Lidé zítřka

• USA The Tomorrow People (více)
USA, (2013–2014), 15 h 38 min (Minutáž: 42–43 min)

Robbie Amell, Peyton List, Luke Mitchell, Aaron Yoo, Madeleine Mantock, Mark Pellegrino, Jeffrey Pierce, Sarah Clarke, Jacob Kogan, Douglas Chapman (více)

Epizody(22)

Příběh několika mladých lidí z různých koutů světa, kteří reprezentují další stupeň ve vývoji lidské rasy. Každý z nich oplývá nadpřirozenou schopností, například schopnost teleportace nebo telepatické komunikace. Pracují společně za účelem porazit síly zla. (Lama.Lama)

kiararaftl

The tomorow people, ktore sa mozno druhej serie ani nedozije vzhladom ku klesajucemu share na CW, je serial naozaj pre teenegerov, kedy fesny bratranec Steva Amella /arrow/ Robbie disponuje speci schopnostami. Ja som pri tom vydrzala dva diely ale uplne zle to nebolo. ()

gefr

První série se trochu táhne ale v seriálu vidím budoucnost.....Heroes to nejsou ale co se dá dělat :) ()

mata77

Začiatok bol sľubný, kým sa to nezačalo až príliš zamotávať a kombinovať jedno s druhým. Dialógy jeden veľký trapas, herci hrali podľa divnej osnovy a réžia zmeškala vlak. Seriál bol po prvej sezóne zrušený, tak som zvedavá, s čím "novým" príde CW nabudúce. ()

smarkus

tak popri praci som si pustil tento serial, hodi sa do sablony ako kopec dalsich teenage kokocin. V kazdom diely zvrat, vztahove komplikacie castejsie ako v Beverly Hills 90210 ale to bol asi zamer. Keby som vynechal kazdu druhu cast o vela by som neprisiel, napriek tomu som to dopozeral do "konca" kedze to koniec ani nema... ()

Richi007

Po dlouhé době jsem se dočkal od CW dalšího scifi seriálu, který mě uchvátí. Zatím po pilotu super pocit, jen doufám, že to neskončí po první sérii (ne-li hůř) kvůli sledovanosti zatuplých amíků. Styl natočení, herci a ani efekty zatím nevypadají vůbec marně. Uvidíme, jak to pojede dál. ()

bergeron

Pilot celkom uveriteľný, s očakávaním čo sa bude diať daľej. Superschopnosti nevídaných rozmerov o ktorých sa dozvieme neskor :)... for LOST fans, záporáka tam hrá Jacob a.k.a parádne zahraná rola, taktiež s vynikajúcim akcentom, tých mladých spratkov nepoznám ale dostali sa mi pod kožu. po 4 častiach bažím po vysvetleniach, a chcem VIAC ()

Allein4

Hodnocení po dvou epizodách - zatím je to ucházející, ale vadí mi výběr herců, takový soubor Kenů a Barbie mi vážně nemůže přirůst k srdci. edit po 1.(a poslední) sérii: Tak opravdu mi k srdci nepřirostli, ale několik dějových zvratů seriál posunuly dál a nakonec je mi možná i trochu líto, že to je po první sérii zrušeno. Ten závěr totiž ukázal, že druhá série by mohla být vcelku kvalitní. ()

Infantility

Mně je ten hlavní hrdina docela nesympatickej...Ale asi je to můj problém. Celkově nic moc nového pod sluncem. Dvě strany proti sobě, jedna zlá a druhá není nijak moc dobrá, pár lidí přebíhá, někteří jen na oko. Efekty docela fajn, i když nepřekvapí. Ve čtvrtém díle se konečně něco děje a přichází někdo sympatický - lover Veroniky Mars. Sérii asi nedokoukám, nudí mě to. ()

Terminator666

Myslím, že se jedná o nenáročný seriál pro každého, kdo má rád seriály o hrdinech. Musím přiznat, že je to daleko lepší než tento počin http://www.csfd.cz/film/327841-agents-of-s-h-i-e-l-d/ . Je to pravda takový průměrný teenagerovský seriál, ale ono je t celkem chytlavé, po pár dílech zjistíte, že se celkem dobře bavíte. Zatím každý z dílů má v sobě určitý nádech tajemna, napětí, což ne každý seriál tohoto typu může nabídnout. Dle mého názoru je to jednoduchý seriál pro každého. ()

