Tomy_Reardon

Mam rad zraloky, Megalodon je nejzajmavejsi prehistorickej predator co kdy byl.. proto sem rad ze udelali aspon nejakej film o nem.. a ze tam hral Statham kterej ho chtel proste zabit nozem a harpunou.. nakonec vzala za svoje evoluce.. bylo to na oddych a uz od zacatku sem tomu nedaval velke nadeje.. na vyklidnovacku pred spanim to ujde.. hvezda za zralucka a hvezda za Stathama! ()

Saxos

Nové Čelisti ničím nepřekvapí. Meg žralok je zbytečně moc přerostlej, děj kulhá a napětí žádné. K tomu klasické současné multi obsazení. ()

Kushina

Lehce sci-fi pohádka pro dospělé, ale příběh to nebyl špatný. Statham pořád válí a jeho herecký výkon se mi líbil. Fakt že se celý film odehrával ve vodě a pod vodou tomu moc nepřidal, ale možnosti podmořského života v hloubce 11000 metrů a celkově ta představu realizovat je super. 55% ()

RomaS

Jmenuji se Taylor a jsem expert v zachraňování lidí z potopených ponorek. Jednou při záchraně námořníků jsem to nedal a některé nechal dole. To mi vyčítal jeden z doktorů, které jsem zachránil, psychicky jsem to nezvládl a začal chlastat. Za pět let jsem se prochlastal do super kondice kdy mi narostli bicáky, na břichu mám pekáč buchet a ve vodě hravě trumfnu Akvamena. I když jsem se zapřísáhnul, že už do vody nevlezu, hravě mě přesvědčili, že za to záchrana mé ex, která se dostala do mořské kaše určitě stojí. Na místě se dozvím, že se nejedná o nic jiného než o Mariánský příkop. Jsem ujištěn, že je to v klidu a o nic nejde. Přede mnou se tam zrovna potopila holka ve skleněné kouli, takže běžný provoz. Když jsem za pár minut na dně a hledám mou milovanou ex, tak místo malých slepých ryb, tu potkávám faunu konkurující Pandoře v čele s třicetimetrovým žralokem. A tady dostávám příležitost ukázat co ve mě je. Konečně jsem našel protivníka hodného mé velikosti. Nenechte se vůbec odradit tím, že bychom zůstali na dně Mariánského příkopu. Je jedno, že tam je 1000x větší tlak než na hladině. Megashark má totiž taky trumfy v ploutvích a bez problémů se adaptuje i na hladině, kde je tolik potenciálního masa, až mu jeho šedé oči přecházejí. Ale, nebojte tento rybolov vám udělám tak zábavný, že vám nebude vůbec vadit, že mozek necháte v režimu OFF. Já jsem totiž Taylor, kapitán Taylor. ()

sebulba1981

Jednu hvězdičku dávám jenom proto, že Jason Statham je dobrý herec a občas jsem se i zasmál,jak je to příšerně natočený.Jinak je to další zklamání ,a spolu s novým Predátorem nejhorší film roku. ()

imaginer21

Vlastně to nebylo vůbec špatný... béčko. Snový vizuál, sympatický casting a pár zdařilých lekaček kompenzují věčnou předvídatelnost, absolutně nulovou originalitu (tolikrát recyklované a na x-tý způsob viděné útoky žraloka i na žraloka) a pochopitelně tupý scénář. Ale barvičky to má pěkné a Statham nezklamatelně válí, čímž tahá tyhle další zbytečný Čelisti o nad šedý (pod)průměr. A Pipin to přežil! ()

mstychov

Napad super. ,,Prisery” super. Urcite se na to budu chtit zase nekdy podivat. Frenk z Kuryra jako vzdy nesmrtelnej a uzasnej! ()

