Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostného práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíků začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příběhu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady. (oficiální text distributora)

René.girl

Mirror Mirror?? Spíš Horror Horror. Kamrádka (uživatelka Spacowa) mě varovala ať se na tenhle film radši ani nedívám. No měla jsem ji poslechnout. Teď se totiž z té záplavy kýčů, barev, trapného příběhu, příšerné počítačové grafiky a špatných herců nemůžu vůbec vzpamatovat. Hvězdičku dávám za Julii Roberts, která měla v době, kdy roli přijímala asi otřes mozku, protože jinak si nedokážu vysvětlit, proč na takovou blbost kývla. Naopak Lily Collins mi svým výkonem potvrdila, že hrát prostě neumí a nikdy nebude a nezachrání ji ani její pěkný ksichtík - herecké peklo. Navíc její otřesný hlásek zpívající I believe, I belive, I believe už asi nikdy nedostanu z hlavy. 15% ()

gojackill

Unikatni zalezitost, ke ktere se vratim i v komentari. Tesim se az to pustim rodicum o Vanocich. Hlavne musim rict, ze jsem se u toho hodne a ze srdce zasmal. ()

salalala

Další bizarní zážitek u tohoto indického filmmakera. Skutečně těžko říct, co si o Sněhurce myslet. Na jednu stranu vypadá jako slušná parodie, která se nebere vážně, což je sympatické, na stranu druhou jsou tu ale i momenty, kdy šlo o regulérní pohádku. Takový kočkopes zkrátka moc nefunguje. V druhém plánu se dá všimnout neuvěřitelných skrytých sexuálních narážek, které někdy hraničily malinko s perverzností, ale to bylo do značné míry dáno i celkovou formou. Singh se hodně snaží, aby to vypadalo velkolepě, ale bohužel se mu to nedaří. Ač je zámek opulentní a rozlehlý, vidíme jen asi dvě místnosti, totéž u domku trpaslíků a nevyužitého lesa. Jestli stojí kvůli něčemu Sněhurka za vidění, bude to asi Julia Roberts, která si svou královnu neskutečně užila a zastínila úplně všechny. Neměla to tedy zas tak těžké, neboť Collins je zoufale nevýrazná a vše se snaží uhrát na přehnanou roztomilost, Hammerovi zase chybí potřebná dávka charismatu. Závěrečná bollywoodská tečka je úplně zbytečná a samoúčelná. Singhův režijní styl mě zatím tak nějak míjí. 60% ()

togaf

Lily Collins byla vážné krásná a roztomilá a naivní, a to i s mečem v ruce. A Julia Roberts jako zlá královna byla taky moc fajn. Vlastně se mi její postava líbila asi nejvíc, ta ironie a sarkasmus mě vážně bavily. A princ...princ byl dost často bez košile, takže nakonec proč ne. Bollywodský konec "I believe" byl pak dokonalou tečkou za absurdním zpracování Sněhurky. ()

runner85

Treba povedať, že zo začiatku som mal veľké obavy, ale potom sa to nakoniec zlepšilo a dosť som sa do deja zažral ... Lily Collins bola skvelá a dobre zvládla úlohu nežnej snehulienky asi rovnako ako v o filme Sněhurka a lovec zvládla úlohu divožienky Kristen Stewart akurát škoda, že tu bola Julia Roberst vôbec mi tu nepasovala, taká Emily Blunt by sa na to hodila viacej na jej rolu ()

marleyy

60% Kino. Singh je opravdu malující úchylák, který dokáže své šílené představy převést na plátno. A to musím ocenit, i když tyto jeho blázniviny určitě nejsou pro každého, mě to celkem imponuje. ()

kajas

"Pro lásku boží, můžete mu dát košili, abych se mohla soustředit?" Ano, při pozorování princova hrudníku se opravdu soustředilo špatně :D. Julia si roli zlé královny evidentně užívala, podala perfektní výkon. A na Sněhurčino obočí jsem si zvykla po pěti minutách, zase tak tragické to není. Zkrátka docela milá verze jedné z nejznámějších pohádek. ()

berusche

Sněhurka připomínající Audrey Hepburn byl dobrý tah, ta čistota z ní tak prýskala, až mi to zasvinilo objektivnější pohled. Julia jako čarodějnice vskutku pobavila, je fajn vidět, že někdo dokáže překročit své role a zahrát si i něco méně formálního. Akorát děcka z toho budou mít hlavu v pejru, poněvadž to nijak zvlášť Sněhurku nekopíruje. Stejně tak jsem měla hlavu v pejru já, když se to snažilo o vtip, což jsem považovala za zbytečnost, vzhledem k tomu, že se nezdařil. V podstatě ale vcelku zdařilá snaha o nové pojetí pohádky, vzhledem k těm, které na nás teď padají ze všech stran. ()

