Loupež po italsku

• USA The Italian Job (více)

Vedená Johnem Bridgerem a Charliem Crokerem se skupina zlodějů chystá na poslední akci – vykradení pečlivě hlídaného sejfu v Benátkách se zlatými cihlami v hodnotě 35 milionů dolarů. Po úspěšné akci se ale jeden z členů týmu, Steve, hnán chamtivostí a žárlivostí, rozhodne nechat si všechno zlato pro sebe a zbavit se ostatních členů skupiny. Ve víře, že všichni ostatní jsou mrtví, se vrací do Los Angeles i se zlatem. Charlie a další členové ale přežili a zrádci se hodlají pořádně pomstít. Charlie sežene na pomoc nové členy do týmu, Johnovu dceru Stellu, která je specialistkou na sejfy, a Lyla, hackera. Přidají se k nim ještě „Levé ucho“, odborník na výbušniny, a řidič Rob. Nový tým má v plánu získat to, co jim po právu patří, a získat při tom pomstu. (Viacom)

Raziel_cz

Film, který zestárl úplně stejně rychle, jako každá post-2000 produkce, která všude cpala hackery se superschopnostmi a sci-fi počítači. Když jsem The Italian Job kdysi viděl, dost se mi líbila. Teď po letech mě spíš iritovala. Příště, až budu mít chuť na něco o lupičích, radši zůstanu u čtení Westlakea. ()

Shredo

Strhujúci a sofistikovaný úvod (rozumej lúpež) je jak filmársky tak profesionálne zlodejsky zmáknutý a sľubuje si veľa. Avšak časom upadá do priemernej záležitosti s pár vtipnými scénami a akciami, no na úvodné majstrovstvo sa to nechytá. Hviezdna zostava z toho robí veľmi známy a populárny snímok, ku ktorému sa diváci radi vracajú, aj keď v kútiku duše a snahe o objektívnosť vedia, že sa z toho dalo vyťažiť viac. ()

GMVajgl

Rádoby Dannyho Parťáci s velmi jednoduchym příběhem, plochejma postavama, nezáživnej, přímočarej, prostě BASIC. ()

BOURQUE

Vďaka skvelému hereckému obsadeniu aj po toľkých rokoch je tento film tak trošku „unikátom“ vo svojom žánru. Osobné hodnotenie: 80% (***) ()

RedDuck

Je fajn vidět tuhle sestavu za mlada a potěšil mě i elektronický podkres jak z hraní prvních Need for Speed. Jako počítačová hra by to bylo zábavnější. ()

Redbee

Myslím si, že budete mile překvapeni, vše je ve svižném tempu, nemožné se podaří, prostě fajn oddychovka. ()

plagjoklas

Slabí odvar Dannyho jedenástky a najslabší film v akom kedy Edward Norton hral. Bol som veľmi sklamaný. Ale keď som si to pozrel druhý krát tak som sa aj celkom dobre zabavil. takže 3* ()

yossarian-

Celkem fajn film na sobotní večer. Děj utíká svižně vpřed ( skoro stejně jako upravená mini :-) ), k tomu pěkná ženská a poměrně kvalitní herci. Mě osobně se ale Dannyho parťáci líbili víc(kvalitnější herci a víc seků v ději... ()

Fulham

Velice povedený akční film. Skvělé obsazení v čele Wahlberg, Theron a neméně dobrými Stathamem a Nortonem. Jsou tam i skvělé scény s výbušninami. No a ty honičky s těma MINI byly prostě famózní, asi si ho taky pořídím :-D. ()

ex.it

Tři hvězdičky za samotný film, který se mi líbil jak scénářem, tak provedením. Fakt povedenej. A ta poslední hvězdička je za Edwarda Nortona. ()

Jeand´Boa

Dobrý děj, příjemní herci a svižně jezdící autíčka...podařená zábava...akorát nevím, proč zrovna můj oblíbenec Ed Norton musel hrát toho záporáka a dopadnout tak špatně...vím, že v tomto snímku je to padouch, ale vždy je mi ho na konci líto a jsem smuten:-( ()

raelz

Už jsem chtěl dát dvě/tři, ale vzhledem k (pro mě) nečekaně vysokému hodnocení, to budu považovat za chybu naprosto úděsného Nováckého dabingu a počkám si, až si ke mě film v originálním znění najde cestu někdy v budoucnosti. ()

Barak

Ano, Loupež je takové lacinější zpracování Dannyho parťáků - "cool", popcorn, zábava, relaxace -, ale ta prostřední část, kde neprobíhá žadná akce a hloupě se kecá a natahuje, ta mě dost nudila.... ()

Mashak

Musím říct, že se mi remake líbí víc než originál. Ne, že by Wahlberg zastínil Caina, ale tak nějak celkové spracování filmu mi přišlo lepší. Je to asi tou dobou, ale tentokrát u mě klasika nad novotou nevyhrála. ()

bif

Výbroný film, daleko lepší než jsem čekal, Charlize Theron je nádherná žena a stejně dobrá herečka, Statham, Norton a Wahlberg jsou frajeři. Příjemný film na kterýkoli večer. ()

Ká$aM.D

Další skvělý film, který se u mě zapsal mezi nejlepší film. Akcí nabitý film s velmi dobrým hereckým obsazením upoutá hned po prvních minutách a člověka nepustí. Pomsty a plán na získání ukradeného pokladu zpět od zrádce je ve filmech časté téma, ale pokud máte v týmu maniaka přes počítače, který se dokáže nabourat i do počítačů státních institucí….machra přes výbušniny, který si už jako malý děcko hrál s výbušninami…zklamaný ale o to více odhodlaný chlapí, kterého zradil nejlepší kamarád a dcera která přišla o otce, dává vzniknout akční film plný překvapení a vtipů. ()

Rychle a zběsile shání režiséra

26.10.2012

Krvavý prachy Erica Bany

Krvavý prachy Erica Bany

13.10.2008

Oldschoolově zaměřený F. Gary Gray měl už touto dobou pracovat na pokračování Loupeže po italsku pod názvem The Brazilian Job, ale projekt se ne a ne odlepit od země. Místo něj teď Gray chystá pro… (více)