Na to, že se jednalo o desetiminutová videa na youtube, která sloužila především jako úvod a přiblížení nové hry, byla to perfektně odvedená práce, a hlavně stojí za zmínku Raidenův díl. Občas mi některé díly připadaly sice na úplně rozdílné úrovni, a ne že by mě zrovna bavily, převážná většina ale byla přesně to, co jsem jako úvod některého z charakterů potřeboval vidět. Když jsem před několika dny viděl trailer na druhou sérii, zas mi nezbývá nic jiného, než se na to těšit, jako když jsem se už ani nevím v kolika letech těšil na Mortal Kombat 4.(18.2.2013)

Nové poňatie MK by si zaslúžilo kino treatment. Prvá epizóda sa ešte niesla v duchu seagaloviek, je fakt vidno, že by tvorcovia potrebovali väčší balík, no pri druhej mi už 'fuck yeah' ušlo. Vidieť ako sa rodí Kano a Jax sa proste bez nostalgie neobíde, obzvlášť keď som ročník, ktorý s hernou sériou vyrastal od prvého dielu. Azda by to chcelo ešte zaplatiť poriadneho choreografa, lebo MK je predovšetkým o vymakaných kombách. To už sme ale zase pri dolároch. Pri sračkách, do ktorých producenti dnes sypú prachy už Mortal Kombat mal dávno byť v produkcii s aspoň 30 miliónmi. Hádam sa o to tento Legacy viral pričiní.(22.4.2011)

První sezóna byla úžasná. Hráli tam skvělý herci, který měli vymyšlenou fakt dobrou choreografii a kostýmy byli taky luxusní, bohužel druhá série je pravej opak série první. Choreografie je totálně debilní, díly jsou nudný a postavy nechutně oblečený. Kostýmy jsou vážně strašný, druhou sérii musí dělat nějakej kretén, a jestli to dělá pořád Kevin, tak mu asi totálně jeblo, protože tohle fakt ne.(11.11.2013)

Problém tohoto webseriálu je v tom, že je v něm spousta materiálu, který je divákovi podán nezábavně. Po nezábavné sekvenci pak následuje krátká bojová akce, která průšvih vyrovná. Tancharoenovi se určitě nedají odepřít skvělé nápady a efektní bitky. Jsem zvědav, co předvede v celovečerním filmu, pokud se k němu nakonec dostane. Doufám, že ne to, co předvedl ve druhé řadě Legacy, kde už balast převažuje nad zábavou poněkud okatěji, než v první řade.(31.12.2013)

Prvá séria priniesla celkom pekné introduction ku viacerým postavám, zvlášť dvojčasť Scorpion vs. Sub-Zero sa mi hrozne ľúbila. Po pozretí traileru na 2. sériu som ostal očarený. Tá dvojka môže byť geniálna, snáď to vyjde. Už Mortal Kombat: Rebirth naznačil, že novodobý MK bude pecka. Režisér odviedol skvelú prácu, celé to vyzerá veľmi profesionálne, efekty sú taktiež na dobrej úrovni. Výkony hercov síce trošku pokuľhávajú, ale podľa mňa to na Mortal Kombate nie je ani zďaleka to najdôležitejšie.(14.5.2013)

• - Celý seriál měl mít realistický základ bez kouzel, ale po konzultaci s tvůrcem MK Edem Boonem byla kouzla přidána. (NiaWolf)

• - První epizodu, která byla vydána na YouTube, zhlédlo během prvního týdne 5,5 milionů lidí. Pátou epizodu už za pouhé dva dny vidělo 20 milionů lidí. (NiaWolf)

• - Natáčelo se od 7. února do 3. března 2011 ve Vancouveru. (gogos)