 

Na Shazama se zatím moc netěším, první trailer mě moc nezaujal. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Jaká ironie :D

A pokud ti ten příspěvek zněl jako něco takového... nu, já to tak rozhodně nemyslel, ale na internetu je někdy význam slov těžké pochopit.

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

No tak já teda nevím, jestli jsi idiot, nebo si po sobě ty příspěvky nečteš. On už sám o sobě vyzněl jako poroučení a ukazování. Mír přijímám, ale radši si po sobě všechno čti než něco pošle, protože už jen malá chybky v zacházení může způsobit zbytečné problémy.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

To není obhajoba, to je pouze povzdechnutí si nad tím, proč na internetu každý druhý člověk musí hned začít útočit ad hominem, když s někým nesouhlasí. Šlo by to i inteligentněji a civilněji, že jo? :)

A jestli myslíš tím debilním šónenem jako celej žánr, tak já proti žánru nic nemám (to spíše třeba Ratemus, kterého zřejmě v žánru nic nebaví), jen je můj názor že třeba SAO je spíše průměr. Ale pokud tě baví, tak tě baví, a všiml sis, že bych tě někde začal kvůli tomu osobně urážet? 

Tak můžeme být zase v klidu, ok? :)) Mír.

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Osobní urážky si nechej pro sebe nebo pro ty DC degeneráty, když už se nedokážeš ovládnout.

A pokud chceš něco přisprostlého, ale sakra vtipného, zkus tohle. Třeba tě to pobaví jako mě :)

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

Jinak já bych si teda pustil Smrtonosnou Past, to je pravej Vánoční film, Bruce Willis ví jak zabavit.

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Ta Teorie Velký břečky nebo jak se to jmenuje, to se nedá sledovat vážně tuhle rádoby veselohru nikdy v životě. Žádná pořádná sranda, samý vyšumělý fráze, otřesný dialogy, příšerný a serou to do programu jěště. To si radči pustím zpětně třeba Zamilovanýho profesora nebo Policajta z Beverly Hills s E. Murphym, kterej má smysl pro srandu, daleko výživnější. Ohledně těch vývarů se podívej tady- https://www.youtube.com/watch?v=OZhQtrI0zAI

Poslouchej na čase 2.57 - zasypeš to kukurmou a nasekáš merunky

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

To je jak když se dvě děti hádají o to kdo z nich bude mít hračku. Ale dá se rozpůlit, to je asi nenapadlo.

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama