Do opuštěného venkovského domu se nastěhuje Courtney Collinsová se svými dvojčaty, devítiletými syny Dylanem a Zachem. Brzy ale zjistí, že nejsou mezi stěnami domu asi až tak úplně sami. Na scénu krvavého příběhu se vrací stará promítačka a filmy, kamera, duše dětí, zavražděné rodiny využité jako oběť něčemu či někomu... Malý Dylan se mění, chová se stále záhadněji a zdá se být pod vlivem divných sil. Bagulova chvíle se blíží. Je nějaká naděje zastavit blížící se krvavý rituál? Jsou opuštěný dům nebo nedaleký kostel dostatečnou ochranou? Nebo spíše pastí? Najde se pomoc? (Cinemart)

jiri.psota

Hororová lekačka na páteční večer. Příběh nedosahuje kvalit prvního dílu, resp. prakticky chybí. Na druhou stranu je tu pár slušných děsivých scén. Samozřejmě i spousta očekávaných klišé, ale bez těch se asi běžný horor neobejde. ()

mirodevil

Znalci hororu se opět projevili. Ještě, že jsem nedal na vaše hodnocení a šel do kina. Chtěl sem se bát a účel to splnilo skvěle. Hudba šílená, lekačky fungovali, scény z páskami originální... Teď máte plnou hubu keců, ale až bude trojka, tak půjdete celý ztopoření do kina znovu... U mě dobrý.. 75% ()

HororSamael

Ach jo. Tentokráte musím souhlasit. Jakožto milovník a zastánce hororů musím uznat názory většiny. Bylo to slabé. Ne zcela slabé, ale slabé. Jak jednička dominovala, dvojka byla odfláknutá. Velká škoda. Celkově se líbilo, ale chyběl tomu drift. Ale určitě to není na tři hvězdy a ani na pět. ()

joslin246

Já jsem osobně do kina šla s tím, že dvojka nebude toliko kvalitní jako první díl. Odcházela jsem dostatečně uspokojena a nefňukala jsem, že to stálo za pendrek. Bavilo mě to dostatečně. Cítím, že se blíží trojka. Což by už průser asi byl. ()

MartinSTFC

Snaha byla, leč kvalit prvního dílu to ani zdaleka nedosahuje. Kdy už tvůrci hororů pochopí, že to není jen pořád dokola o těch stejných, trapných, lehce předvídatelných lekačkách. Horor má navodit atmosféru, při které se budu bát, ne mi přivodit infarkt... ()

reccal

Nemůžu napsat vyloženě zklamání, ale do ejchuchu to taky není. Lekačky předvídatelné, atmosféra nijaká, snad jen ten závěr potěšil. Oproti jedničce o dost slabší. A to jsem měla sto chutí odejít z kina - ovšem ne kvůli filmu, ale kvůli (snad zhuleným) puberťákům, co se pořád vyřehtávali a šustili brambůrkama. Na přesdržku. Když se k tomu ještě nudíte a tlačí vás sedačka, nedá se tomu říkat povedený večer. ()

jenspifa

Lehky nadprumer. Spatny ten film neni ale absolutne jsem nepochopil dej. Je v nem hodne otazniku ale dost dobrejch lekacek. 55% ()

Ayax odpad!

Tuponi... Stačilo vystrihnúť 15 minút, nahradiť ich parchantami z poľa a majú pokračovanie kukuričníkov; alebo mali možnosť si zarobiť na horrore o pedofilovi... Teraz je to len úplné HOVNO... ()

fabregas1

Sinister 2 může těžit jen a pouze z úspěchu svého předchůdce. Jako obyčejný horor není tak špatný, ale jako pokračování filmu Sinister je to slabší katastrofa. Hned od začátku je cítit, že jde o klasickou dvojku, která jen těžko bude tak hustá jako jednička. Z děcek nejde strach a Baguula jen stěží zahlédnete. Plusko dávám za vraždění rodin a poměrně dobře zpracovaný závěr. ()

