Andor

• USA Andor
USA, (2022–2024), 20 h 42 min (Minutáž: 38–57 min)

Tvůrci:

Tony Gilroy

Diego Luna, Genevieve O'Reilly, Stellan Skarsgård, Kyle Soller, Denise Gough, Adria Arjona, James McArdle, Rupert Vansittart, Joplin Sibtain (více)

Série(2) / Epizody(24)

V nebezpečných časech se Cassian Andor vydává na cestu, která z něj udělá hrdinu Povstání. (Disney+)

Recenze uživatele SpaceOdyseus k tomuto seriálu (12)

Andor (2022)

Tak ono se nakonec vyplati nedat SW na starost celozivotnimu fanboyovi, ale nekomu kdo dlouhe roky pise a toci spickove a napinave thrillery, i kdyz podle svych slov fanouskem nikdy nebyl? Kdo by to byl rekl, ze udela lepsi scenaristickou a dramaturgickou praci nez panove nekonecne svazani predsudky, ocekavanimi a fanservicem? ()

Kassa (2022) (S01E01)

Slusny zacatek. Vypada to zajimave spinave a uzemnene. ()

Byl jsem to já (2022) (S01E02)

Je fajn, ze se tvurci soustredi na postavy, ale chtelo by to trosku rozbehnout dej. ()

Zúčtování (2022) (S01E03)

Skvela prace. Presne takhle jsem si serial ze sveta SV predstavoval. Je strasna ostuda, ze trvalo CTYRI ruzne serie, nez jsme dostali kvalitu. ()

Aldhani (2022) (S01E04)

Krasne skotske kulisy nam ramuji rozbehnuti dalsi dejove linky a me to bavi. Bavi me charaktery, bavi me spinava a bezutesna atmosfera, bavi me Skarsgard. Fuck Volume! ()

Sekera zapomene (2022) (S01E05)

Skvele podane ticho pred bouri. Stale me strasne bavi kulisy skotskych lochu. Parada. ()

Oko (2022) (S01E06)

Poradnych heistu neni ve svete SW nikdy dost (potazmo vsude). Rad bych sel i na patou hvezdu, ale to bysme museli dostat lepe strizenou prestrelku. Proc vlastne umrel ten mourenin s knirem? ()

Demonstrace síly (2022) (S01E07)

Libi se mi to cim dal vic. Rebelska loupez velmi zajimave vygradovala dalsi dejove linky, ktere buji atmosferou. Tesim se na dalsi dil mnohem vic, nez u dalsich SW serialu. ()

Narkina (2022) (S01E08)

Parada. Dostavame se do hloubky imperia a ja si rikam, at mi vlezou Filoni a Favreau na zada. ()

Nikdo neposlouchá! (2022) (S01E09)

Tak nedoslo k vyvrcholeni vezenske linky, misto toho se jde vic do hloubky a ja se nemuzu dockat dalsiho dilu. Gilroy ftw. ()

Teď jdem ven (2022) (S01E10)

Proc se to vlastne jmenuje Andor? Vzdyt nejzajimavejsi postavy jsou imperialni oficiri a rebelsti agenti. ()

Dcera Ferrixu (2022) (S01E11)

Skarsgardova vesmirna rozmiska s Imperiem? Ufff ()

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

Jak to vypadá s filmovým Star Trekem?

12.01.2024

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Dočká se Ahsoka druhé řady?

Dočká se Ahsoka druhé řady?

05.10.2023

Aniž bychom se pouštěli do nějakých velkých spoilerů, po finále nového Star Wars seriálu Ahsoka už je jasné, že si showrunner Dave Filoni (Star Wars: Klonové války, Star Wars: Povstalci) nechal… (více)

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

27.08.2023