numan

The Tomorrow People je americký cover britského seriálu ze 70. let, který se vysílal dlouhých 8 sezón. Nová verze (ve které si jednu z epizodních rolí (Aldus Crick) dokonce zahrál představitel Johna z původního originálu britský herec Nicholas Young) bohužel po první sérii končí, což je společně s násilným utnutím ještě lepšího seriálu http://www.csfd.cz/film/338955-almost-human/ největší průser aktuální seriálové sezóny. Inu, jak tomu v dnešní době totální komerce a absolutní nadvlády masomediálního průměru velmi často bývá, debilní srance přežívají a to dobré bohužel mizí. Ne že by tahle komiksová jízda byla bůhvíjak objevná nebo inteligentní, v ději jsou často lopingy zcela odporující jakýmkoliv zákonům včetně těch úplně nejzákladnějších, ale přesto je to například proti unylé pišišárně http://www.csfd.cz/film/316411-kraska-a-zvire/ nebo lesní piškotéce http://www.csfd.cz/film/350008-reign/ fičák jako blázen. Všech 22 dílů jsem dal během víkendu prakticky v jednom zátahu - a to už jsem velmi dlouho plnoletý a teenagerské seriály u mě zpravidla vyvolávají žaludeční nevolnost. Lepší a tempem mnohem ostřejší Smallville - pro mě "guilty pleasure" sezóny 2013 - 14. ()

Askaneli

Takže vezmeš prachy, vhodíš je do generátoru náhodných dějových linií kopírujících poptávku subdospělého publika trpícího meziušním vakuuem, nabereš pár nabalzamovanejch třicátníků (plus mínus pět let) do rolí tupých a plochých postav, lupneš znělku a název a máš dalšího tuctovýho odpoledního časobijce. Podobným produktům říkám prostě žvejka. Tento komentář se tu v jiném podání jiných uživatelů již jistě u podobných, seriově vyráběných výplodů objevil (a možná jsem ho psal už i já u něčeho podobného). A nemá cenu psát nic více a seriál nemá cenu ani hodnotit - obrazně (zavedl jsem novou strategii - u seriálů, u nichž nevidím alespoň jednu celou sérii, budu dávat hvězdičkové hodnocení pouze v oblasti komentáře) sem lupnu pouze vyloženě subjektivní jednu hvězdu, na dvě bych musel první díl dohledět do konce. ()

venerea odpad!

už po třech minutách na odpad a do konce pilotu se to nezměnilo..pro náctiletý co nemaj nakoukáno možná fajn..pro ostatní klišé,trapnost,směšný dialogy a navíc děsně nesympatický herci.. ()

miroslav750

Pre mňa najlepšia tohtoročná seriálová novinka zatiaľ... Podobnosť so spomínanými filmami je zrejmá ale to je pre tých ktorých sa páčili len plus. Po pilote môžem povedať, že prekonal to čo som čakal. Len tak ďalej ;) ()

Onlajn

Pilot mi přišel jako dost ohrané klišé, co se týče příběhu. Mladý kluk s problémy, ze kterého se nakonec stane spasitel. Jednoduše řečeno. Obrovská podobnost s filmem Jumper. Doufám, že další díly budou lepší. ()

Minoka

Žeby soudobá klasika? Nadprůměrní jedinci, kteří nevěděli o tom, že jsou nadprůměrní, ale když už to ví, tak jsou ještě víc nadprůměrní než ti nejnadprůměrnější. Co nezachrání již několikrát zmíněná nadprůměrnost - to zkusí zachránit trocha gelu, stylového oblečení, pohledných postav (škoda, že zrovna hlavní hrdina má tu tvář pohlednou, ale absolutně netvárnou). Co na této věci není nadprůměrné je ona věc sama. Je to hrůza, musela jsem se přemlouvat, abych se na to vůbec dokoukala. Nepopírám, že v takových 16-ti letech bych se na to dívala dál...ale teď už tu trpělivost s mnohokráte opěvovaným tématem (navíc tak strašně blbě zahraným) nemám. Pokud ale někdo vyhledává unikátní sbírku seriálových klišé pro teenpublikum, nechť okusí. 2 hvězdičky uděluju za nepřítomnost upírů! ()

BR23

Vydržal som 2,5 časti a dnes sa dozvedám že to rušia... no vôbec mi to nieje ľúto. Skôr naopak... cítim také slabé zadostiučinenie... :D ()

lukas.frydry

tenhle seriál je vážně asi spíš pro lidi do 18 roků, pro ty starší už to asi není... ono to v sobě má slušnou myšlenku a někteří herci tam hodně sedí, třeba founder nebo Jedikaiah ... ale potom to totálně zabíjí půlka dalšího obsazení, který mi přijde jako by se nsažilo napodobit výplachy typu true blood nebo dokonce stmívání ... je to škoda, mohlo z toho být o dost víc... hlavně mě u každého dílu neskutečně štvalo, jak na začátku vždy odkecali celej příběh co se do posledního dílu stalo ... ()