poster

Bazén

 • Německo

  Swimming Pool - Der Tod feiert mit

 • Slovensko

  Bazén

Horor / Thriller

Německo, 2001, 89 min

 • WolfR
  **

  Bazén, je horor, u kterého jsem se nebál ani minutu! Film se inspiroval hororem Vřískot a jde to vidět. Vraždí chlápek v černém, s gumovou maskou lebky a s mačetou. Ovšem celé to nepůsobí ani z poloviny tak dobře, jako Vřískot. Děj se odehrává v České republice. Čerství maturanti, si začnou užívat na své, tajné party v jednom Českém, krytém, bazénovém komplexu. Ale na místě je začíná vraždit neznámý, již zmiňovaný vrah. Utéci, ovšem nemohou, protože celý komplex vrah zabezpečil a úplně uzavřel. Klasická vyvražďovačka bez jakéhokoli nápadu, atmosféry nebo snad napětí. Jednotlivé vraždy jsou nudné a směšné (tedy až na jednu). Navíc scénář se pokoušel na konci filmu filozofovat a to už ten film úplně potopilo. Jediné, co je na tom filmu zajímavé, jsou jedna ukázková prsa. Prostě film se špatnými herci, který z vás ihned vyšumí. 1 hvězdu dávám za to, že v komplexu ve, kterém se vraždilo, jsem před pár lety byl. Ale film si na nic nehraje, je to prostě oddechová jednorázovka, takže nakonec dávám, 2 hvězdy.(27.9.2010)

 • Asia_Power
  *

  Ti studenti byli vážně chytří...to že vrahounem bude jeden z nich člověku dojde asi pět vteřin po prvním mordu a kdo by to tak mohl být člověku dojde o celých deset vteřin později. Až tak tajemný film to je. Zabiják má rachitické tělo zahalené černým outfitem a jako bonus masku Smrťáka která vypadá jako vystřižená ze čtvrtky o výtvarce. Dále má pořádné nádobíčko s kterým přefikne třebas Lindu Rybovou a pak se doslova urve ze řetězu a píchá a bodá každou a každého komu se postaví...do cesty. Mezi vším pícháním sledujeme milostnou zábleptku kde ona miluje jeho, on ji, ale šukal i s jinou, která s ním chce šukat dál, ale zároveň má ráda i ji. Tak si dejte trojku hovada !!! Nechat vrahouna aby do samiček či samečků mohl bodat svou čepel se potenciální objekty zájmu brání a tak je vrahoun čím dál nasranější a bodá je násilím až krev cáká na všechny strany jak z pičky mladé panny. Na konci se vrah odhalí a zkusí opíchat i hlavní hrdinku a jejího kluka, ale to si už dovolí dost a tak se strhne finální blitka...to byl zase jednou horor jak prase.(27.11.2015)

 • ditechi
  **

  Po druhom zhliadnutí na moje veľké prekvapenie ma film nenudil, dokonca bol aj občas napínavý (aký nezvyk). Ale od dobrého hororu to má teda riadne ďaleko. Jednak nápad nič moc a prevedenie ešte horšie. Ale ako vravím - nebolo to až tak zlé, aj keď to bolo miestami sprosté a nelogické. Takže ak sa nudíte niekedy večer ako ja, tak prosím. :-) 35%(4.1.2005)

 • Testament
  odpad!

  Děláte si ze mě legraci? Slasher mám rád, ale nemám rád, co už je po x-té znovu a znovu citovány. Jason Vorhees je bůh, o tom nemá cenu diskutovat, i když měl taky občas slabší chvilky. Ale tyhle trapné napodobeniy, to je hnus, hnus, hnus. Každému doporučuji, ať si opatří klidně všech osm dílů "Pátku třináctého", popř. "Halloween" a neztrácí čas s tímhle shitem. Docela jednoduše si dokážu představit puberťáky, co z tohoto filmu tečou blahem. Já ne.(12.7.2009)

 • Kudly4
  ****

  Bázen byl mezi prvními filmy co jsem zde hodnotil (2009). Po 3 letech vidím že za 4*. Hmm ... asi to tak i nechám. Co já si pamatuju tak tohle byla celkem dobrá vyvražďovačka, kterou jsem viděl už kdysi dááávno a při které jsem se dost bavil. Ze všeho nejvíc mi zůstala v hlavě mačeta v tobogánu. Nevzpomínám si, že by mě v dnešní době zaujal nějakej německej horor natož s českými herci a proto své staré hodnocení prostě měnit nebudu.(26.9.2012)

 • - Ve scéně, kdy jde Frank (John Hopkins) poprvé vraždit, nasedá do stříbrného auta značky Toyota, v jehož odraze je možné spatřit odraz kamery. (Pepy)

 • - Ve scéně, kdy se před školou absolventi domlouvají na noční illegální párty, je v záběru dívka, která si zapaluje cigaretu. Avšak ihned po střihu si tu samou cigaretu zapaluje znovu. (x_silver)

 • - Poté, co je Sára (Kristen Miller) vrahem bodnuta do nohy, plazí se, aby mu utekla. Později, kdy vraha podpálí, jde po schodech a dokonce běží, pričemž noha vypadá v pořádku. (Sufferer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace