poster

50 k 1

 • USA

  50 to 1

 • Slovensko

  Päťdesiat k jednej na víťazstvo

Rodinný / Drama

USA, 2014, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hepy13
  ****

  Češi mají svojí Velkou Pardubickou, tak jako američani mají své Kentucky Derby. Nevím kolik bylo natočeno filmů o dostihových závodech, ani kolik jich je špatných a kolik dobrých. Ale tohle byl můj první film na tohle téma, a byl jsem naprosto spokojenej, a to i přesto že koně mi nic neříkají. A jelikož je Kentucky už nějaký ten rok mým domovem, tak musim aspoň jednu frčku s láskou přitlačit.(6.8.2015)

 • rigby
  **

  Film o dostizích? Western? Komedie? Nepovedená romantika? Nepřehledná a nicneříkající směsice několika žánrů, která bohužel není promíchána, jen sestříhána do několika sekvencí. Chvílemi se na to nedá ani dívat, protože divák zjistí, že většina scén je vlastně zcela zbytečných. A ani závěr není tak napínavý, protože je zcela očekávaný. Film vhodný maximálně na slunečné nedělní odpoledne k popíjení piva.(19.6.2015)

 • Aljak
  ***

  Zázraky sa dejú každodenne, a jeden z nich si našiel cestu aj na slávne dostihy Kentucky Derby 2009. Nie som fanúšikom koní a rôznych konských súťaží, ale také dostihy na mňa pôsobia ohromným temperamentne dynamickým dojmom. Tento film bola taká dobrá oddychovka, ale ničím zvláštnym v podstate nezaujal. Proste ďalší z filmov o outsiderovi, ktorý napokon napriek podceňovaniu a nedôvere zo všetkých strán slávil úspech. Ale určite sa mi páčilo ako to partia kovbojov z Nového Mexika (teda ich kôň) natreli všetkým tým bohatým snobom, ktorí si mysleli, že nad nich niet.(18.6.2015)

 • Icefist
  **

  Těžko říct, co všechno si tvůrci museli domýšlet a přidávat v zájmu filmové zajímavosti. Ovšem ať už to bylo cokoliv, šlo pouze o dění mimo závod samotný. Protože když jsem se podíval na youtube na záznam onoho dostihu, tak filmová verze je do puntíku přesná. A to je největší síla 50 k 1. Omáčka okolo už tak strhující není, tudíž 50 %. Oblíbená část- lehnutí do postele v motelu(4.9.2015)

 • hujerita
  ***

  Vcelku to bolo dobré, ale na viac s týmito hercami a režisérom to nemalo. Viem si predstaviť, že to mohlo dopadnúť aj lepšie, ale aj horšie. Zopár vtipov bolo super, niektorým veciam by človek neuveril, ak by sa nestali atd. V takomto duchu je celý film. V jednom momente vás poteší a nadchne, a v tom druhom zasa sklame, pretože z tej situácie sa dalo vytrieskať viac. Takže čistý priemer a nič viac.(18.6.2015)

 • - Roli žokeje Calvina Borela hrál sám Calvin H. Borel. (padina)

 • - Ve filmu hrál Calvin Borel spolu se Skeetem Ulrichem (Chip Woolley) a Christianem Kanem (Mark Allen). Oba herci v rozhovoru pro Daily Racing Form prohlásili, že Borel si pro sebe téměř ukradl celý flm. „Byl jako matador v madridské aréně, tak sebejistý, a přitom naprosto otevřený,“ řekl Ulrich. „Podle mě byl herecky neskutečně dobrý. Kane se vyjádřil stejně pochvalně s tím, že hrát s Borelem byl jeden z jeho nejnezapomenutelnějších zážitků. „Calvinův herecký výkon byl brilantní,“ řekl Kane. „On je prostě od hlavy k patě ryzí charisma. Nakráčel na cizí hřiště a tam suverénně skóroval… Zvednout Borela do sedla bylo vážně super. (padina)