Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Percy Jackson, Annabeth, Luke, Grove a Thalia jsou pronásledování kyklopy a běží lesem do tábora polokrevných, aby si zachránili život. Thalia se rozhodne s netvory bojovat, aby svým přátelům umožnila útěk. Bohužel je v souboji zabita. Její otec, bůh Zeus, ale najde způsob, jak by mohla žít dál. způsob, jak by mohli žít všichni polobozi. Dá jim dar, který zajistí, že nikdo z nich už nezemře. Promění Thalii v borovici, která zajistí neviditelnou ochrannou bariéru kolem tábora. Po nějaké době se do tábora dostane i kyklop Tyson, který je nevlastním bratrem Percyho, mají společného otce Poseidona. Percy ani jeho přátelé nejsou z Tysonovy přítomnosti zrovna nadšení. Když však kolchidský býk prorazí ochrannou bariéru a ohrozí všechny v táboře, Tyson se zachová velmi statečně. Zjistí se, že někdo otrávil strom, a tím pustil býka do tábora. Byl to Luke Castellan, syn boha Herma. Má vztek na celý svět a chce tábor vyhladit... Percy se od delfské věštkyně dozví o příběhu z minulosti. Tři synové zlého Krona otce zabili a jeho ostatky svrhli do hlubin Tartaru. Ale Kronovi je souzeno, aby povstal a pomstil se Olympu i celému světu. Dále hovoří o proroctví, ve kterém má polobožský potomek jednoho z nich Krona přemoci, nebo také přinést zkázu, a to za pomoci zlatého rouna. Toto proroctví se jistě týká Percyho... Zlaté rouno je v Moři nestvůr, kterému lidé říkají Bermudský trojúhelník. Annabeth zjistí, že zlaté rouno by mohlo zachránit i strom, a tím znovu obnovit ochrannou bariéru kolem tábora. Nebyl to však Percy, kdo byl vybrán, aby se vydal hledat zlaté rouno, nýbrž jeho věčná rivalka Clarissa. Percy, Annabeth a Grover se rozhodnou také opustit tábor a vydat se hledat zlaté rouno na vlastní pěst a k jejich nelibosti se k nim přidá i Tyson. Navíc se dozvědí, že Luke už je také na cestě do Moře nestvůr. Našel ostatky Krona a chce ho s pomocí zlatého rouna zase oživit. To se nesmí stát, protože Kronos by zničil celý svět... (TV Prima)

(více)

Videa (24)

Trailer 2

Recenze (415)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

O trochu méně blbé, než první díl. Pořád ale dostatečně blbé na to, aby to bylo na hraně s fantasy sračkomety dneška. Nechápu, kde tvůrci pořád berou to sebevědomí na to, aby točili pokračování a topili v tom prachy. Přijde mi, že tyhle fantasy příběhy pro mladý, pakliže nejsou drsný jako třeba Hunger Games, nemají šanci. Stanovit nějaký fantasy svět tak, aby nevyzněl blbě, je totiž docela dost umění. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Ano, ano. Kurvení řecké mytologie á la Hery Potrat pokračuje ještě bestiálnějším způsobem, až jsem měl zhnuseně chuť pochcat oheň, chytit pod krkem nějakého vypelichaného orla a okousanými nehty mu vytrhat játra. A tak tu opět máme ultranesympatického jelimana, negrosatyra a homokyklopa, jak už tak vymaštěné MTV degeneraci vyplachuji mozky báchorkou natolik dementní a Nasírací Titány, že kdybych byl Cojs, okamžitě bych ztrestal toho grafomanského patlala, co tyhle sračky plodí jako Rosamunde Harlekýny, tím, že by musel navěky válet do příkrého kopce bradavičnatou Roulingovou po přechodu, přičemž by vždy těsně pod vrcholem dostala nával, převalila se přes něj a skutálela se s hysterickým kurvováním dolů. A každé druhé válení by navíc musel absolvovat se srolovanou Iliadou v rektu. ()

Reklama

KarelR 

všechny recenze uživatele

Lerman je pořád fajn a úvod s hláškujícím Tuccim docela šlape, ale jinak je to málem podprůměrná bída s občas zbytečně dětinským humorem (hadi), která se dopustila hlavně dvou zásadních chyb - nepochopitelně udělala z Alexandry Daddario blondýnu a z Leven Rambin brunetu! Chtěl jsem jít na tři, ale už za půl dne to vybledlo natolik, že mi v hlavě zbyla jen geniální pětiminutovka s Fillionem. Proč sakra nemohl jít s nima?!? :) (5/10) ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $90miliónovTržby USA $62,035,000Tržby Celosvetovo $164,635,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ trápnosť šedivá, všetko obohrané klišé, vtípky, scénky, príbehová rutina ako hrom, to tu všetko je v tom najsuchšom háve, celé zle a na vrch oči trhajúce 3D, po prvom diely som ani moc načakal žiadny veľký zázrak ale toto fakt des, zlatý Harry Potter /videl v kine 3D verziu: 20%/ __moja recenzia ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

No, zatimco jednicka byla takovy fantasy pro mladez, dvojka uz je regulerni komedie. S reckou mytologii se tu delaj psi kusy, coz by mi nijak zvlast nevadilo, jenze ani jedna scena se neda brat vazne, misty to urcite bylo tak zamysleny, misty urcite ne, ale ja se celou dobu bavil, misty nad forkama, misty nad trapnosti. Herci samozrejme hrajou velky hovno, navic tu chybi Brosnan. Aspon, ze ta hudba a triky jsou docela obstojny, i kdyz zadnej zazrak. Ale vzhledem k tomu, ze jsem se fakt bavil a film solidne odsejpa, slabsi 4* to da. ()

Galerie (109)

Zajímavosti (16)

  • Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 15 000 pracovných miest. (Laslo)
  • Zombie námořník na palubě Clarissiny (Leven Rambin) lodě se jmenuje Riordan po autorovi knih Riordanu Rickovy. (Dracconnis)
  • V tomto filme má Annabeth Chase (Alexandra Daddario) na rozdiel od prvej časti zafarbené vlasy na blond. Tam ich mala prirodzene hnedé. (Kacenka616)

Související novinky

Percy Jackson míří na Disney+

Percy Jackson míří na Disney+

16.05.2020

Knižní fantasy sága Percy Jackson se dočká nové adaptace na streamovací službě Disney+. Zprávu potvrdil autor předlohy Rick Riordan. Příběh vypráví mix řecké mytologie, historie a kouzel, v jehož… (více)

A kdy vlastně uvidíme...

A kdy vlastně uvidíme...

04.06.2012

...pokračování X-Men, Spielbergovu novou scifárnu nebo druhého Thora? Hollywoodská studia čachrují s daty premiér a obsazují volné termíny pro předpokládané hity. Tak především: příští rok Amerika… (více)

Reklama

Reklama