Percy Jackson: Moře nestvůr

Percy Jackson: Sea of Monsters

Fantasy / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2013, 108 min

• peter12

To bol debil,čo napísal tuto knihu a ešte vatší bol ten čo to režíroval.Chvála bohu tuto knihu nemám doma,ale keby som ju mal tak by som si hned išiel kúpiť skartovačku,a už aj viem na čom by som ju vyskúšal.Takto DOJ....Ť Grécku mytologiu,tak to je už sila.V.Zamarovsky sa obracia v hrobe,keď náhodou videl tento film,tak by niekoho určite nakopal do riti.Veľmi zle okopírovaný Harry Potter,príbeh žiadny,triky ma tiež vobec nebavili aj ten Kronos bol úbohí.Strašne silový humor,a tomu jedno(dvoj okému)kyklopovi by som vrazil,vidličku do oka strašne mi bol nesympatický.A už viem prečo v tomto dieli niesu žiadne herecké hviezdy,v takejto k.....e hrať nebudú,majú recht.P.S.Pre mňa najzbytočnejší film za posledné roky.(3.12.2013)

Dávám těsné tři hvězdy, ale né že by to mělo blízko ke čtyřem hvězdám, ale naopak, spíš ke dvoum !... Mythologie je tam dělaná pro děti, co jsou úplně hloupé a jediná možnost jak je něco naučit, je že to uděláte moderní a cool, ale tím se to pro normální lidi stává téměř k nekoukání a všímáte si i takových věcí jako je špatná trajektorie letu nabraného chudáka býkem nebo válečná loď co dokáže proplout dírou ve stěně, kterou protéká 100vky litru za vteřinu... Ale mnohem víc věci je špatně, vlastně málo co je tam dobré a proto... HODNOCENÍ: 45% (3*)(3.12.2013)

• Chrustyn

"Zloděje blesků" jsem neviděl a možná mi díky tomu utekla celá řada souvislostí a vůbec celkové fungování vesmíru Percyho Jacksona, to ale není jediný důvod proč je film v mých očích, tak neskutečně mizerný, hloupý a nudný zároveň. Pokud očekáváte nenáročnou, napínavou a zábavnou fantasy, najdete asi tak 100 daleko lepších kusů než je tahle debilita, která snad nemůže být zábavná ani pro diváky předškolního věku.(19.4.2014)

Tahle série mě dost nadchla a po parádním prvním dílu , jsem musel zjistit , zda to bude pořád stát za to :) Z kina jsem odcházel nadšený a musím uznat , že je to zcela jednoduše film, který si na nic nehraje a seznamuje nás s tématikou bohů a polobohů. Knížní předlohy musí být parádní a určitě po nich sáhnu taky. :)(17.8.2013)

Kdo v tomto případě čeká zázrak je opravdu na hlavu. Percy Jackson je zhruba na stejné úrovni jako první díl a nepřinese nic nového. Tohle je přesně ten typ filmu, u kterého by divák měl vypnout a nezabývat se nějakou Řeckou mytologií a podobně. Pokud tak uděláte, tak zjistíte, že se až o takový průser nejedná, jak naznačují některé komentáře .. 6/10 = 63%(27.11.2013)

• - Ve filmu je Percyho (Logan Lerman) bratrem kyklop Tyson (Douglas Smith), podle řecké mytologie by však Percyho nevlastními sourozenci byli i kyklop Polyfémos a mořská nestvůra Charybda. (Kletus)

• - Předlohou filmu je druhá kniha ze série o Percy Jacksonovy amerického autora Ricka Riordana, která u nás v roce 2010 vyšla pod názvem „Percy Jackson: Moře nestvůr“. (dandislav1991)

• - Vo filme sa pôvodne mala objaviť aj Gina Carano. (ywo666)