Leatherface - zrození

• USA Leatherface (více)

Film předchází událostem původního snímku Texaský masakr motorovou pilou (1974) a přiblíží nám zrod legendárního masového vraha, známého jako Leatherface (Kožená tvář). Dospívající Leatherface uteče z psychiatrické léčebny spolu se třemi dalšími pacienty a unese mladou zdravotní sestru. Na stopě je jim však muž zákona toužící po pomstě. (Spidey3)

Najt

Tady budu hodnotit velmi přísně, protože mi šlo především o příběh, ale tahle volovina nemá s leatherfacem ani texaským masakrem absolutně nic společnýho. Nechápu ten obsah. Maximálně to je napojený na texaský masakr 3D který už je taky úplně vedle. Navíc tenhle film je snúžka nelogických nesmyslů. Kdybych to měl hodnotit jako horor a nic o texaském masakru nevěděl, možná by to ty 2az3* byly, natočené to je pěkně, některé scény zajímavé, tady mě ale především zajímal zrod a příběh a dozvěděl jsem se kulový. ()

lusa

Som fanúšik motorovej píly, no do dnes nechápem rozdiel medzi Jedom Sawyerom a Thomasom Hewittom :) 3* ()

hurki

Opět se vyplnilo to, co jsem očekával. Aneb vše, čemu dá místní trapák "samozvaný hororový expert" Psychor odpad, či nízké hodnocení.....stojí za to :) ()

HEED

Vskutku zajímavý příběh o tom, jak vznikl vrah s motorovou pilou. Takže začátek a psychiatrická léčebna jsou asi ty nej momenty tohoto filmu. Pak snad až ten závěr, ten byl opravdu napínavý a hororový. ()

Ikedar

Pripomínalo mi to trocha filmy Roba Zombieho, a to najmä tým - over the top psycho brutálem. Ak to tak môžem napísať. Ale na druhú stranu, nie je to tak zlé ako napríklad taká Zombieho blbôstka The Devil's Rejects. Celkom priemerná béčkovina. ()

Oxymoron5

Čekal jem hodně, ale že budud touto sračkou tak zklamán, to opravdu ne. Jedna hvězda za šuk u mrtvoly a rozšklebenýho Jeda...jinak bych dal odpad. ()

Olafsson

Trapárna, zcela zbytečnej film kterej nemá s atmosférou a stylem těch dobrejch TMMP filmů nic společnýho. MEGA SPOILER: Konečnou tragickou korunu to dostalo když jsem zjistil že Leatherface neni ten velkej dementní buřt co láme kosti a drtí hlavy holejma rukama ale ten trapnej dobroser chcípák s účesem ala kastrol... Bože můj... Trefné komenátře: Slasher, verbal ()

horor2

Už mi to přijde natočme co nejhnusnější bezhlavou brutalitu, nějak to slepme dohromady a uvidíme. Zajímalo mě to hodně, ale strašně nerad musím konstatovat, že i tento počin mohl nabídnout něco víc a mohl nás překvapit něčím větším a rozhodně se dalo postavit na zcela jiném zajímavějším tématu. Velká chyba, škoda! ()

Blazkowicz

To nebylo zrození Leatherface ani omylem. Celý film je jen o bandě magorů co utekla z blázince a až na konci je někdo jako Leatherface. Ale stejně to ani on není, protože je tady už po stopadesáté postava s jiným jménem (je to Bubba a ne nějaký Jackson nebo kdo!) a jiným příběhem. Kravina co s původní předlohou nemá (skoro) nic společného. Naštěstí, tímto pro mě končí tato stupidní série. 1-* ()

AlexUnited

Vôbec mi neprekáža, že motorová píla sa v tomto horore k slovu dostáva iba okrajovo. Spočiatku docela napínavé, prostredie psychiatrickej liečebne je vždy vďačná téma a útek z nej ešte viac. Ale prečo zas to do očí bijúce nelogické konanie postáv? Najmä ma štvalo, že tak veľmi sympatická zdravotná sestra akoby nevedela na ktorú stranu sa pridať, raz tak, raz onak (a tak aj dopadla). ()

Chromeskull

Nejlepší a nejočekávanější horor roku 2017 (teda aspoň pro mě)!Jako nezlobte se na mě, ale Leatherface si opravdu nezaslouží pouhých 55%! Navíc gore na parádní úrovni! Já dávám 80%! Nekompromisní jízda od začátku až do konce! ()

DonBraso

Vcelku i milé překvapení,když vemu,že 3D byl totální přešlap.Vlastně vůbec nevadí,že půlka filmu jsme v šaškárně s pacienty,kde nám kluk dozrává.Vlastně jak to natočit jinak než v tomhle zařízení.Smysl to dává,proč to hanit,nesmysl je čekat,že asi už od mala to tam bude zásobovat motorovkou Sawyer.Jsem rád,že trochu šablonovitou stopáž si snímek najde k závěru filmu,kde už každý fanda je jako doma.Jelikož tohle měl být zrod a né další pokračování téhož samého,tak pomalu i tleskám.Jenom to bohužel zas tak růžové není.Začátek se možná zbytečně táhne jak smrad a křiklavé až frenetické akci už není zrovna moc na to tleskat ve stoje.O policejním hledáčku šerifa Hartmana který vlastně zahrál opět Dorf,který hraje poslední dobou rád v hororech,tak tady narozdíl od hroznýho Jackals dostav i víc prostoru,ale jeho postava jak jak nafouknutá bublina,který moc nevěříte.Potěší dobrý gore,který už patří k tomu lepšímu,dvě tři nahaněčky,zajímavé rozuzlení,motorovka a vcelku u příběh.70% ()

moviefan4

No v roku 2017 sa nám vrátila dalšia hororová legenda. Chucky dopadol podla mňa dobre a Leatherface menej dobre. Film mal naozaj dobrý začiatok a čakal som že dej bude pokračovať v takej istej atmosfére. Ale ono nie, zase sme sa ako diváci ocitli v psychyatrickej liečebni. Dej sa potom posunul na dobrú atmošku a bavil ma viac až do konca ktorý bol odfláknutý. Nedostal som z toho to čo by som chcel a to ma mrzí. Herci boli fajn ale tiež nič moc ale zato gore a prostredie bolo úžasné. Naozaj som si vychutnával každý záber ktorý dodával na atmoške a každý kill bol super. Za mňa slabšie 4* a môžem povedať že Cult of Chucky bol podla mňa lepší. ()