Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

Musak

Jedna hvezdička za scenu s toboganem jinak smesice nejvetsich filmovych klišé...to ze kdyz týpek rozbijí sklo a ma tam prsty mu vubec nevadi a kdyz holcina na konci bodá kusem flasky do zapornaka tak si probodava ruku ji taky nejak netrapi...o naprosto stupidních dialozích se zminovat vubec nebudu Nejlepší herecký výkon by vyhrala tak leda flaška Magnesie:) ()

Lucasion

Zaprvé absolutně nechápu nálepku nejhorší film. Bazén je, když už nic jiného tak vcelku povedený horor a průměrný film. Uznávám, že spousta věcí je nedovedeno do konce, ale na druhou stranu se film může pyšnit několika dobrými nápady. Zaprvé je to samozřejmě Praha a Liberecký Babylon. Prostřihy na Karlův most, Staromák a další je prostě hezké zpestření. Navíc herecky si stěžovat taky nemůžu. Kromě Rybové tu je i James McAvoy. Po vcelku dlouhém úvodu do "bazénu" se konečně ocitáme v jednom komplexu plném vody, opilých teenagerů a jednoho blázna v černém obleku s mačetou. Ano, film se nevyhne předvídaným scénám a nelogickému chování některých postav. I kdybych řekl, že se jedná o česko-německou verzi Vřískotu (1996), nebyl bych daleko od pravdy. Zároveň bych si trošku lhal do kapsy. Hra na vraha vůbec nefunguje. Kdo se skrývá pod gumovou lebkou, mě napadlo nedlouho po té, co se až v polovině filmu začne vytvářet ona tísnivá atmosféra. Bazén mě bavil a má dobrých pár chvil (větrací šachta a Linda Rybová v tobogánu). Krom nedotaženého scénáře se tedy, ale film pro mě může trošku pyšnit nálepkou kultovní. Mě tyhle teen-slashery docela baví a tenhle film není vůbec špatný. (55 %) ()

jojinecko odpad!

Haha, myslel som si, že idem pozerat Swimming pool od Ozona a moc som sa tešil..."trošku" som sa splietol a vzhliadol som tento MEGASHIT rovnakého mena...Sú tri možnosti ohladom scenáristu aj režiséra: buď je to neskúsený nováčik, ktorý okopíroval už sto krát videné a mierne povedané,nevyšlo to. Po druhé- je to brutal recesista. Po tretie- je to idiot a tento film bol myslený seriózne a vážne...Zoberte to najhoršie s teen vyvraždovaciek,desatkrát zderivujte, odmocnite a výsledok je tento paskvil. Túto sračku nezachráni ani pár podarených, nechcene vtipných "vraždiacich" scén, zvyšok sa nedá opísat slušnými slovami...K tomu som film videl s hrozným dabingom...Ak ste kinematogafický masochisti, tak potom vrele odporúcam túto delikatesku...Aj ked v rámci recesie mám chuť dat pár hviezdiciek,objektívne iné hodnotenie ako ODPAD neprichádza do úvahy! ()

zdenur odpad!

Nepopsatelné. Bazén obsahuje všechna trapná klišé ze všech zákoutí těch nejtrapnějších hororových snímků. Od partičky vysokoškoláků, přes "Gregu, tohle vážně není směšný!" až po fenomenální bafiky baf na závěr. Nepomůže ani těch pět minut s vyděšenou Geislerovou, i když ty bych hodnotil maximem. S brokovnicí vypadá ubercool!! ()

kaylin

To, že se to chtělo podobat „Vřískotu“ je tak nějak celkem jasné. To, že „Bazén“ neuspěl, je snad ještě jasnější. Přesto jsem si myslel, že tenhle snímek bude mnohem větší kravina, ale ta levná produkce, kterou to očividně mělo, se prostě snažila, alespoň trochu to tam vidět je, a tak nechci snímek odsoudit k odpadu, i když tím scénářem by si to plně zasloužil. Alespoň těch pár bodů mu dát musím. Minimálně za zabití Geislerové. ()

• Poté, co je Sára (Kristen Miller) vrahem bodnuta do nohy, plazí se, aby mu utekla. Později, kdy vraha podpálí, jde po schodech a dokonce běží, pričemž noha vypadá v pořádku. (Sufferer)
  • Přestože příběh filmu je zasazen do Prahy, interiéry bazénu se točili v Liberckém aquaparku a exteriéry v Příbrami. (x_silver)
  • Ve scéně, kdy vyjde Svenja (Linda Rybová) z bazénu a jde k tobogánu, má mokré vlasy. Při následné jízdě je má ale suché. (Sufferer)