Kriminálka Staré Město

• Slovensko Kriminálka Staré Mesto
TV spot 5
Slovensko / Česko, (2010–2013), 12 h 19 min (Minutáž: 52–59 min)

Zuzana Fialová, Matěj Hádek, Milan Lasica, Emília Vášáryová, Tibor Babarcai, Peter Šimun, Marián Slovák, Boris Farkaš, Táňa Pauhofová, Alexander Bárta (více)

Série(2) / Epizody(13)

Nový česko-slovenský kriminální seriál České televize, Slovenské televize a společnosti Trigon, zasazený do každodenní reality životem kypícího bratislavského Starého Města. Ale tak jako je současný zločin mezinárodní, tak i naše příběhy se budou odehrávat v širším, česko-slovenském prostoru. Svoji úlohu v seriálu hraje především pestrobarevný vzorek typických obyvatel malebné bratislavské čtvrti, lidí se svými rozmanitými, často smutnými osudy. Nejen drobné krádeže, ale i vraždy z vášně, či skandální aféry s mezinárodním dosahem stojí v centru tohoto poutavého vyprávění, plného napětí, zajímavých psychologických postřehů i nadlehčeného humoru. (Česká televize)

wooloong

Vydržela jsem do konce jednoho dílu a měla jsem dost. Víc už bych nedala. Dívat se na hlavní hrdinku, která se celou dobu tváří jako by jí ulítly včely, zkyslo mlíko a někdo jí nalepil žvejkačku na židli současně, to mi nevynahradí sebelepší detektivní zápletka (která se ovšem beztak nekonala). Vlastně jsem se nachytala při tom, že jsem vůbec nesledovala děj, ale úporně pozorovala Zuzanu Fialovou a doufala, že se ta buchta přestane aspoň na chvilinku tvářit načuřeně a na zlomek sekundy nahodí aspoň náznak úsměvu. Marně. ()

Monicina

Dej a zápletky sú taký priemer, ale nesedí mi Fialová. Mám ju rada ako divadelnú herečku, ale tu pôsobí dosť nevierohodne a umelo. ()