Mandalorian

• USA The Mandalorian (více)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvůrci:

Jon Favreau

Série(3) / Epizody(24)

Recenze uživatele Maniik88 k tomuto seriálu (3)

Mandalorian (2019)

Séria 1. V pohode oddychový seriál zo Star Wars prostredia, odohrávajúci sa niekedy po 3. diely a porážke Jedy. Hlavný hrdina zaujímavý, dokonca sympatický, aj keď nikdy nedáva dole masku. Baby Yoda je asi tá najroztomilejšia vecička, čo som kedy videl. Úvod seriálu fajn. Potom ho ale dosť zbrzdili a akoby nikam neposunuli tak 2-3 epizódy. Nakoniec sa z nich vyťažilo pár postáv. Gina Carano ako drsná mariňáčka super. Jej ten guľomet v ruke veríte. Bitky a efekty mohli byť občas lepšie, no posledné 2 epizódy už boli zasa fajn a zatiaľ to je za 4*. ()

Kapitola 16: Záchrana (2020) (S02E08)

Málokedy slovne hodnotím samostatný diel seriálu. No teraz musím urobiť výnimku. Tento diel bol proste brilantný po všetkých stránkach. Vyťažili sme maximálne všetky postavy a predošlé diely seriálu. Boli tam Mandaloriani, skvelá cool Gina Carano ako Marshall (zrovna čítam že jej dali vyhadzov za názor..kde to spejeme?), Moff Gideon a mnoho ďalších. Celý diel bola skvelá akcia, bitky, efekty, hudba a záver. Ou to bol záver. Jedny z najlepších minút z celého SW universe! Bolo tam všetko, napätie, úžasné prekvapenie a emócie, že som si starý kôň poplakal. Tento diel bolo jedným z najlepších 44min zo SW a stálo za to pozerať tento seriál už len kvôli nemu. Pár prvých epizód boli také hluché, no smerom ku koncu série to bola paráda s čerešničkou na torte. Neviem si predstaviť kam sa vydá ďalšia séria :) ()

Season 3 (2023) (S03)

Tretia séria hodne nevyrovnaná. Hodne dielov ma nebavilo, najmä vyšetrovanie vzbury robotov a jeden diel s bývalími imperiálnymi poskokmi. To ma fakt nebavilo. Potom sme sa hodne venovali Bo-Katan. Viac ako samotnému Mandalorianovi. A pár chujovných dejových zvratov tam bolo. Ako WTF odovzdanie meču Bo-Katan. Grogu už je len maskot (aj keď na konci pomohol). Jedi sa vytratili. A fakt si musíte pozrieť aj Boba Fetta, lebo tam polovica dielov bola o Mandalorianovi. ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu