Bazén

Bazén

Horor / Thriller

Německo, 2001, 89 min

• Jello Biafra

Ťažko povedať na čo som práve myslel ked som si kedysi tento film napálil na dvd a pozrel. Maximálne ujetá chujovina plná nesympatických hercov. Jediný sympaťák tu bol tak maximálne James McAvoy ale ten vo filme povedal pár slov a zabili ho. A to odhalenie vraha je fakt na facku. Vyhýbajte sa oblúkom tejto srágore.(19.3.2011)

• dr.horrible

Najnezaujímavejší slasher ever. Dokonca ešte o triedu blbší, než Viem čo ste robili minulé leto 2, Valentine alebo Temné legendy. Stopáž je videoklipmi nasilu naťahovaná, dialógy stupídne, obete banda bohatých a pekných deciek, ktoré robia všetko preto, aby ste im tú smrť priali, a vrah spotený chudák v roláčiku. 5%, ale český dabing sa vydaril: "Kráva vyjebaná.”(10.3.2013)

• Paldini

Vzhledem k tomu, že jsem dal Long Time Dead jednu *, musím dát tomuhle odpad, protože je tenhle film ještě debilnější. Vykrádá, co se jen dalo, a tudíž je absolutně neoriginální. Obsazení třicátníků do rolí středoškoláků je už úplná zhůvěřilost. Jistě, v jiných filmech a seriálech se to děje taky, ale tam alespoň ti třicátníci vypadají na těch osmnáct, tady ne.(30.1.2005)

• Hadža

No viděl jsem i větší kraviny!!!Ty dvě hvězdičky jsou za tu jízdu tobogánem přímo na mačetu,a že jsem konečne viděl Liberecké vodní centrum,jelikož jsem tam ješte nebyl!Děj je stejný jako u desítek podobných filmu, pokud vám nevadili ,tak by vám neměl vadit ani tento!Parta mladých lidi po maturitě(i když dělali všichni maturitu asi po třicítce!) se jde bavit a objevi se vrah!Jediné co je snad trochu jiné je jen prostředí bazénu!Kdyby do hlavni role alepon obsadili atraktivní herečku,tak bych přihodil ještě jednu!!!(28.2.2006)

• Spock

Někdy si po sledování filmu říkám, že jsem mohl tu dobu jeho trvání strávit nějakým jiným způsobem než jen nevěřícně kroutit před obrazovkou. Tento film je toho klasickým příkladem. „Herci a herecké výkony“ na úrovní napětím prošpikovaná atmosféra a nesmíme zapomenout a skvělé klišé, v podobě typizace maniaka a jeho motivů proč zabíjí ostatní. Takže jako vždy tady máme předvídatelné schéma děje. Uzavřený prostor ve kterém jsou všichni chyceni spolu s vrahem. Vážně mě ta „recyklace“ „klasických figur“ a skládání filmu s polotovarů, které byl úspěšně použity v jiném filmu moc nebaví. Kdyby bylo provedení alespoň takové jako v originále.(28.10.2007)

• - Ve scéně, kdy vyjde Svenja (Linda Rybová) z bazénu a jde k tobogánu, má mokré vlasy. Při následné jízdě je má ale suché. (Sufferer)

• - Přestože příběh filmu je zasazen do Prahy, interiéry bazénu se točili v Liberckém aquaparku a exteriéry v Příbrami. (x_silver)

• - Ve scéně, kdy jde Frank (John Hopkins) poprvé vraždit, nasedá do stříbrného auta značky Toyota, v jehož odraze je možné spatřit odraz kamery. (Pepy)