Bazén

Bazén

Horor / Thriller

Německo, 2001, 89 min

• WolfR

Bazén, je horor, u kterého jsem se nebál ani minutu! Film se inspiroval hororem Vřískot a jde to vidět. Vraždí chlápek v černém, s gumovou maskou lebky a s mačetou. Ovšem celé to nepůsobí ani z poloviny tak dobře, jako Vřískot. Děj se odehrává v České republice. Čerství maturanti, si začnou užívat na své, tajné party v jednom Českém, krytém, bazénovém komplexu. Ale na místě je začíná vraždit neznámý, již zmiňovaný vrah. Utéci, ovšem nemohou, protože celý komplex vrah zabezpečil a úplně uzavřel. Klasická vyvražďovačka bez jakéhokoli nápadu, atmosféry nebo snad napětí. Jednotlivé vraždy jsou nudné a směšné (tedy až na jednu). Navíc scénář se pokoušel na konci filmu filozofovat a to už ten film úplně potopilo. Jediné, co je na tom filmu zajímavé, jsou jedna ukázková prsa. Prostě film se špatnými herci, který z vás ihned vyšumí. 1 hvězdu dávám za to, že v komplexu ve, kterém se vraždilo, jsem před pár lety byl. Ale film si na nic nehraje, je to prostě oddechová jednorázovka, takže nakonec dávám, 2 hvězdy.(27.9.2010)

• Asia_Power

Ti studenti byli vážně chytří...to že vrahounem bude jeden z nich člověku dojde asi pět vteřin po prvním mordu a kdo by to tak mohl být člověku dojde o celých deset vteřin později. Až tak tajemný film to je. Zabiják má rachitické tělo zahalené černým outfitem a jako bonus masku Smrťáka která vypadá jako vystřižená ze čtvrtky o výtvarce. Dále má pořádné nádobíčko s kterým přefikne třebas Lindu Rybovou a pak se doslova urve ze řetězu a píchá a bodá každou a každého komu se postaví...do cesty. Mezi vším pícháním sledujeme milostnou zábleptku kde ona miluje jeho, on ji, ale šukal i s jinou, která s ním chce šukat dál, ale zároveň má ráda i ji. Tak si dejte trojku hovada !!! Nechat vrahouna aby do samiček či samečků mohl bodat svou čepel se potenciální objekty zájmu brání a tak je vrahoun čím dál nasranější a bodá je násilím až krev cáká na všechny strany jak z pičky mladé panny. Na konci se vrah odhalí a zkusí opíchat i hlavní hrdinku a jejího kluka, ale to si už dovolí dost a tak se strhne finální blitka...to byl zase jednou horor jak prase.(27.11.2015)

• ditechi

Po druhom zhliadnutí na moje veľké prekvapenie ma film nenudil, dokonca bol aj občas napínavý (aký nezvyk). Ale od dobrého hororu to má teda riadne ďaleko. Jednak nápad nič moc a prevedenie ešte horšie. Ale ako vravím - nebolo to až tak zlé, aj keď to bolo miestami sprosté a nelogické. Takže ak sa nudíte niekedy večer ako ja, tak prosím. :-) 35%(4.1.2005)

• Testament

Děláte si ze mě legraci? Slasher mám rád, ale nemám rád, co už je po x-té znovu a znovu citovány. Jason Vorhees je bůh, o tom nemá cenu diskutovat, i když měl taky občas slabší chvilky. Ale tyhle trapné napodobeniy, to je hnus, hnus, hnus. Každému doporučuji, ať si opatří klidně všech osm dílů "Pátku třináctého", popř. "Halloween" a neztrácí čas s tímhle shitem. Docela jednoduše si dokážu představit puberťáky, co z tohoto filmu tečou blahem. Já ne.(12.7.2009)

Bázen byl mezi prvními filmy co jsem zde hodnotil (2009). Po 3 letech vidím že za 4*. Hmm ... asi to tak i nechám. Co já si pamatuju tak tohle byla celkem dobrá vyvražďovačka, kterou jsem viděl už kdysi dááávno a při které jsem se dost bavil. Ze všeho nejvíc mi zůstala v hlavě mačeta v tobogánu. Nevzpomínám si, že by mě v dnešní době zaujal nějakej německej horor natož s českými herci a proto své staré hodnocení prostě měnit nebudu.(26.9.2012)

• - Ve scéně, kdy jde Frank (John Hopkins) poprvé vraždit, nasedá do stříbrného auta značky Toyota, v jehož odraze je možné spatřit odraz kamery. (Pepy)

• - Ve scéně, kdy se před školou absolventi domlouvají na noční illegální párty, je v záběru dívka, která si zapaluje cigaretu. Avšak ihned po střihu si tu samou cigaretu zapaluje znovu. (x_silver)

• - Poté, co je Sára (Kristen Miller) vrahem bodnuta do nohy, plazí se, aby mu utekla. Později, kdy vraha podpálí, jde po schodech a dokonce běží, pričemž noha vypadá v pořádku. (Sufferer)