Scaevola

Není to tak špatné, jak by se mohlo zdát podle výchozího popisu (čínské peníze + přerostlý žralok + J. Statham), ale přesto je to pouze narostlá a suchými hláškami vylepšaná variace na "Čelisti" bez řádného napětí a s mnoha fyzikálními nesmysly. Jenže přesto všechno funguje tak, jak je očekáváno, akce je koukatelná a přehledná a nikdo si nehraje na nic víc, než na co má. ()

notozjano

Tento komentář se neobejde bez SPOILERŮ. Co do diváckého zážitku se film jakž takž drží a proto tomu nedám odpad, ale strašně tomu chybí logika. Už ten začátek - podle velikosti té svině a zákonů o přenášení se zvuku po železe musela celá posádka jasně slyšet, že je napadá něco monstrózního. Ne, on se odpojí, celá ponorka vyletí do luftu (vody) a ozve se hláška, která mi zvedla mandle - co jste to udělal? Samotný lov mi taky není jasný, oni si na tu svini vezmou rybářskou loď se kterou by měli problém ulovit velrybu. A co třeba sonary, proč proboha do té svině střílely nějaké vysílače, když po celou dobu bylo vidět ploutev a tudíž by jí nepřehlédl ani krátkozraký jednooký pirát. Hned bych do ní navalil takovou dávku smrti, že by pochcípaly i makrely, nemluvě o tom, že měly okamžitě zmobilizovat armádu (jj, proběhla tam jakási hláška proč ne, ale to akorát ubralo druhou hvězdičku). No a závěr už byl vyloženě k smíchu. Jasné, film je mimojiné i v kategorii sci-fi, což tvůrcům umožňuje dělat si co chcou. Mě se to ovšem nelíbilo. Ale nějaké to napětí to mělo, tak dám aspoň jednu hvězdu. ()

taibrek

Vidiet raz staci, Nazval by som to trochu inak- Podmorsky Jursky park. Ak vas tento tip filmu bavi, tak nevahajte a pustite si ho. Nudu zabije, ale inak zvlast neohuri. ()

MadyDollar

Co se akční stránky týče, tak to špatný není. Některý záběry jsou moc povedený. Ale co mě na tom zklamalo nejvíc, jsou postavy a scénář. Tak upatlaný repliky stereotypních, bezcharakterních postav to fakt dokážou do mrtě zkazit. I přesto ale lituju, že jsem to nestihl v kině, protože některý záběry musely bejt v kině úžasný. ()

hrdygay

dobry film, napinavejsi ako jursky svet, pacil sa mi jonas taylor (jason statham) ako na zaciatku mal mindraky, ze musel nechat zomriet par ludi, aby zachranil ostatnych, nikto mu neveril, ze za tym bolo nieco velke – megalodon, nadherny podmorsky svet, ktory bol pod marianskou priekopou, fungovali aj emocie, musim pochvalit soundtrack 8/10 ()

PatrikP4

Zajímavé obsazení... Ale jinak nic moc, možná díky obsazení to není uplná sr***... Myslím že na podobná témata bylo dost větších kokotin... A Ruby Rose budu od tohoto filmu sledovat více, možná zajímavá budoucí hvězda... ()

Dr_Berry

Neskutečně tupý film s tupými hrdiny. Přesto popcornový nářez. Nejsou to Čelisti nebo Mělčiny a občas to připomíná Útok z hlubin s Thomasem Janem🦈Tady si ale někdo vzal příklad z Asylum Films, protože kde jinde uvidíte megažraloka proti obří chobotnici. Jason Statham si to prostě dává jako největší drsňák, co umí řídit ponorku...hlavně žlutou. A vidět scénu, kde si sám plave k obřímu žralokovi a u toho si prozpěvuje "Musíš plavat..." je k nezaplacení. ()

Skylwalker42

Johnson natočil svůj Mrakodrap a Statham tohle. A dopadl o něco hůř. A mnohem. První část filmu by ještě tak šla, když přivřu obě oči. Ale pak se to zvtrne do megaslátaniny. A hláškující Jason nestačí jaksi na celý film. ()

Tomas_PO

Megalodon - prehistorický žralok a Jason Statham, to vyzerá na riadnu akciu a dobrý blockbuster. No nie je. Úplná strata času. Jediný bodík ide za peknú podmorskú stanicu. ()

Catella

Jeden z mála filmů o mořskejch potvorách, kterej fakt stojí za to. MEG byl hezky zpracovajen, žádná paryba jak z Minecraftu, ale opravdu věrohodně vypadající obří žralok.No a k tomu samozřejmě Jason, tentokrát v roli ne zase tak tvrdýho tvrďáka. Celý to bylo fajn koukatelný a bezproblému doporučitelná ostatním fanouškům velkých čelistí. ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident