Star Trek: Lower Decks

• USA Star Trek: Lower Decks
USA, (2020–2023), 17 h (Minutáž: 23–30 min)

Tvůrci:

Mike McMahan

Tawny Newsome, Jack Quaid, Noël Wells, Eugene Cordero, Dawnn Lewis, Jerry O'Connell, Fred Tatasciore, Gillian Vigman, Paul Scheer, Jessica McKenna (více)

Série(4) / Epizody(40)

Recenze uživatele DExUS k tomuto seriálu (10)

Star Trek: Lower Decks (2020)

Fanúšika Star Treku tento seriál neurazí. Rozhodne sa zasmeje pri zopár dobre vykonštruovaných vtipoch. Žial, tento seriál sa neustále priživuje na existujúcom lore. Pri sledovaní to znie veľmi lacno. Sú však opatrný, preto noviniek pridaných do existujúceho (fiktívneho) sveta Treku je veľmi málo. Pridané novinky pôsobia prvoplánovo a nedomyslene, väčšinou ako kopírka a kombinácia niečoho čo poznáme s niečim z iného univerza. Postavy ako také sú ľahko zabudnuteľné, Boimler a Mariner je dobré a klasické dramatické duo, to funguje dobre. Ostatok však do seba nejak moc nezapadá. Prvá séria má pár svetlých momentov. Druhá séria je zatiaľ slabšia. ()

Veritas (2020) (S01E08)

Zatial najlepšia epizoda, naozaj pobavila. ()

Krizový bod (2020) (S01E09)

Super, 9/10. references done right ! ()

Žádné malé kousky (2020) (S01E10)

Predchodziu epizodu som označil ako "Super, 9/10. references done right !" , táto je ukážkou ako referencie úplne naplácat jednu cez druhú až tak že strácajú význam. ()

Zvláštní energie (2021) (S02E01)

Slabé, ako prvú epizodu v druhej sérii by som to isto nezaradil. ()

Oči na stopkách (2021) (S02E02)

Super ! Referencie done right!  Dúfam že budú robiť aj vlastné veci a nie neustále referovať na už existujúci lore. Komédiu z veľkej časti robí časovanie, poriadne som sa zasmial na "Computer, play night bird" , skvelé. ()

Záblesky minulosti (2021) (S02E04)

Slabšia epizoda, a však ponúka konečnie niečo málo originálneho a nie len kopu referencií. ()

Trable s diplomatem (2021) (S02E05)

Mild at best. Neustále priživovanie sa na existujúcom lore znie veľmi lacno. Sú opatrný a preto noviniek pridaných do existujúceho (fiktívneho) sveta Treku je veľmi málo. Duplikujúci ambasador znie veľmi prvoplánovo a nedomyslene. Aj keď sa sem tam nejaký ten joke podarí je to proste slabé. ()