Reklama

Reklama

Cestovatelé časem

(seriál)
  • Česko Cestovatelé (více)
Trailer
Drama / Mysteriózní / Sci-Fi
Kanada, (2016–2018), 25 h 52 min (Minutáž: 43–50 min)

Tvůrci:

Brad Wright

Hudba:

Adam Lastiwka

Hrají:

Eric McCormack, MacKenzie Porter, Nesta Cooper, Jared Abrahamson, Reilly Dolman, Patrick Gilmore, Leah Cairns, J. Alex Brinson (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(34)

Obsahy(1)

Tým pěti "cestujících", kteří cestují z velmi temné budoucnosti pod vedením tajemného "ředitele". V podstatě jsou schopni promítnout/přenést své vědomí na lidskou bytost, která buď umírá, nebo má v úmyslu zemřít v 21. století. Každý tým se skládá z historika, lékaře/doktora, dvou vojáků a jednoho vůdce. Jejich vědomí se přenáší na náhodnou osobu stejného pohlaví, jako je osoba z budoucnosti. Žijí v těle svého hostitele, zatímco pracují na svém poslání. Historik je také schopen informovat a přednášet události, které se stanou v 21. století, a tak je možné tyto události ovlivnit nebo změnit. (AXN)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (31)

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Tváří se to dost vážně, ale u seriálu, který se zakládá na premise cestování zpátky do minulosti, krádeži těl lidí těsně před jejich smrtí a záchraně světa, bych možná čekal raději nějaký ten nadhled. Uvidíme, sympatické obsazení a docela ok atmosféra mě nutí koukat dál, ale v poslední době mám z originální produkce Netflixu pocit, že kvantita začala vítězit nad kvalitou. Snad je to jen přechodné období a streamovací gigant se zase rychle sebere. 7/10 ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Ze začátku jsem byl téměř nadšený. Cestování v čase spočínající v přenášení vědomí do lidí na prahu smrti mi sedělo a bavil mě i fakt, že cestovatelé se museli začlenit do běžného života a potýkat se s problémy svých hostitelů. Ať už se jednalo o starost o dítě či drogovou závislost. Ale jen na originalitu se to uhrát nedalo a ani sympatický casting to nedokázal dlouho držet. Příběh postupně klouzal do klišovité story o záchraně světa, neustále opakující se osobní potíže zúčastněných lezly postupně na nervy a akce, která tomu mohla dodat pořádný říz, působila vesměs unyle. Nakonec jsem to musel po sedmém dílu odpískat, což mě docela mrzelo. Neškodilo by, kdyby se tohoto nápadu v budoucnosti chopila nějaká větší produkce a kvalitnější scénáristé. 50% ()

Reklama

liskam 

všechny recenze uživatele

Asi nejsilnější deviza tohoto seriálo je to, že jsou všichni tak nějak normální. Člověku příjde, že by je klidně mohl potkat na ulici. Žádné mega akce nečekejte. Je to komorní seriál založený na kvalitním kastingu a hercích kteří jsou profesionálové a vědí co a hlavně jak mají hrát. kdybych viděl více dílů najednou, asi bych o tom takhle dobře nemluvíl, ale jelikož seriál sleduji s časovými mezerami, tak mi nezbývé, než mluvit pozitivně. Aby né, když se na něj vždy těším a rád se k němu vracím. Za mě 77% ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Presne ako vravia aj ostatní užívatelia: dokolečka dokola o tom istom. Stále nejaké osobné problémy a ich riešenie, záchrana sveta, priemerná akcia, osobné problémy, záchrana sveta... Jedna séria by sa týmto tempom dala, no ale tri? To sa mi zdá moc. Prvok cestovania časom zaujímavý, no zúfalo slabo a nezáživne rozvinutý. Skrátka celému seriálu chýbajú nápady. Veľmi slabý priemer. 50/100 ()

P1tr 

všechny recenze uživatele

Špičkový seriál prezentující zajímavou premisu cestování v čase, která je ale jiná, než byste čekali a nedočkáte se v ní laciných časových paradoxů, které mají překvapit za každou cenu, neboť tvůrci se soustředí na jednosměrnérné cestování do minulosti, resp. naší současnosti, ve které se rozehrává pohlcující thrillerová zápletka, která si libuje v napětí a chytrém vyprávění, nikoliv v nelogických hrátkách s časem. Titulní skupina agentů z budoucnosti je velice sympatická a každá postava má své klady i zápory, díky kterým působí velice lidsky a přirozeně a budete se rádi zajímat o jejich osudy. Travelers jsou málo známým seriálem s výtečně vytěženým originálním konceptem, který by si zasloužil více pozornosti a větší popularitu. ()

Galerie (347)

Zajímavosti (2)

  • Interiéry, které v seriálu (v epizodách Ave Machina – 2017, 11:27 – 2017, Perrow – 2018) reprezentují nemocnici, jsou stejné jako v seriálu Dobrý doktor (od r. 2017), kde také reprezentují nemocnici. Ve skutečnosti se jedná o prostory patřící Vancouver Community College. (Chufu)
  • Herci Ian Tracey (Ray) a Jennifer Spence (Grace Day) už oba předtím hráli v seriálu Continuum (od r. 2012), který se také zabýval cestovateli časem z budoucnosti do naší současnosti, kde ztvárnili postavy Jasona a Betty Robertson. (Nyan)

Reklama

Reklama