ono tu nepřehlédnutelnou levnost(ne ohledně nákladů na efekty to pozor) a pochybné herecké výkony si tenhle žánr prostě neodpustí. Ale bojové sekvence? Paráda stejně jako v uvodňáku Rebirth. Jak už bylo zmíněno..vizuálně? Paráda. Vypadá to že tenhle jakýsi alternativní Mortal Kombat vesmír by se mohl povést....mimochodem i Ed Boon souhlasí a těší se stejně jako já už na film:)(15.11.2012)

Tak když nechcou celovečerák, tak si udělám krátkej seriálek. Ještě, že tak Tancharoene!! Výborně převeden děj do současného světa, seznámení se všemi postavami, pár soubojů a zajímavých scén. Těším na druhou sezonu a později snad i na film v kině :) Pro fanoušky určitě povinost. 7/10 2.Série: Opravdu tragédie, jak bitky,kterých bylo opravdu jen pár, tak stáli za prd, tak i zbytečné dialogy o ničem u furt dokola opakovaném, výměna některých herců, natahování děje a odkládání hlavního turnaje - hlavně jak prohlašoval režisér, že v druhé sérii bude turnaj a kde nic tu nic... A ten konec, škoda mluvit..(17.1.2013)

Tak já nevim. Technicky je to docela pěkně zpracované. Má to zvláštní efekty, zajímavý scénář, občas neotřelé umělecké pojetí jednotlivých epizod. To bych hodnotil jako jednoznačná pozitiva. Teď ale k tomu formátu 10 minut. To je něco co nepochopim. Docela mě rozladilo když z dílu, který měl všehovšudy 9:30min zabrali 1:30 opáčkem z předchozího dílu a vyhradili také 2min na závěrečné titulky. To je prostě směšné (a to i když vím že nešlo tvůrcům o natočení plnohodnotného seriálu). I když bych se rád koukal dál, asi toho nechám. Víc času by mi zabralo hledání jednoho dílu, než pak samotné zhlédnutí.(26.5.2011)

Chyba tohohle webseriálu je jen v tom, že epizody jsou prostě moc krátké :). Akční scény jsou totiž svižné, herci velmi sedí, teda hlavně pokud jde o Jaxe, ale Sonya i Kano si s tím poradili docela dobře a Strykera mohl hrát prakticky kdokoli. To hlavní ale je, že i v těch deseti minutách se vždycky najde nějaký detail co potěší nebo připraví půdu pro nějaká očekávání na příště pro fanoušky Mortal kombatu (jiný člověk by si toho totiž asi nevšiml) a to je dobře :). Takže prostě vždycky je škoda jenom když uběhne těch deset minut (píšu po kouknutí na dvě epizody), protože uběhnou fakt rychle a navnadí fanoušky moc :). /////// Třetí epizoda zábava :). Zase detaily pro fanoušky a tentokrát navrch ještě trochu navnadění na to jakým směrem by se vlastně celá série mohla ubírat.(22.4.2011)

Prvá séria priniesla celkom pekné introduction ku viacerým postavám, zvlášť dvojčasť Scorpion vs. Sub-Zero sa mi hrozne ľúbila. Po pozretí traileru na 2. sériu som ostal očarený. Tá dvojka môže byť geniálna, snáď to vyjde. Už Mortal Kombat: Rebirth naznačil, že novodobý MK bude pecka. Režisér odviedol skvelú prácu, celé to vyzerá veľmi profesionálne, efekty sú taktiež na dobrej úrovni. Výkony hercov síce trošku pokuľhávajú, ale podľa mňa to na Mortal Kombate nie je ani zďaleka to najdôležitejšie.(14.5.2013)

• - Kvůli nízkému rozpočtu jsou náročné scény nahrazeny animací. (NiaWolf)

• - Natáčelo se od 7. února do 3. března 2011 ve Vancouveru. (gogos)

• - V pokračování z roku 1997 měl původně ztvárnit Jaxe Michael Jai White. Odmítl roli kvůli filmu Spawn (1997). V seriálu však již roli přijal. (Mandalorian)