Parker Lewis musí vyhrát

• USA Parker Lewis Can't Lose (více)
USA, (1990–1993), 27 h 19 min (Minutáž: 22–23 min)

Corin Nemec, Billy Jayne, Troy W. Slaten, Melanie Chartoff, Maia Brewton, Abraham Benrubi, Taj Johnson, Timothy Stack, Jennifer Guthrie, Mary Ellen Trainor (více)

Série(3) / Epizody(73)

Tento komediální seriál vypráví o středoškolákovi Parkeru Lewisovi (Corin Nemec), který se řídí jedním zásadním pravidlem – "nic není problém a nic není nemožné". On a jeho dva nejlepší kamarádi Mike (William Jayne) a Jerry (Troy Slaten), se někdy s notnou dávkou humoru, ale i úsilí, potýkají s bouřlivými roky puberty a středoškolského studia. Jejich největšími soupeřkami je Parkerova mladší sestra Shelly (Maia Brewtonová), věčně hladový obr Kubiac (Abraham Benrubi) a především ředitelka školy Grace Mussoová a její velmi úlisný a podlézavý asistent Frank. Celá řada skvěle vykreslených situací ze života dospívající mládeže, jejich první lásky a zklamání, problémy ve škole, neshody s rodiči, nás přenesou do těch báječných let, na která ti starší už jenom s nostalgií vesele vzpomínají a ti, kteří je právě prožívají, už by je někdy rádi měli za sebou. (Česká televize)

DarthOrbyd

Zatímco v první sezóně jde o pohodový a inovativní sitcom s příjemnou mírou nadsázky, ucházející druhá a příšerná třetí tento slibný seriál mého mládí posílá do hlubin podprůměru. ()

topi80

Seriál, který jsem nijak nevyhledával, však už jsem byl v době, kdy se vysílal, cílové skupině poněkud odrostlý. Bylo to takové miloučké, nekonfliktní a pohodové, ale celkem se u toho člověk mohl decentně pobavit. ()

Sir Ludvig

Jeden z mojich oblubenych serialov. Obcas fakt huste zapoty a niektore casti za 5*. Skoda premenlivej kvality niektorych dielov. Ale nikdy to nebolo menej ako 2*. ()

holden

styri hviezdicky vyslovene len z cistej nostalgie a kvoli tomu, ze som s parkerom prezil par letnych prazdnin ked som bol dieta. ()

klapqua

Poctivá nostalgia... vyššie nemôžem hodnotiť skrz mnohé nekvality, nižšie nemôžem skrz lásku k tým nekvalitám:D ()

andykanadan

Keďže tento seriál vysielala Markíza v dobe, keď som bol stredoškolák, pozeral som to veľmi rád, lebo som mal aspoň trochu predstavu o tom, ako to vyzerá na strednej škole v USA. Bol to dnešným pohľadom lepši priemer, ale ak by to dnes išlo, určite by som si pár dielov rád pripomenul. A hoci to nebýva pri filmoch/seriáloch pravidlom, v tomto prípade mi ani nejak nevadil slovenský dabing... ()