Problém tohoto webseriálu je v tom, že je v něm spousta materiálu, který je divákovi podán nezábavně. Po nezábavné sekvenci pak následuje krátká bojová akce, která průšvih vyrovná. Tancharoenovi se určitě nedají odepřít skvělé nápady a efektní bitky. Jsem zvědav, co předvede v celovečerním filmu, pokud se k němu nakonec dostane. Doufám, že ne to, co předvedl ve druhé řadě Legacy, kde už balast převažuje nad zábavou poněkud okatěji, než v první řade.(31.12.2013)

Držím pěsti, aby celovečerní film dopadl dobře. Tento miniseriál na mě zapůsobil. Když zohledním fakt, že byl malý rozpočet, tak je to velice pěkná podívaná, Díly Johnny Cage, Raiden a Scorpion naprostá špička..jen tak dál...fandím tomuhle znovuzrození! Kdo nikdy nehrál mortal kombat, učinil tak velkou chybu :D 76%(3.10.2011)

Tancharoen po Rebirthu znovu dokazuje, že by byl vhodným obroditelem staré legendy. Moc pěkně se na to kouká, občas jsou ty dialogy trochu klišovité, na druhou stranu akce vypadá dobře (a to je hlavní), není pod ní podepsaný totiž nikdo jiný než Larnell Stovall, především u posledního dílu, kde hraje prim capoeira a metají se tu mortal chutada, je zřejmý jeho cit pro dynamiku, načasování, návaznost a prolínání technik. Navíc se sešla i slušná parta herců, takže Tancharoen drží v ruce snad všechna esa. No jo, jenže Hollywood je Hollywood. Snad teda u nového celovečeráku, který jistojistě přijde, nenajdu jméno Markus Nispel. V tom případě utíkám do paralelního světa...(22.8.2011)

první a druhý díl dobry, bylo to dobře udělaný, ten třetí už tak dobrej nebyl, ale cenil jsem že tam byl David Nykl a Erica Cerra, hlavně si lidi musej říkat že je to WEBSERIÁL ne normální seriál do kterýho se prachy jenom sypou za reklamu, oni nebudou něják extra bohatý, ale ty herci tam jsou dost známí(29.4.2011)

Na jednu stranu je nutné obdivovat snahu i schopnost vystačit si s málem a udělat z toho mnoho. Na druhou stranu je třeba litovat, že webový seriál Mortal Kombat: Legacy nevypadá tak jako video Mortal Kombat, které režisér-nadšenec Kevin Tancharoen dříve nahodil na YouTube. Díl s Johnnym Cagem se vyloženě povedl, epizoda s Raidenem řeší, jak by se mýtické postavy tohoto videoherního světa daly adaptovat pro film s více realistickou atmosférou, a díky triu Jeri Ryan, Michael Jai White a Tahmoh Penikett v jiných je na co se dívat. "Historické" části jsou ale o poznání slabší. Škoda, že Tancharoen nenatočil prostě delší verzi původního upoutávkového klipu na pokračování.(12.9.2011)

• - V pokračování z roku 1997 měl původně ztvárnit Jaxe Michael Jai White. Odmítl roli kvůli filmu Spawn (1997). V seriálu však již roli přijal. (Mandalorian)

• - Epizódy druhej série obsahujú v závere aj krátke skeče zo zákulisia. (Johnny.ARN)

• - Natáčelo se od 7. února do 3. března 2011 ve Vancouveru. (gogos)