Bazén

Bazén

Horor / Thriller

Německo, 2001, 89 min

• lubospoti

Tenhle horor ( i když toto označení je poněkud nadnesené) se příliš nepovedl. Hororové pasáže působí velice lacině. Herecké výkony takové neosobní, člověk by až řekl německy chladné. Jediné co v tomto filmu stojí za zmínku je to, že se zde objevila česká herečka Linda Rybová (a za zmínku to stojí ne kvůli jejímu hereckému umu, ale spíš jako perlička pro českého diváka).(27.11.2013)

• emo

Prekvapivo to nebola až taká katastrofa ako som čakal. Celkom slušná vyvražďovačka ktorej najväčším negatívom je situovanie v Prahe(a tým dôveryhodnosť celého filmu)a asi najhorší herecký výkon aký som videl=Geislerovej som normálne želal smrť za to ako sa tam opičí! Tak topornú herečku treba pohľadať...(17.9.2004)

• Hadža

No viděl jsem i větší kraviny!!!Ty dvě hvězdičky jsou za tu jízdu tobogánem přímo na mačetu,a že jsem konečne viděl Liberecké vodní centrum,jelikož jsem tam ješte nebyl!Děj je stejný jako u desítek podobných filmu, pokud vám nevadili ,tak by vám neměl vadit ani tento!Parta mladých lidi po maturitě(i když dělali všichni maturitu asi po třicítce!) se jde bavit a objevi se vrah!Jediné co je snad trochu jiné je jen prostředí bazénu!Kdyby do hlavni role alepon obsadili atraktivní herečku,tak bych přihodil ještě jednu!!!(28.2.2006)

• WolfR

Bazén, je horor, u kterého jsem se nebál ani minutu! Film se inspiroval hororem Vřískot a jde to vidět. Vraždí chlápek v černém, s gumovou maskou lebky a s mačetou. Ovšem celé to nepůsobí ani z poloviny tak dobře, jako Vřískot. Děj se odehrává v České republice. Čerství maturanti, si začnou užívat na své, tajné party v jednom Českém, krytém, bazénovém komplexu. Ale na místě je začíná vraždit neznámý, již zmiňovaný vrah. Utéci, ovšem nemohou, protože celý komplex vrah zabezpečil a úplně uzavřel. Klasická vyvražďovačka bez jakéhokoli nápadu, atmosféry nebo snad napětí. Jednotlivé vraždy jsou nudné a směšné (tedy až na jednu). Navíc scénář se pokoušel na konci filmu filozofovat a to už ten film úplně potopilo. Jediné, co je na tom filmu zajímavé, jsou jedna ukázková prsa. Prostě film se špatnými herci, který z vás ihned vyšumí. 1 hvězdu dávám za to, že v komplexu ve, kterém se vraždilo, jsem před pár lety byl. Ale film si na nic nehraje, je to prostě oddechová jednorázovka, takže nakonec dávám, 2 hvězdy.(27.9.2010)

• Adman

Hrůza hrůz! Německý film je prostě scheisse. Příběh postrádá hlavu a patu. Celé to je o tom, že se partička mladých lidí, snaží "užívat si života". Po úspěšně složené maturitě se rozhodnou, že se vydají to pořádně oslavit do nedalekého Aquaparku (Babylon Liberec). Pořád z nich čiší doslova dětská najivita. Nakonec se jedno dítě z nich rozhodne, že všechny holky jsou krávy, že mu hrozně ubližujou a ostatní klucí držej s nima, a tak se převlíkne do černého oblečku s bílou maskou lebky a s pořádně velikou a asi dost nabroušenou mačetou začnou jatka. Prostě kamarádi nekamrádi, náš vrah začne všechny s absolutně chladnou hlavou mordovat mačetou. Po všechn stránkách odbytý film. Rádoby pokus o horor / thriller. Nedopočučuju, zkazíte si chuť na film.(24.7.2007)

• - Ve scéně, kdy jde Frank (John Hopkins) poprvé vraždit, nasedá do stříbrného auta značky Toyota, v jehož odraze je možné spatřit odraz kamery. (Pepy)

• - Ve scéně, kdy se před školou absolventi domlouvají na noční illegální párty, je v záběru dívka, která si zapaluje cigaretu. Avšak ihned po střihu si tu samou cigaretu zapaluje znovu. (x_silver)

• - Spoiler: Ve scéně, kdy 2 dívky a 2 chlapci lezou do větrací šachty, posledního zabije vrah zespoda nožem. Ostatní poté začnou lézt nazpátek, přestože je tunel dost malý na to, aby se obrátili a navíc přešli přes mrtvého. (Pepy)