GOtoUCSC

Kouzelný snímek ! Jsem ráda za odsun od původního příběhu. Líbí se mi všechny prvky, které režisér přidal a to hlavně druhá strana Julie Roberts vedoucí loutky nebo neuvěřitelnéí záběry chýše na vodě. Celá scéna působí opravdu velmi pohádkově. Jediným hvězdičku-beroucím zklamáním je závěrečná píseň. Stačilo by jen aby byla titulky oddělena od filmu a já se mohla dočkat méně rušícího konce. ()

maverick10

Mam rad Bollywoodske konce. Co mi ovsem vadi, ze si z nas dela reziser srandu. To nebylo naivni, jak jsem ocekaval (a tesil se na to) to bylo proste infantilni a hloupe. Mala ukazka toho, ze z nas dela reziser sve loutky a predpoklada, ze co divak to idiot (to je ta lepsi varianta - tou horsi je, ze o tom proste nevedel) Princ se jede pomstit lesnim "obrim" trpaslikum do lesa - strih - a trpaslici nam zacinaji akorat Snehurku ucit bojove umeni US Army, behem teto pasaze se nam Snehurka vse dokonale nauci - strih - princ se svoji pocetnou druzinou prave prijizdi do lesa, aby si to rozdal s nasi G.I Jane. Tak bud princovi cesta trvala nekolik mesicu, nebo ma nase Snow White bunky Chucka Norrise. Techto urazek je ve filmu pochopitelne cela rada. Trochu ucty k divakovi pane rezisere. Druha poznamka: Kam se podel rozpocet 85 mega? Ja ho totiz nikde nevidim. Ze by Juliina chamtivost nebyla jen ve filmu? Prilis vidno je studiove pojeti. Lokace1=interier zamku, lokace2=les, lokace3=vesnice. Pak digitalni pohled na zamek. No opravdu, kde jsou ty prachy? hvezdicka jen za hezkou tvaricku Lily a za spravne ulitlej konec! ()

Fíla

Konečně také něco jiného než ten typický příběh s jablkem, když ho Sněhurka sní a padne do kómatu. I když si tenhle film nezařadíme mezi špičkové fantasy žánru, potěší. Líbily se mně i soundtracky, takže další plus. ()

M.i.k.e

svižné,vtipné,zábavné,hravé.Tarsem opětovně nezklamal a "jeho" Sněhurka je naprosto odlišná od toho co velmi dobře známe a je to jedině dobře.Singh podobně jako třeba Gilliam rozhodně netrpí nedostatkem nápadů a samozřejmostí je i úžasný vizuál.Pro mě rozhodně obrovské překvapení.Čekal jsem,že tenhle kousek bude stát za to,ale že to bude až tak dobré...85% ()

HappySmile

No já nevím, ta Sněhurka byla opravdu psycho... Není špatný nápad vzít známou pohádku a inovovat ji, ale mám pocit, že tohle bylo trošku mimo - trpaslíci zloději, princ trouba, princ pejsek, šermující Sněhurka atd. Celé mi to přišlo trošku mimo. Ano byla tu snaha o humor, ale chvilkami jsem opravdu hleděla s pozdviženým obočím. Celkově z toho mám dost rozporuplné pocity... ()

Nifgai

Pohádka mi přišla zajímavá a chvílemi zábavná. Dokonce se mi i celkem líbila než mi celkový dojem z pohádky zkazil ten naprosto příšerný a přehnaný konec. To se moc nepovedlo! ()

Aljak

Je mi jasné, že omieľať dokola ten istý scenár slávnej Snehulienky, ale v inom kabáte by asi nebolo ono, ale prečo tak premeniť celý zmysel tejto krásnej rozprávky? Prvá polovička ešte celkom fajn, no potom kopu akčných súbojov, ktoré mi tam vôbec nepasovali. No a k tomu všetkému podivná zápletka, ktorá tiež tomu moc na pozitívnom dojme nepridali. Úplne to vzalo celej rozprávke to svoje príznačné čaro - a pritom nábeh to malo výborný, pretože aj herecké obsadenie bolo veľmi slušné, no a o kostýmoch ani nevravím - to bolo radosť sa pozerať na to. No a pôvabná Lily Collins v hlavnej úlohe bola skvelá voľba. Len škoda toho mierne podivného spracovania, veľká škoda. ()

Pýcha, předsudek, zombíci a Sněhurka

25.02.2013

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

10.01.2013

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012