Mortal Kombat: Legacy (TV seriál)

Akční / Krimi / Fantasy

USA, 2011–2013, 3 h 4 min (Minutáž: 7–14 min)

Nikterak objevné, ale celkem zábavné web epizodky o začátcích postav z Mortal Kombat. Epizody totiž mají bohužel celkem kolísavou kvalitu a pohybují se mezi výbornými (úvodní dva díly), průměrnými s fajn nápady (vynikající animační sekvence v Kitaně a Mileeně) až po fakt špatné (Johny Cage). Celkově to ale za zkouknutí rozhodně stojí, obzvláště pro fanoušky, kteří by si tak chtěli zpříjemnit volné chvilky mezi pařením nejnovějšího herního dílu.(20.6.2011)

• petero

Kevin Tancharoen REBIRTHom slušne zaujal a LEGACY mal potvrdiť, že na celovečerák má, lenže 10min epizódky šírené netom sú zatiaľ k uzúfaniu bez nápadu. Scenárista videohier MORTAL KOMBAT Ed Boon by mal okamžite dostať výpoveď a naopak by sa do týmu hodil nejaký slušný choreograf súbojov, keď už seriál vsadil len na akčnú kartu a atmosféru Rebirthu nehal tatam...(26.4.2011)

Čo naznačil Rebirth, to Legacy obstojne rozviedol. Pár výčitiek by sa však našlo. Či už je to mierna nevyrovnanosť a nekonzistentnosť jednotlivých epizód, alebo menšie množstvo samotnej akcie. V druhej sérii sa k nim aj pridáva zbytočné množstvo flashbackov, v pár prípadoch dokonca nepochopiteľne opakujúcich známe fakty. Týmto roztrieštením zákonite trpí hlavne samotný dej a potencial značky nie je ani zďaleka naplnený. Ale i tak to nie je vyložená prehra. Ako lákadlo to totiž stále funguje slušne a film v tomto ladení by som si teoreticky vedel predstaviť. Ale nie v podaní Tancharoena,(2.8.2011)

První série fantazie pro fanoušky, až nad očekávání. Překvapily mě pouze 10 min. díly, ale ono to přesně funguje. Vykreslování jednotlivých postav do kratinkých příběhů se hodně povedlo. Druhá série na to navazuje, ale tady to pokulhává. Flashbacky se nehodí, neboť zaberou podstatnou část a vůbec nejsou funkční, pokud máme celkově cca 2 hod seriálu. Také zde byly obměněny postavy z předchozích dílů a to dost mizerným castingem. Vadilo mi, že úplně vynechali postavy z prvních dvou dílů, které nezasáhly do rozuzlení. To byl kámen úrazu, kratinké díly vyhovovaly především příběhům jednotlivých postav, ale na dotažení dějové zápletky a vyvrcholení to drhlo. Navíc jako by tvůrcům docházely nápady. Strašná škoda a s přihlédnutím oka......7/10(25.9.2016)

ono tu nepřehlédnutelnou levnost(ne ohledně nákladů na efekty to pozor) a pochybné herecké výkony si tenhle žánr prostě neodpustí. Ale bojové sekvence? Paráda stejně jako v uvodňáku Rebirth. Jak už bylo zmíněno..vizuálně? Paráda. Vypadá to že tenhle jakýsi alternativní Mortal Kombat vesmír by se mohl povést....mimochodem i Ed Boon souhlasí a těší se stejně jako já už na film:)(15.11.2012)

• - Natáčanie druhej série prebiehalo od 28. novembra do 14. decembra 2012 v Los Angeles. (Sufferer)

• - Epizódy druhej série obsahujú v závere aj krátke skeče zo zákulisia. (Johnny.ARN)

• - Kvůli nízkému rozpočtu jsou náročné scény nahrazeny animací. (NiaWolf)