Richie4422

Mám rád Sinister. Je to zaujímavý, mysteriózny horor s tak akurát "into face" momentami, s príjemným obsadením a hlavne vie priniesť nepríjemný strach. Sinister 2 nemá ani jedno z toho. Tešil som sa na Sinister 2, nevidel som ani trailer, ani recenzie, ani kecy zo zákulisia. Nechcel som s nič pokaziť.... keby som ja vedel, že samotný film pokazí môj večer, ach. Film je príkladom toho, prečo nie je dobré hrnúť sa do pokračovania len preto, lebo mal film úspech. Zbytočné vracačky do minulosti ( ale len také fádne), vzťahy postáv sú ako z telenovely. Deckí pomocníci naháňajú menej strachu ako moji malí bratranci. Prinesenie humoru a akýchsi zábavných momentov podľa mňa nebola príliš správna voľba. Áno, Insidious 2 tak fungovať vedel, ale toto bolo vyslovené trápne. No ale k samotnému deseniu. Film ponúka husiu kožu na úrovni Slendermana. Tak veľa vám ho ukazujú, až je to len obyčajná bábka, ktorú vám strkajú do tváre, aby ste sa aspoň uhli a dali najavo aspoň ako takú emóciu. To je ten kameň úrazu. Z hlavného démonického profesora sa stal ďalší bubák, ktorý sa objaví vtedy, keď ho treba i netreba. Stráca na tajomnosti, strašidelnosti a dôležitosti. Jedna hviezda za pár kamerových záberov, ktoré v doprovode hudby boli naozaj škaredé. To je jediné pozitívum, ktoré si z nepodarenej dvojky odnesiem. Btw. ten plot resp. plottwist bol urážkou inteligencie každého predškôlkára. ()

klaranapoli

Ano, jak všichni píšete jednička byla bombastická, ale i se dvojkou jsem spokojená. Bože, dyť já se bála už od samého začátku. Více lekaček, více mistra Boogiho. Další nové vraždící příběhy, ještě snad drsnější než byli v prvním díle. Já jsem tedy s pokračováním spokojená.... ()

Mesmeric

Tak tohle byla velká špatenka. Jako chápu, že druhé díly úžasných jedniček většinou trpí tím, že ani zdaleka nedosahují kvalit prvních dílů. Tohle já všechno beru, ale z marxistického hlediska to má ještě druhou stránku...A TO JE PLÝTVÁNÍ ČASU DIVÁKŮ! Opravdu větší sračku jsem už dlouho neviděl. Člověk se tetelí blahem nad pokračováním úžasné věci jako Sinister, kdy jsem si při sledování prvního dílu rval hrůzou poslední zbytky vlasů na hlavě, a pak příjde tahle debilita. Kdyby to bylo trochu nedomrdlé, tak nad tím velkoryse mávnu tlapou, ale tohle bylo asi tak ve fázi potratu ve 12. týdnu těhotenství. Ne, fakt na to nekoukejte, jestli si nechcete zkazit dojem z výborného dílu. ()

Mark1983

I přes evidentní zklamání evidentních diváků si myslím,že i když chápu nižší hodnocení tak je pro mě tento horor koukatelně průměrný. Ale ten závěr,musím konstatovat,mi připomíná částečně děj Dětí kukuřice. ()

Archvile

Druhý diel sa kvalitou len tak tak priblížil k jedničke. Bohužiaľ žiadny dejový posun sa nekonal a celý film je len vysvetlenie konca dielu prvého. ()

Malcolm337 odpad!

Sinister 2 rozhodně nedokázal navázat na úspěch jedničky a plácá se v ne originalitě a absolutní nulové atmosféře která nedokáže za celý film vyvolat ani sebemenší strach. ()

Lukkyn

Jedna velká vykrádačka opravdu horrového prvního dílu. Tohle bylo k smíchu a strach - tak možná jen , že to nikdy neskončí. Opravdu trapný pokus vyždímat z úspěchu maximu. Velká škoda. ()