Bestie z hlubin

• Itálie Sangue negli abissi (více)

Dobrodružný horor z mořských hlubin od slavného Joea D´Amata. Obstojí odvaha a přátelství kvarteta mužů v boji proti lidožravé zrůdě? Čtyři malí chlapci si pod vedením starého indiána slíbí věčné přátelství a vzájemnou podporu. Nyní, o deset let později, kdy je jeden z nich brutálně zavražděn obřím žralokem, přichází čas dodržet dávno daný slib a pomstít se! Tři zbývající přátelé se vydávají na otevřené moře, aby jednou provždy zničili starobylé zlo, vtělené do lidožravé bestie. (Řitka video)

MickeyStuma

Televizní snímek pokoušející se o drama se žralokem. Rapidně nízkorozpočtový výtvor však nijak nedokáže oslovit. Velmi slabý scénář doslova září svou nudností a velmi patetickým dějem. Co tu provádějí herci se svými rolemi je taktéž nepochopitelné. Jediné co stojí za zmínku jsou podmořské záběry, ale to si můžu pustit rovnou nějaký dokument na podobné téma. Možná bude zábavnější. Tento žraločí počin se mi jeví jako zcela zbytečný. ()

MM_Ramone

Malé prímorské mestečko si žije svojim pokojným životom až do chvíle, keď ku jeho brehom pripláva "Beštia z hlbín". Miestných občanov i turistov začne ohrozovať obrovský ľudožravý žralok. Vo vode sa už nik nemôže cítiť bezpečne. V hlbinách číha krutý predátor. Žralok zabiják si tu zriadil svoje teritorium. Film "Sangue negli abissi" je lacná, béčková, talianska variácia na kultové "Čeľuste". Ani zďaleka nedosahuje kvality Spielbergovho snímku, ale za jedno pozretie to stojí. ** ()

eraserhead666

Asi bych nejprve ocenil to, jak Italové dokázalai natočit echt true americký drama, ten film smrdí Amerikou více, než přísaha vlajce Spojených států. Nevědět, kdo to točil, řekl bych, že to je klasická americká vhs-ková slátanina. Což svým způsobem je, ale i není. Naprosto skvěle zvládnuté natočení filmu o vraždícím žralokovi v podstatě bez žraloka. V tomhle ohledu smekám před střihačem, který dokázala vzájemným prostřiháváním na herce ráchajícího se ve vodě, do níž je lita ne zcela věrohodně rudá barva a zcela jinde a jindy natočené záběry na žraloka. Výsledný dojem není zcela nepovedený. Průser je, že je to trošku nuda, trošku dost. Závěr jsem absolvoval již v (polo)spánku (a doufám, že mi neuniklo nic podstatného. Kladem je, že jsem to čekal mnohem horší a vlastně jsem byl nakonec i docela překvapen. Jako nic světoborného to teda není, ale úplná sračka taky ne. Barmanka byla výborná, jen jsem, vzhledem k režisérovi, čekal, že bude trochu odvážnější :-). ()

cariada

Horor který si na nic nehraje. Je to béčko ,ale co to je naopak dobře.Srovnávání z Čelistma je hodně scestné. Kamarádi co jdou chytnout žraloka na počest kamoše ,kterého ten žralok právě sežral. Dospělí jim kupodivu nák nebrání a i je zato dokonce pochválí ,což je docela nevídaná věc. Celé to působí velice příjemně a nechá se na to koukat. Byl jsem nezvykle překvapen ,že i horor o žraloku může mít hlavu a patu a né jen snaha o senzaci a něco extra. ()

djbarrel

Opět slabý odvar na téma Čelisti. Byli 4 a dali si slib, po letech jednoho zabil žralok a zbývající 3 dodrží slib a pomstí se . Tak jednoduché to je. Nic víc nic míň. Atmosféra se nedostavuje a navím mám pocit, že většina scén se žralokem, včetně závěrečné exploze žraloka, pochází z filmu Poslední žralok ... Slabé 2 hvězdy. 30 % ()

• Podvodní scény byly točeny na různých místech: na ostrově Ventotene v Tyrhénském moři nedaleko pobřeží Kampánie, na koupališti v Římě a v akváriu v New Orleans. (ČSFD)
  • Mechanická hlava žraloka byla jedinou rekvizitou vyrobenou pro tento film, zbytek byl zakoupen od National Geographic. (ČSFD)